dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Witam wszystkich budujących w Sosnowcu ościennych miastach i trochę dalej :)
  1. Klasyka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Klasyka Zarejestrowany: 27.05.2011 Posty: 72
    W związku z faktem, że inne grupy ucichły i niewiedzieć czemu rzadko kto tam zagląda pomyślałam, że może choć z ciekawości zacznie ktoś zaglądać tu i coś tam napisze co może się komuś przydać.
    Ja na przykład dopiero jestem na etapie oddanego wniosku do Urzędu Sosnowieckiego, gdzie na starcie poinformowano mnie że Urząd ma 65dni na wydanie decyzji i z reguły tyle trwa takie wydawanie decyzji. Czyli nie mam co się łudzić że zacznę budować w lipcu
    Czy może ktoś z was jest już po przeprawie z tą cudowną instytucją i może mnie pocieszyć że dało się szybcie?
    Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do konwersacji na wszelakie tematy (związane z budową oczywiście)
  2. durfemde WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    durfemde Zarejestrowany: 14.10.2011 Posty: 1
    WItam

    Ja już mam pozwolenie ale nie liczyłabym na Twoim miejscu że będzie szybciej niż 65 dni. Ja złożyłam dokumenty a po 50 kilku dniach Pani Urzędniczka zauważyła, że jeden z dokumentów nie jest właściwy, po złożeniu przeze mnie podania o poprawienie ta sama Pani Urzędniczka wystawiła go właściwie, ale minęło już 7 dni, więc zwróciła mi wszystkie dokumenty i trzeba je było złożyć ponownie. W sumie czekałam 3 miesiące, ale trzymam kciuki, może trafisz na inną Panią
  3. Klasyka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Klasyka Zarejestrowany: 27.05.2011 Posty: 72
    Cytat Napisał durfemde
    WItam

    Ja już mam pozwolenie ale nie liczyłabym na Twoim miejscu że będzie szybciej niż 65 dni. Ja złożyłam dokumenty a po 50 kilku dniach Pani Urzędniczka zauważyła, że jeden z dokumentów nie jest właściwy, po złożeniu przeze mnie podania o poprawienie ta sama Pani Urzędniczka wystawiła go właściwie, ale minęło już 7 dni, więc zwróciła mi wszystkie dokumenty i trzeba je było złożyć ponownie. W sumie czekałam 3 miesiące, ale trzymam kciuki, może trafisz na inną Panią
    No chyba miałam więcej szczęścia albo poprosyu Pani miała mnie już dość bo wniosek złożyłam 4 czerwca a pozwolenie dostałam .............TADAM 29 czerwca z datą wydania 26 czerwca. A jednak się da krócej Pani też do najsympatyczniejszych nie należała bo miała swoje kaprysy ale zależało od dnia. Czasem była nadzwyczaj uprzejma innym razem nie chciało jej się wyjkaśnić dokładnie co należy poprawić ale ogólny czas niespodziewanie krótki. Oby dalej też tak gładko szło Pozdrawiam
  4. jareckki1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jareckki1 Zarejestrowany: 03.08.2009 Posty: 214
    OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed Adrianem Borysenko z Będzina.
    Prowadził on firmę pod nazwą PRB Góral-BVD Building Company, a teraz ma firmę BUDIMEX, NIP firmy jest ten sam.
    Robił u mnie ocieplenie budynku, które nie dokończył. Sprawa w sądzie wygrana, a komornik nie może ściągnąć wierzytelności bo Adrian Borysenko nie ma nic na siebie. Po za tym kupa spapranej roboty i większość do poprawki, same problemy.
  5. kar0l WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kar0l Zarejestrowany: 09.11.2012 Posty: 7
    Witam
    Wygląda na to, że ja również miałem szczęście bo dostałem pozwolenie po niecałych 4 tygodniach. I nawet Pani była nadzwyczaj miła aż dziw bierze. Oby wszystko szło tak gładko do końca. Pozdrawiam
  6. Kamila_i_Tomek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kamila_i_Tomek Zarejestrowany: 27.12.2012 Posty: 1
    Witam, szyujemy się do budowy domu w Sosnowcu. Ma ktoś namiary na jakąś dobrą ekipę?
  7. Klasyka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Klasyka Zarejestrowany: 27.05.2011 Posty: 72
    Cytat Napisał Kamila_i_Tomek
    Witam, szyujemy się do budowy domu w Sosnowcu. Ma ktoś namiary na jakąś dobrą ekipę?
    Witam
    Moja była nienajgorsza ale szef ekipy miał problemy z liczeniem skutkiem czego zostało mi sporo materiału po budowie. Mogę natomiast polecić jednego z pracowników, który jak się później okazało może zorganizować własnych ludzi i sam podjąć się budowy. Po przystępnej cenie. Chłopaki są z gór i mają nie jedną budowę za sobą chętnie udostępnię moją budowę do wglądu i oceny efektów. Jak potrzebujecie to mam do zbyciqa stemple deski bloczki fundnamentowe bardzo dobrej jakości po przystępnej cenie. W razie czego służę informacjami o cenach materiałów itp.

    Pozdrawiam
  8. korak Banned
    Zarejestrowany: 10.01.2013 Posty: 1
    Potrzebujesz okna , drzwi , rolety , bramy garazowe ??? Zastanawiasz się co wybrać wsród tylu
    ofert???
    Polecam firmę LIDERTEC z Sosnowca , która ma salon przy ul. Dekerta 7 , tel kontaktowy
    32/292 15 25
    Firma zapewnia odpowiedni dobór produktu wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych
    wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie przedstawiciela.
    LIDERTEC to ogromne 10-letnie doswiadczenie w branży , szeroka gama produktów ,
    szybki i sprawny montaż na najwyzszym poziomie ( montaz warstwowy to standard )
    Firma bierze pełną odpowiedzialność za wykonany pomiar , montaz , posiada własny serwis
    gwarancyjny i pogwarancyjny. Goraco polecam firmę LIDERTEC jako wykonawcę kompleksowego :
    okna , drzwi , roletki itp.....to wszystko znajdziesz w jednym miejscu
    Ponadto LIDERTEC to producent stolarki aluminiowej , rolet zewnętrznych , bram garażowych
    oraz szaf i zabudowy wnęk.
    Polecam LIDERTEC jako sprawdzoną , rzetelna firmę , która dzięki poleceniom zadowolonych
    klientów istnieje juz wiele lat na rynku.Firma nie pobiera zaliczek.
    Jestes zainteresowny ?? zadzwoń , umów się na bezpłatna konsultacje lub podejdz do salonu,
    gdzie pomoga Ci dokonac dobrego wyboru
  9. Qni SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Qni Zarejestrowany: 08.10.2008 Posty: 20
    del
  10. magdaiwojtek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdaiwojtek Zarejestrowany: 27.11.2013 Posty: 1
    Cytat Napisał Qni
    del
    Witam,

    Chętnię poproszę o namiary na Pana, który u Was pracował w ekipie i sam również działa na rynku. Ja przymierzam się do budowy. Jeśli macie jakieś wskazówki, gdzie warto w jakiej dzielnicy itp to proszę o pisanie.

    pozdrawiam i z góry dziękuję
  11. Dorka&Łukasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Dorka&Łukasz Zarejestrowany: 16.04.2012 Posty: 155
    Ponawiam ofertę odsprzedaży:

    - deski szalunkowe
    - stemple w różnych długościach

    Lokalizacja - Mysłowice
    tel. 602 389 069
  12. Klasyka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Klasyka Zarejestrowany: 27.05.2011 Posty: 72
    Sprzedam skrzynkę na przyłącze elektryczne wraz z osprzętem i kablem. Cena 350 zl. Lokalizacja Sosnowiec
  13. coachu13 ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13 Zarejestrowany: 05.01.2015 Posty: 1205
    Poproszę o namiary na ekipę budowlaną.
  14. Aasia100 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Aasia100 Zarejestrowany: 23.09.2015 Posty: 1
    Ja również poproszę o namiary na sprawdzoną ekipę.

    Ku potomnym.
    Na decyzję o warunkach czekałam w WM Sosnowiec od połowy stycznia do końca czerwca. W miedzyczasie kilka razy odwiedzałam urzędnika, aby doprecyzować warunki, na których mi zależało, mój architekt odwiedzał urzędnika, aby doprecyzować warunki , na których nam zależało. Miało być ok. Miało... wydano decyzje co do joty w zgodzie z wnioskiem - miesiące upewniania się, że nie będzie problemu, aby zgoda objęła doprecyzowane zmiany poszła w diabły.
    Składałam nowy wniosek .... i tylko 3 miesiące i decyzja już była do odbioru. W sumie 9 miesięcy.
    Co to jest w stosunku do wieczności...
  15. coachu13 ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13 Zarejestrowany: 05.01.2015 Posty: 1205
    Nikt nie ma sprawdzonej ekipy budowlanej ?
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15