dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa budująca Kocmyrzów-Luborzyca i okolice
Strona 17 z 18
  1. bolomastervip SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bolomastervip Zarejestrowany: 15.11.2011 Posty: 16
    Betoniarnia "Nosek" ul. Drożyska w Krakowie w stronę Niepołomic. jakość betonu nie budzi zastrzeżeń.
  2. Aoczka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aoczka Zarejestrowany: 28.10.2011 Posty: 138
    Witajcie. Dawno mnie tu nie było i widzę, że sporo wybudowanych siedzi cicho, a Ci chcący się budować łaknie informacji i namiarów

    Od siebie na ostatnie prośby mogę podać:

    1. Schody - Mirek Gumula - 696-728-695
    Robił u mnie schody na betonie, parapety dębowe, potem jeszcze balustradę szklaną w drewnie. Kilka innych jego prac widziałem po rodzinie i wszyscy zadowoleni. Pisałem już kilka dobrych stron tego tematu temu.

    2. Ocieplenie i elewacja - Rafał - 504-213-409
    Zobaczyliśmy kiedyś przejeżdżając przez Zagórzyce, jak robili, a że ładnie to wyglądało, to ich wzięliśmy. Zrobili ocieplenie, podbitkę drewnianą, tynk silikatowy z boniami, a w kolejnym roku łupkiem obłożyli cokoły, kominek zewnętrzny i przypory na narożnikach domu. Zastrzeżeń nie mam, szybko, ładnie i samodzielnie temat ogarnęli.

    3. Beton - w każdej poważnej betoniarni jest opcja zamówienia z pompą, ramieniem (u nas to było chyba 36m, też pisałem kilka stron temu) i co tam trzeba. Ja miałem bodajże z Vicat-u i problemów nie było.

    4. Wykonawca - Adam Zębala - 605-220-255
    W Michałowicach raczej znany i ceniony, bo sporo buduje. Najtańszy pewnie nie jest, ale ja jestem w pełni zadowolony.

    Powoływać się możecie na Grzegorz i Barbarę z Goszczy - oprócz betoniarni, bo tam Zębala załatwiał wszystko...


    No, tyle na dzisiaj, postaram się wpadać częściej
  3. Aoczka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aoczka Zarejestrowany: 28.10.2011 Posty: 138
    Aaaa, zapomniałem po co wpadłem

    Potrzebuję zamontować markizę do ściany zewnętrznej z izolacją i szukam fachowca - macie kogoś od rolet, żaluzji i markiz, kto mógłby samym montażem się zająć?
  4. pepax WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pepax Zarejestrowany: 28.09.2010 Posty: 5
    Witam
    szukam ekipy do budowy domku 140m bez piwnicy. Bardzo chętnie przyjmę jakieś polecenia
  5. lukasz3682 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lukasz3682 Zarejestrowany: 03.03.2015 Posty: 9
    Cytat Napisał pepax
    Witam
    szukam ekipy do budowy domku 140m bez piwnicy. Bardzo chętnie przyjmę jakieś polecenia
    Tradycyjnie w tej grupie --> JOOZEK 505409739
    U mnie właśnie robią mury i w przyszłym tygodniu pewnie strop. Ja jestem bardzo zadowolony.

    Pozdrowionka
    LL
  6. Artur_Krak1 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Artur_Krak1 Zarejestrowany: 30.03.2016 Posty: 3
    Okna - czy ktoś skorzystał z oferty firmy naszeokna.pl z Luborzycy?
    jak wyglądał etap negocjacji, montaż i ewentualnie serwis gwarancyjny?
  7. ewamewa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewamewa Zarejestrowany: 24.11.2015 Posty: 197
    Sprzedam po budowie stemple drewniane:

    74 sztuki po 4,50 zł ( długość 2,70-2,80 m) użyte raz
    65 sztuk po 7 zł (długość 3 m ) nowe

    Miejsce odbioru - Łuczyce. Transport we własnym zakresie. Kontakt tel. 608-109-926
  8. jal WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jal Zarejestrowany: 03.04.2015 Posty: 6
    Powoli domykamy budowę - tak więc mogę się podzielić swoją wstępną listą wykonawców:
    Czarna lista
    stan surowy - Kazimierz Łabuz z ekipą - z Kasiny
    Biała lista
    hydraulik - Karol - 663140252
    elektryk - Artur - 889360344
    wylewki - Tadeusz - gość ciężki w kontakcie ale robota fachowa - 602449580
  9. dkoruba WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dkoruba Zarejestrowany: 26.07.2016 Posty: 2
    Witam,

    Poszukuje jakiegos solidnego składu drewna.
    Chciałem się troche pobawić w stolarkę i potrzebuje zakupić troche drewna.
    czy może ktoś coś polecić ?

    Pozdrawiam
  10. Venom7 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Venom7 Zarejestrowany: 11.06.2015 Posty: 4
    Witam,

    Czy możecie mi polecić kogoś solidnego do ocieplania i zabudowy poddasza?

    Pozdrawiam
    Grzegorz
  11. Artur_Krak1 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Artur_Krak1 Zarejestrowany: 30.03.2016 Posty: 3
    Zdecydowałem się na tą firmę - negocjacje jak z wszystkimi innymi firmami, montaż ma nastąpić dopiero po 5.09.2016 więc na ten temat opini jeszcze nie mam - ale jak na razie robią wrażenie kompetentnych i na etapie negocjacji nie wciskają człowiekowi kitu.
    Cytat Napisał Artur_Krak1
    Okna - czy ktoś skorzystał z oferty firmy naszeokna.pl z Luborzycy?
    jak wyglądał etap negocjacji, montaż i ewentualnie serwis gwarancyjny?
  12. magdusiad DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    magdusiad Zarejestrowany: 07.10.2009 Posty: 542
    Hej, heej, heeej!!!
    Witojcie moi mili, kawałek mnie nie było ale i ja powróciłam do wykańczania domu.
    Z ogromną przyjemnością mogę polecić wykonawcę schodów drewnianych, firmę GRADO, UL. ZA OGRODEM 10, 31-990 KRAKÓW, TEL./FAX: 12 410-80-24
    Nie są może najtańsi, ale robią piękne schody, są samodzielni (tzn możnma ich zostawić samych w domu bez strachu, sprzątają po sobie i są bardzo kulturalni).
    Zdjęcia schodów wrzucę niebawem na swój dziennik budowy.
    Pan tomasz Kordek robi o niebo ładniejsze schody niż pan Strojek, ale temu ostatniemu tez nie można odmówic profesjonalizmu.

    Obecnie poszukuję kogoś poleconego od tynków zewnętrznych, podbitki i wykończenia balkonów- najlepiej by to wszystko zrobiła jedna ekipa. Jeśli macie kogoś takiego i możecie z czystym sumieniem polecić to bardzo proszę o kontakt. Moja sąsiadka też chętnie załapała by się na tynkowanie

    Proszę proszę, niech mi ktoś pomoże
  13. mz123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mz123 Zarejestrowany: 24.10.2014 Posty: 35
    Witam.

    Styropian grafitowy mi pozostał po ociepleniu - nówka opakowany Austrotherm EPS FASSADA PREMIUM 0,031 - płyty grubości 15cm.
    Jak by ktoś chciał to są 32 paczki - 50 zł/paczka

    Odbiór Maciejowice - pomogę załadować .
  14. lukasz3682 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lukasz3682 Zarejestrowany: 03.03.2015 Posty: 9
    Dzień dobry

    Sprzedam po budowie deski 32mm i stemple drewniane:

    ok 30 sztuk stempli - długość 3m raz użyte
    4-5 m3 desek 32mm w niezłym stanie oczyszczone

    Miejsce odbioru - Sadowie. Transport we własnym zakresie. Kontakt tel. 608-362-332

    Pozdrawiam
    L
  15. ANAF WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ANAF Zarejestrowany: 28.09.2016 Posty: 1
    Moi mili,
    Pan Józef bardzo zajęty, a potrzebujemy przykryć dom przed pierwszym śniegiem. Jeśli macie kogoś godnego polecenia bardzo prosimy o namiary
    My możemy polecić Geodetę z Proszowic - Michał Kowalski (MPG Proszowice) 100 & Profesjonalizmu przy świetnej cenie.
    Pozdrawiamy A.
  16. EWA P WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    EWA P Zarejestrowany: 19.11.2016 Posty: 1
    Witajcie , jeżeli będziecie potrzebowali kogoś do izolacji tarasów lub dachu płaskiego to polecam P. Janusza B .Bardzo solidny fachowiec , mieliśmy ciągle problem z podchodzącą wodą ,było wiele ekip do naprawy ,efekt mizerny ,wreszcie natrafiliśmy na fachowca specjalizującego się w tej robocie ,gość zna się na rzeczy ,jest solidny ,słowny i widać że to lubi . Dostaliśmy kontakt z polecenia od znajomego któremu robił izolację dachu płaskiego. tel .606422780. Zimą robi również inne prace wykończeniowe ,ocieplał nam poddasze i robił gładzie .Pierwsza klasa.
  17. Whiti1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Whiti1 Zarejestrowany: 25.10.2016 Posty: 25
    Cześć, zakupimy stemple budowlane drewniane, krótsze niż standardowo bo 2,50 - 2,60 m. Około 100 sztuk

    nie za nczesto tu zagladam wiec prosze o info na [email protected]
  18. lukasz3682 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lukasz3682 Zarejestrowany: 03.03.2015 Posty: 9
    Mogę się pochwalić oknami w domu. Wybór padł na Artplus Thermo z Oknoplusa. Mogę zdecydowanie polecić pana Knapczyka: Kraków-Sidzina, ul. Wrony 32 30-399 Kraków. Ciepły montaż pierwsza klasa.

    I teraz pytanie czy macie jakiegoś sprawdzonego elektryka którego możecie polecić?

    Pozdrowionka
    LL
  19. pablos321 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pablos321 Zarejestrowany: 11.05.2017 Posty: 5
    Witam serdecznie, zaczynam budowę domu w Dojazdowie w sierpniu, czy ma ktoś z okolic do odsprzedania lub wynajęcia blaszaka ?

    Dzięki za info

    Paweł
  20. lucano SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lucano Zarejestrowany: 08.03.2013 Posty: 85
    Witam,

    Potrzebuje namiaru na rzetelną firmę, która wykona instalację CO + CWU i doradzi przy tym jaki piec + zasobnik zastosować.
    Poleci ktoś ?
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 357
Strona 17 z 18