dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa budująca Kocmyrzów-Luborzyca i okolice
Strona 11 z 18
  1. alicja123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alicja123 Zarejestrowany: 28.09.2012 Posty: 30
    U nas Szambo zakładał Pan Leszczyński, wiem że zbiorniki bierze z Niepołomic, bo jak twierdzi są lepszej jakości. O ile pamiętam cena za zbiornik 10 m3 z montażem 3500 zł. Tel 602 340 594.
  2. _Majster_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _Majster_ Zarejestrowany: 30.09.2013 Posty: 29
    Ja trochę z innej beczki. Chciałem ostrzec wszystkich o grasujących złodziejach po naszej Gminie. U mnie byli już 2 razy. Pierwszy raz pokradli wszystkie kable, poodcinali od sprzętów (sprzęt został a kabli nie ma). Drugi raz sąsiadka widziała o 3 rano samochód podjechał wyszli sobie kolesie i szukali z latarkami po domu. Nic nie wzięli bo wszystko pochowałem ale niedługo okna będą , drzwi itd... Trzeba będzie chyba jakieś doły pokopać albo elektrycznego pastucha.
  3. lucano SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lucano Zarejestrowany: 08.03.2013 Posty: 85
    Coś cicho tu ostatnio
    Czy ktoś z Was może doradzić kierownika ale tak z ręką na sercu? Zastanawiam się nad zmianą swojego, który też polecony był jako fantastyczny.
    Jak ktoś ma coś pod ręką to chętnie przyjmę
  4. wilczus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wilczus Zarejestrowany: 15.07.2010 Posty: 21
    Witam, my już mieszkamy - miejscowość Sulechów - tyle lat siedzę na forum , a dopiero teraz znalazłam tą grupę

    z ekip , z którymi miałam styczność mogę polecić jedynie tyki wewnętrzne , hydraulika i stolarza meblowego . Reszta ekip niestety nie spełniła naszych oczekiwań , choć wiadomo zawsze może być gorzej

    teraz będziemy ocieplać - czy ten skład budowlany w Kocmyrzowie jest wart polecenia ? ceny nawet do przełknięcia , choć nie tanio :/
  5. wilczus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wilczus Zarejestrowany: 15.07.2010 Posty: 21
    Cytat Napisał thingrim
    795206834, mieli mi robic tynk w tym roku ale sie nie wyrobie i dopiero w przyszlym bede kładł , chlopak jest z kocmyrzowa.
    Nie tynkowal u mnie wiec polecic nie moge , ale robil ogrodzenie i jak narazie jest ok ....
    po numerze tel poznaję ,ze ci panowie wylewali nam schody i tarasy do domu , o ile tarasy ok , o tyle schody pozostawiają już wiele do życzenia .... strasznie nierówne .... ale cenowo przystępni
  6. _Majster_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _Majster_ Zarejestrowany: 30.09.2013 Posty: 29
    Faktycznie cicho tu ostatnio. Wszyscy się pobudowali chyba Ja też kojarzę ten numer 795... Jestem z Kocmyrzowa więc muszę go znać U mnie nic nie robili, ale u mojego ojca wymieniali w lecie dach i generalnie jest zadowolony. Mogliby tylko trochę szybciej pracować Co do tynków nie wiem jak robią. W tej chwili wymieniają dach u kolegi i jest z nich zadowolony. Jeśli miałby ktoś dobrego hydraulika wod-kan-gaz-co to proszę o namiary.
    A co do składu Budrol - ja tam biorę wszystko od początku i jest ok. Fakt ceny nie są rewelacja jeśli kupuje się coś raz na jakiś czas, ale jeśli jest się stałym klientem rabaty są dobre i w tym rejonie nie do pobicia przez inne składy.
  7. wilczus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wilczus Zarejestrowany: 15.07.2010 Posty: 21
    Cytat Napisał _Majster_
    Faktycznie cicho tu ostatnio. Wszyscy się pobudowali chyba Ja też kojarzę ten numer 795... Jestem z Kocmyrzowa więc muszę go znać U mnie nic nie robili, ale u mojego ojca wymieniali w lecie dach i generalnie jest zadowolony. Mogliby tylko trochę szybciej pracować Co do tynków nie wiem jak robią. W tej chwili wymieniają dach u kolegi i jest z nich zadowolony. Jeśli miałby ktoś dobrego hydraulika wod-kan-gaz-co to proszę o namiary.
    A co do składu Budrol - ja tam biorę wszystko od początku i jest ok. Fakt ceny nie są rewelacja jeśli kupuje się coś raz na jakiś czas, ale jeśli jest się stałym klientem rabaty są dobre i w tym rejonie nie do pobicia przez inne składy.
    jednak zamówiliśmy materiał od przedstawiciela Termo organiki na Kraków ... wyszło nas 1900zł taniej ....
    mam dobrego hydraulika - p.Kica 604 993 181 , nie wiem jak u niego z terminami , bo wiecznie zawalony ,alewarto zadzwonić .... możesz powołać się na inwestorów z Sulechowa

    do ogrodzenia będziemy kogoś szukać na wiosnę , możecie kogoś polecić ? oprócz 795..... , bo mój facet jakoś nie jest do nich przekonany
  8. thingrim SYMPATYK FORUM (min. 10)
    thingrim Zarejestrowany: 04.02.2007 Posty: 25
    U mnie hydraulike robi Kwatera z kocmyrzowa – 604533703
    Ogrodzenie panelowe miałem ze slaska 78144766
    Ogrodzenie murowane robil Jurek (795)
    Sztachety miałem z pod Poznania , a montowal facet z pod krk (504852332)
  9. _Majster_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _Majster_ Zarejestrowany: 30.09.2013 Posty: 29
    W sobotę 18.10.14 montuje szambo. Gdyby ktoś potrzebował ziemie to oddam za free to co wykopie koparka pod szambo. Trzeba tylko podstawić sobie samochód. Start 7:30. Chętni dzwonić do mnie 668-471-554.

    Mam do polecenia znakomitych elektryków. U mnie robią i muszę powiedzieć rewelka! Cenowo też bardzo przystępnie. Strona http://instalacje-elektryczne.net
  10. celafon SYMPATYK FORUM (min. 10)
    celafon Zarejestrowany: 29.11.2010 Posty: 48
    Czołem Grupo!

    Czy ktoś z Was nie posiada może badań wody z naszego wodociągu? U Nagacza można dowiedzieć się tylko jaka twardość i że zdatna do picia, gdyż tylko tyle podaje im sanepid (pewnie właśnie po to, żeby ludzie musieli się do nich zwrócić po takie badanie).

    Ogólnie zastanawiam się na zamontowaniem stacji uzdatniającej i chciałbym ją dobrze dobrać. Woda u mnie w kranie to jeden kamień...
  11. edzia73 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    edzia73 Zarejestrowany: 05.05.2008 Posty: 13
    Cytat Napisał celafon
    Czołem Grupo!

    Czy ktoś z Was nie posiada może badań wody z naszego wodociągu? U Nagacza można dowiedzieć się tylko jaka twardość i że zdatna do picia, gdyż tylko tyle podaje im sanepid (pewnie właśnie po to, żeby ludzie musieli się do nich zwrócić po takie badanie).

    Ogólnie zastanawiam się na zamontowaniem stacji uzdatniającej i chciałbym ją dobrze dobrać. Woda u mnie w kranie to jeden kamień...
    Badanie wody wykonuje sanepid na Prądnickiej. Pobiera się od niech pojemnik (pewnie jałowy) i potem trzeba zawieźć próbkę. Zapłacić i gotowe.
  12. wilczus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wilczus Zarejestrowany: 15.07.2010 Posty: 21
    Cytat Napisał edzia73
    Badanie wody wykonuje sanepid na Prądnickiej. Pobiera się od niech pojemnik (pewnie jałowy) i potem trzeba zawieźć próbkę. Zapłacić i gotowe.


    my mamy studnie głębinowa ,a badanie wody robiliśmy w okolicach ul.Balickiej w Wodociągach ( kazali przywieść wodę w butelce po mineralnej 1,5l , ale do badań bakteriologicznym pewnie jałowy - trzeba dopytać ) .... mieliśmy 5krotnie przekroczoną normę wapnia , pół roku i wszytsko by nam siadło :/

    mamy teraz filtr w piwnicy , niestety musimy mieć jeszcze osmozy z mineralizatorem przy kranie kuchennym ....
  13. lucano SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lucano Zarejestrowany: 08.03.2013 Posty: 85
    Miałem nadzieję że przeprowadzając się poza Kraków jakość wody będzie o wiele lepsza a tu się okazuje że jedni mają sam kamień a inni wapń
  14. wilczus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wilczus Zarejestrowany: 15.07.2010 Posty: 21
    Cytat Napisał lucano
    Miałem nadzieję że przeprowadzając się poza Kraków jakość wody będzie o wiele lepsza a tu się okazuje że jedni mają sam kamień a inni wapń
    zawsze możesz mieć jeszcze bonus w postaci żelaza
  15. mz123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mz123 Zarejestrowany: 24.10.2014 Posty: 35
    Witam.
    Czy ktoś ma może namiary na ekipe budująca piwnice ( poziom 0 ) w technologi białej wanny ? ( płyta denna ) ?
  16. effa_s SYMPATYK FORUM (min. 10)
    effa_s Zarejestrowany: 17.05.2013 Posty: 26
    hello. Bardzo dziękuję przedmówcom za namiary na szambo teraz rzecz kolejna: wylewki. Macie kogoś godnego polecenia do poprawnego ułożenia izolacji, styropianu i zrobienia porządnych wylewek jeszcze w tym miesiącu?
  17. _Majster_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _Majster_ Zarejestrowany: 30.09.2013 Posty: 29
    Zadzwoń pod ten numer 724117155 i zapytaj o wylewki. U mnie robili w tą sobotę i jestem zadowolony. Brali 12zł/m2 ale styropian sam rozkładałem wcześniej. Filozofii w tym nie ma i też Ci proponuje samemu rozłożyć. Ja dawałem folie PW i styropian 2x 5cm na zakładkę. Pierwsza warstwa - docinasz do rur a i zasypujesz piaskiem szczeliny między styropianem a rurami na równo. Potem tylko druga warstwa styropianu i gitara. Sam jak zrobisz to wiesz, że dobrze Dylatacje przy ścianach dawała ekipa + wióry(czy pierze bo tak wyglądało) do zaprawy. Czasowo zajęło im to od 7:00 do 18:30.
  18. KarolciaR SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KarolciaR Zarejestrowany: 25.09.2012 Posty: 18
    Sprzedam 10 paczek styropianu podłogowego Austrotherm EPS 037 o grubości 5 cm. Styropian został mi po rozkładaniu przed wylewkami. Dobra cena: 50 za paczkę (12 płyt w środku). Styropian oryginalnie zapakowany
    Odbiór osobisty w Zastowie - Gmina Kocmyrzów.
  19. lucano SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lucano Zarejestrowany: 08.03.2013 Posty: 85
    KArolciaR jaką powierzchnię mają płyty?
  20. KarolciaR SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KarolciaR Zarejestrowany: 25.09.2012 Posty: 18
    Jedna płyta ma 0,5m2, płyt jest łącznie 120 (10 paczek po 12 płyt) czyli 60m2.
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 357
Strona 11 z 18