dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Budowlane zakupy grupowe
  1. giorgina WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    giorgina Zarejestrowany: 24.09.2014 Posty: 6
    Witam,
    ideą tej grupy jest znalezienie osób, które, podobnie jak my, chcą wybudować dom ale niekoniecznie należą do szczęśliwych spadkobierców potentatów naftowych i nie mają ciotki w Hameryce
    Szukamy ludzi, którzy, tworząc małą ale zgraną grupę, są w stanie wyegzekwować od sprzedawców, wykonawców, usługodawców lepsze ceny. Znacznie łatwiej jest znaleźć ciekawą ofertę cenową na np siatkę ogrodzeniową nie kupując jedynie 100m, które są potrzebne jedynie nam ale zbierając się w kilka osób, kupić tej siatki kilometr Sprawdziłam - działa. Ofertę na 150m gotowego ogrodzenia o wys. 150cm siatka ocynk na prefabrykowanej podmurówce 30cm otrzymałam na kwotę 95zł/mb. Gdy zapytałam o 800m ogrodzenia cena spadła do 85zł/mb (czyli jestem 1500zł na plusie), a zakładam, że w Toruniu jest jeszcze ktoś kto planując budowę będzie musiał się ogrodzić.
    Trzymajmy się razem a wiele zdziałamy!!!
    Dla porządku sugeruję w tytule postów wpisywać przedmiot dyskusji np: ogrodzenie, dachówka, porotherm itp. Nie zawężajmy parametrów, bo czasem warto się zgrać nawet jeśli ja chcę dachówkę grafitową a sąsiad zieloną w ciapki - dla sprzedawcy nie ma to znaczenia - cieszy się, że ma 2 klientów i dwa razy więcej dachówek mu zejdzie
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie tylko mi idea wyda się warta zaangażowania i wspólnego omówienia tematu z innymi budowniczymi.
  2. Adipazur WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adipazur Zarejestrowany: 20.06.2014 Posty: 2
    Witam,
    Ja jestem na razie na etapie papierologii ale już niebawem zamierzam wbić pierwszą łopatę.

    Adam
  3. agatka2106 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agatka2106 Zarejestrowany: 19.06.2010 Posty: 326
    Ja juz mieszkam od kilku lat ale brakuje wiele.
    Jezeli bedziecie kupowac podbitke drewniana to ja sie chetnie dolacze i do zakupow grupowych i do wspolnego fachowca.
    Swietny pomysl, pozdrawiam
    agatka
  4. bonart1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bonart1 Zarejestrowany: 23.11.2007 Posty: 357
    Hej,
    ja chetnie sie skrzykne na grupowe zakupy, mam mala inwestycje...
    Wszystko co potrzebne do stanu surowego, bede budowal z suporeksu...

    A poki co tez mam problem ze stala:

    poszukuje:

    pret zbrojeniowy fi12 - 1000mb
    pret gladki fi6 - 4000mb

    ceownik 100 - 150mb
    dwuteownik 100,120,140 - pojedyncze sztuki

    chodzi mi o material z odzysku, moze komus zalega po zatrzymanej inwestycji, nadmiar po budowie lub z rozbiorki hal/magazynow itp
    odcinki od 4mb w gore juz sa ok

    jesli nie wy, to moze gdzies wsrod znajomych / rodziny ktos taki material posiada...

    przyjade, zaplace, zabiore...

    dajcie znac na PW, moze akurat komus zalega, a ja krok po kroku uzupelnie braki...

    a inna opcja to oczywiscie zakup nowej, w bdb cenie jako grupowy zakup

    -----------
    co bede kupowal na wiosne:

    - cement, suporeks, stal, blache trapezowa, a poza tym to pierdoly wiec nie ma o czym mowic...

    a co do zakupu grupowego na teraz, szkoda ze nie trafilem tutaj wczesniej bo moze ktos by sie ze mna skrzyknal na zakup dachowki, przedwczoraj podpisalem zlecenie, i juz wplacilem zaliczke, ostro wynegocjowalem, ale mysle ze jakbym powiedzial ze beda to 2-3 dachy a nie jeden to bym jeszcze lepsza cene wytargal...
    no trudno...
  5. PlaNetka27 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PlaNetka27 Zarejestrowany: 17.11.2014 Posty: 9
    Witam

    Również jestem na etapie papierologii, czekam już na pozwolenie także chętnie się dołączam
  6. przemekzsl WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    przemekzsl Zarejestrowany: 01.03.2015 Posty: 2
    Witam,
    Jestem nowy na tym forum. Jeżeli chodzi o grupowe zakupy budowlane to polecam: www.weniger.pl.
    Pozdrawiam.
  7. Pawlo111 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pawlo111 Zarejestrowany: 04.05.2009 Posty: 637
    Cytat Napisał przemekzsl
    Witam,
    Jestem nowy na tym forum. Jeżeli chodzi o grupowe zakupy budowlane to polecam: www.weniger.pl.
    Pozdrawiam.
    Drugi post i kolejna reklama...
    Nieładnie...
  8. Domowo WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Domowo Zarejestrowany: 13.08.2016 Posty: 1
    Witam wszystkich,
    Czy buduje ktoś dom w okolicach krakowa - owczary -skała? Interesują mnie zakupy grupowe. Może ktoś coś wie na temat portalu weniger? Chce zbudować taniej, znajomi kupują grupowo i dobrze to wychodzi.
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8