dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Full-dach - Koluszki - Skorzycki
  1. Muuumin WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Muuumin Zarejestrowany: 22.03.2016 Posty: 3
    Full-dach - Koluszki - Robert i Mariusz Skorzycki. Zdecydowanie nie polecam. Zleciłem wykonanie pokrycia więźby blachodachówką (raczej średnia-wyższa półka) i praca została spartaczona a jakiekolwiek reklamacje są bezskuteczne. Po wykonaniu kominy ciekły niemalże strugą. Wykończenia frontu są krzywo wykonane, wcale nie trzeba się przyglądać, wygląda jakby ktoś po pijaku je zakładał. Do wyrównania pokrycia użyto desek dosłownie znalezionych na placu budowy, zero impregnacji, deski brudne, z gwoźdźmi. Zresztą zostało to tak wyrównane, że końce dachu opadają. Teraz między membraną a więźbą mam po prostu strefę gnicia. Dodatkowo wzięli 1500 zł na "poprawkę" więźby której nie tylko nie poprawili (bo mimo położenia blach niektóre jętki nadal nie są zamontowane) to jeszcze na prośbę o naprawę usterek odpisano mi, że "mogłem u nich zamówić wykonanie więźby". Szczerze... nawet teściowej ich jakości bym nie polecił, bałbym się pod tą więźbą oko zmrużyć. Krokwie odstają od ścian nierównomiernie. Jedna potrafi mieć na dole 24cm na górze 18cm od ściany, co nie ułatwia układania styropianu 20cm. Gdy podcinałem szczyty z Ytonga, aby membrana nie stykała się z pustakiem, poinformowano mnie, abym sobie odpuścił, oni to wykonają, oczywiście dach wykonany, membrana szoruje bo nieobciętych pozostałych szczytach. Na umówione spotkanie na placu budowy w sprawie wyjaśnienia niezgodności, bez jakiejkolwiek wstecznej informacji szef się nie pojawił. Niebawem "fotorelacja" z jakości ich usług i dedykowana im strona internetowa.
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1