dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Firmy budowlane z Trojmiasta
  1. Rudinka WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rudinka Zarejestrowany: 13.01.2010 Posty: 1
    Witajcie,

    Jestesmy z mezem na etapie projektu budowlanego, robiy projekt indywidualny, bo mamy nietypowa dzialke na skarpie w Gdyni Wiczlinie i gotowce nijak sie nadawaly. Wiosna chcemy zaczac budowe. Szukamy rzetelnej i dobrej cenowo firmy ktora zrobi nam dom pod klucz. Przegladalam forum, cos tam znalazlam ale w sumie niewiele konkretow. Czy macie jakies doswiadczenia z firmami ponizej? Kogo polecacie a kogo zupelnie nie? Jaki wyszedl wam koszt za m2 pow. uzytkowej lub netto?

    abikon
    invest-mar
    czucha dom
    holda
    bigrem
    archibudowa
    djmonolit
    arminski michalczyk

    z gory dzieki za pomoc!
  2. KRUSZYNO SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KRUSZYNO Zarejestrowany: 04.06.2008 Posty: 98
    witam wszystkich chciałem się przypomnieć że istnieje montuje systemy centralnego odkurzacza oraz sprzedaje odkurzacze centralne jeżeli macie jakieś pytania to piszcie z chęcią wam pomoge
  3. ewcia12345 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewcia12345 Zarejestrowany: 26.12.2015 Posty: 15
    czesc!
    Zaczynamy na wiosne 2016 tez zastanawiamy sie nad firma budowlana P.H.U. Mardom czy ktos ma jakies doswiadczenia czy zanacie ta firme??
  4. DUSIASU SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DUSIASU Zarejestrowany: 14.07.2017 Posty: 9
    Witam wszystkich na forum. Proszę o wszelkie informacje i/lub kontakt od osób, które padły ofiarą nieuczciwości p. Arkadiusza Rutkowskiego reprezentującego firmę EKODOM DOMY DREWNIANE z Przywidza! Czuję, że padłam ofiarą mojej łatwowierności. Chciałabym się zapytać np. kto to jest Robert Rutkowski, bo ja mam kontakt z Arkadiuszem (kim on jest w tej firmie- jakim prawem ją reprezentuje) a w CIDG wpisany jest Robert? No i jak sobie z tym panem poradzić, bo zaczął się czarny scenariusz - telefon milczy, termin dawno przeleciał itd. Będę bardzo wdzięczna za kontakt i ew. pomoc w rozwiązaniu tej zagadki. Może ktoś z Was lub z waszych znajomych, którzy mieliby jakiekolwiek informacje na temat tych panów, zechcieliby się ze mną podzielić swoją wiedzą - będę bardzo wdzięczna.
    Pozdrawiam.
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4