dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Które lokalizacje polecacie?
  1. melex2 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    melex2 Zarejestrowany: 17.03.2012 Posty: 10
    Witam,

    Na wiosnę 2013 planuję budowę domu i rozglądam się za ciekawymi lokalizacjami w okolicy 30km od Poznania. Myślicie, że w cenie max 80-100zł za m2 można znaleźć ciekawą działkę? Z ogłoszeń wynika, że tak ale w praktyce może być różnie.. Oglądaliśmy już Radzewo, Radzewice, Świątniki, Rogalin (Radzewice i Świątniki bardzo OK)... Którymi okolicami polecacie zainteresować się i dlaczego?
  2. BM Kleszczewo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BM Kleszczewo Zarejestrowany: 06.03.2012 Posty: 45
    My kupowaliśmy w zeszłym roku działkę w Kleszczewie. Obecnie z tego co wiem ceny około 130 zł/m Od czerwca 2012 będzieza to rewelacyjny wjazd do Poznania. Najpierw S5 potem A2 i już jestem na Franowie. Raptem 12-15 km. Ciekawą lokalizacją jest też Środa Wlkp. Można tam działki kupić po 60-100 zł/m, może i nie tanio na taką odległość od Poznania lecz Środa to juz miasteczko a nie wieś.
  3. wachu84 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wachu84 Zarejestrowany: 22.01.2012 Posty: 5
    Cytat Napisał melex2
    Witam,

    Na wiosnę 2013 planuję budowę domu i rozglądam się za ciekawymi lokalizacjami w okolicy 30km od Poznania. Myślicie, że w cenie max 80-100zł za m2 można znaleźć ciekawą działkę? Z ogłoszeń wynika, że tak ale w praktyce może być różnie.. Oglądaliśmy już Radzewo, Radzewice, Świątniki, Rogalin (Radzewice i Świątniki bardzo OK)... Którymi okolicami polecacie zainteresować się i dlaczego?
    Mam do sprzedania działki w okolicach Pniew (50km) od Poznania w cenie 50zl za m2
  4. Martita83 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Martita83 Zarejestrowany: 29.08.2012 Posty: 3
    Ja oczywiście polecam MOJĄ lokalizację czyli Gowarzewo. My kupowaliśmy w 2009 r. za ok. 150 /m2, ale teraz wydaje mi się, że są taniej, zwłaszcza, że właściciel już się tak obłowił, że chyba mu nie zależy tak bardzo na wysokiej cenie, a trudniej dziś sprzedać.
  5. Ian SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ian Zarejestrowany: 11.05.2007 Posty: 11
    Cytat Napisał melex2
    Witam,

    Na wiosnę 2013 planuję budowę domu i rozglądam się za ciekawymi lokalizacjami w okolicy 30km od Poznania. Myślicie, że w cenie max 80-100zł za m2 można znaleźć ciekawą działkę? Z ogłoszeń wynika, że tak ale w praktyce może być różnie.. Oglądaliśmy już Radzewo, Radzewice, Świątniki, Rogalin (Radzewice i Świątniki bardzo OK)... Którymi okolicami polecacie zainteresować się i dlaczego?
    hodni Poznań/



    ja proponuje Zakrzewo/ mieszkam tu od 2008 i jest super dojazd przebudowana Bukowska a ponadto tuz obok jest obwodnica i zjazd z Zakrzewa -łatwo dojechac w kierunku Górczyna, rataj/ Centrum M1/ - dalej na gbiezno i w drugim kierunku na Swadzim- Rokietnica
  6. Ian SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ian Zarejestrowany: 11.05.2007 Posty: 11
    Cytat Napisał wachu84
    Mam do sprzedania działki w okolicach Pniew (50km) od Poznania w cenie 50zl za m2

    w Wieckowicach mozna dostac działki za ok 100- 130 zal za metr podobnie w Dopiewie
  7. melania1980 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    melania1980 Zarejestrowany: 13.01.2013 Posty: 1
    Też zaczęliśmy szukać działki w promieniu 30km. To na czym zależy nam najbardziej, to bliskie sąsiedztwo lasu i możliwość dojechania do Poznania komunikacją gminną/pociągiem.

    Na ten moment wpadło nam w oko Tuczno i Radzewo - czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi okolicami - jakie "za i przeciw" i jakieś inne pomysły? Dobrze byłoby się zmieścić w cenie ok. 120 PLN/m2
  8. pablitoWLKP SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pablitoWLKP Zarejestrowany: 15.06.2011 Posty: 28
    Witam,

    rejonów akurat nie znam ale mogę polecić Konarzewo, gm.Dopiewo. Kupiliśmy w 2011 działkę w cenie 120zł, teraz podobno po 130 są, ale na pewno do zbicia cena. Do wielkopolskiego parku mamy ok 5km, inne lasy są bliżej, 200m od działki przystanek autobusowy,600m do przedszkola. Niestety na pociąg mamy 2km, ale tragedii nie ma. Jesteśmy jeszcze w trakcie budowy, ale już bliżej niż dalej. Jakiś miesiąc do przeprowadzki. No i czekamy za sąsiadami, bo działki nowo powstałe
    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8