dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Polecani wykonawcy
  1. luki8l SYMPATYK FORUM (min. 10)
    luki8l Zarejestrowany: 11.02.2013 Posty: 59
    To jest temat, którego najbardziej mi brakowało przeglądając forum i przekopując się przez setki, jak nie tysiące, postów.
    Znaleźć opinie o projektantach, kierownikach budów, czy wykonawcach ze Środy i okolic to nie lada wyczyn
    Prawdę mówiąc (a raczej pisząc ) ja przy wyborze swoich, opierałem się głównie na opiniach znajomych, bądź osób z tego forum.

    Moja lista aktualnych wykonawców to:
    - Geodeta: Marek Młotek - polecam bardzo, od momentu podziału ziemi do wytyczenia budynku zawsze służył dobrą radą, był terminowy i konkurencyjny cenowo. W przypadku jakiś "działań ziemnych" z pewnością wrócę do pana Marka,
    - Badanie gruntu: Extradom - nie polecam, o ile cenowo są konkurencyjni, tak nie wypełniają zapisów umowy. Miały być 3 odwierty po rogach budynku, a faktycznie był tylko jeden...
    - Projekt płyty fundamentowej: Wojciech Socha - projektant polecany na forum muratora. Bez zastrzeżeń, szybko i terminowo. Projekt płyty miał być jak dla domu energooszczędnego i taki jest. Świetny kontakt i wiele pytań przed projektem. Bardzo rzeczowo.
    - wykonanie płyty, ścian i stropu we własnym zakresie - z pomocą taty, teścia, wujków i znajomych - praca zbiorowa
    - więźba i dach: Krystian Kowalik - w dwóch słowach: jestem zadowolony. Może nie należy do najtańszych, ale efekt wg mnie jest rewelacyjny. Bez problemów ekipa pana Krystiana poradziła sobie z płaską dachówką Actua 10

    Na razie to tyle.
    Aktualnie poszukuje elektryka, ekipy od tynków i posadzek.
  2. Czaj WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Czaj Zarejestrowany: 14.08.2014 Posty: 3
    W Gliwicach działa fajne biuro projektowo-usługowe Eran. Warto zaufać ich doświadczeniu i umiejętnością, jestem niezwykle zadowolona z ich projektów i realizacji.
  3. Daniel Nowak WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Daniel Nowak Zarejestrowany: 08.08.2014 Posty: 2
    Również polecam chłopaków z Eranu. Pomagali mi przy jednym projekcie i nie miałem żadnych zastrzeżeń do nich. A rzadko się to zdarza
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3