dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Nowy Sącz
  1. lalg11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lalg11 Zarejestrowany: 07.02.2010 Posty: 31
    Witam
    i zapraszamy do wpisów pozdrawiam
  2. Bbok SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bbok Zarejestrowany: 10.05.2010 Posty: 91
    Witam ....oj coś mało się buduje w Nowym Sączu ,a może tylko mało się o tym pisze!!!
    Pozdrawiam Lalg11 o ile tu jeszcze zaglądasz!!!A moze już sobie spokojnie mieszkasz i a blog to zapomniana sprawa?
  3. power-tynk_pl WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    power-tynk_pl Zarejestrowany: 24.08.2011 Posty: 3
    Poszukających ekipy do tynków, zapraszam na www.power-tynk.pl
  4. aksamitka ELITA FORUM (min. 1000)
    aksamitka Zarejestrowany: 26.12.2010 Posty: 2582
    malo mało, kiesko z budującymi w tej okolicy, choć widze wiele budujących się w okolicy to chyba nikt nie siedzi na forum
  5. Strumyczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Strumyczek Zarejestrowany: 24.01.2008 Posty: 270
    Bardzo mało chętnych do wpisów na forum. Budujemy w okolicy Starego Sącza. Wykończeniówka!! chyba najgorszy etap! pozdrawiam budujących z okolic Nowego!!
  6. Dumaxxxnt SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dumaxxxnt Zarejestrowany: 30.09.2009 Posty: 21
    Witam

    Jeżeli ktoś będzie zainteresowany ogrzewaniem dla domu nowoczesnym systemem energooszczędnym o zapraszam do kontaktu. info@ dumarchwent. pl

    Informację do poczytania na temat systemu www.sztuka -ogrzewania .pl

    Istnieje również (po wcześniejszym umówieniu) zobaczenia wykonanej instalacji, gdzie dodatkowo można porozmawiać z właścicielem inwestycji i wypytać się jak wyglądała współpraca. Oferujemy darmową wycenę więc nic Cię nie kosztuje sprawdzenie ile ten system kosztuje dla Twojego domu.
  7. petryk WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    petryk Zarejestrowany: 29.08.2012 Posty: 3
    Witam. Poszukuję solidnej ekipy do postawienia w stanie surowym domu 110m. na terenie Poręby Małej w Nowym Sączu.
    Polećcie proszę kogoś.
    Kontakt na forum lub na maila: [email protected] lub pod tel 502 102 108
  8. spik11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spik11 Zarejestrowany: 30.12.2014 Posty: 16
    Witam
    Czy ktos się orientuje czy w Nowym Saczu do odbioru domu przychodzi inspekcja?
  9. KMACOŃ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KMACOŃ Zarejestrowany: 24.10.2016 Posty: 2
    Witam mnie znowu natury prawnej coś nurtuje. Ani w prawie wodnym ani w zaopatrzeniu w wodę nie ma takiego czegoś jak zakaz budowania studni jeśli jest dostępny wodociąg. Ja bardziej studni ufam niż wodociągowi. Gdzie jest takowy przepis co rzeczywiści zabrania kopania studni. Ale chcę to widzieć na własne oczy a nie że mi tak ktoś powie
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9