dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
przestrzegam przed nieuczciwym wykonawcą!!!
  1. marco313 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marco313 Zarejestrowany: 07.03.2010 Posty: 3
    Przestrzegam wszystkich, którzy szukają ekipy do budowy domu - NIE polecam firmy ARKADA-STEFAN JAŚLIKOWSKI Z CHODLA. Gość jest zwykłym naciągaczem i cwaniakiem, któremu nie chce się robić albo robi w takim czasie jak jemu pasuje, nie trzymając się żadnych terminów i zobowiązań; przy okazji próbuje wyciągnąć od ludzi pieniądze, trzymając ich później "w szachu". PAMIĘTAJCIE, ŻADNYCH ZALICZEK DOPÓKI ETAP ROBOTY NIE ZOSTANIE SKOŃCZONY!!!
  2. michal_michal WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal_michal Zarejestrowany: 12.09.2011 Posty: 2
    przestrzegam przed tynkarzami:
    Firma TOMASZ CYBUL TOM-BUD
    21-100 Lubartów, ul. Świerkowa, Polska

    marnują materiał - po robocie znalazłem masę worków w połowie nie wykorzystanych, nie sprzątają po sobie, w trakcie prac naprawiają wskazane niedoróbki innym materiałem - później jest różnica w wyglądzie, po zapłacie nie naprawiają tego co zauważysz.... kontakt utrudniony - często nie da się dodzwonić, zdarza się celowe unikanie kontaktu lub rozłączanie w trakcie rozmowy.
    mam też podejrzenia że naciągnęli mnie na materiale. nie dotrzymują warunków umowy
  3. olai SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olai Zarejestrowany: 31.03.2011 Posty: 20
    Ja przestrzegam przed kuchniami które realizuje Pani Urszula Tomaszewska ;-(
    Ma swoją ekspozycję w Domixie - firma nazywa się VENA!
    Właśnie będziemy kończyć współpracę w sądzie;-(((((
  4. bonii SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bonii Zarejestrowany: 09.02.2009 Posty: 32
    UWAGA na Elektryka
    Witam ostrzegam przed współpracom z panem Radkiem Sikorą elektrykiem,który również niby to zajmuje się alarmami,pracuje tylko sobie wiadomymi sposobami ,koszmar,brak zachowania jakichkolwiek terminów robił instalacje 1,5 roku i niestety nie skończył, człowiek bez jakichkolwiek zasad brak umiejętności teraz dopiero następny elektryk próbuje z dużym utrudnieniem naprawić błędy pracy tego papraka i szkodliwego człowieka ,a mowę ma piękną i gładką ,fakty są u mnie do tej pory naprawiane totalna porażka szkodliwy człowiek mimo że dostał takie pieniądze jak chciał ,pan Sikora to same wielkie kłopoty.Nigdy nic na czas ,jak przyszło do referencji to okazało się że nikt nie może zaświadczyć o dobrej pracy tego pana, po prostu ,tragedia.Dobrze by było żeby już nikogo nie oszukał.
  5. JWLB WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JWLB Zarejestrowany: 03.03.2013 Posty: 1
    Cytat Napisał marco313
    Przestrzegam wszystkich, którzy szukają ekipy do budowy domu - NIE polecam firmy ARKADA-STEFAN JAŚLIKOWSKI Z CHODLA. Gość jest zwykłym naciągaczem i cwaniakiem, któremu nie chce się robić albo robi w takim czasie jak jemu pasuje, nie trzymając się żadnych terminów i zobowiązań; przy okazji próbuje wyciągnąć od ludzi pieniądze, trzymając ich później "w szachu". PAMIĘTAJCIE, ŻADNYCH ZALICZEK DOPÓKI ETAP ROBOTY NIE ZOSTANIE SKOŃCZONY!!!
    Również przestrzegam przed firmą ARKADA-STEFAN JAŚLIKOWSKI.

    W roku 2007 firma rozpoczęła budowę mojego domu, opuściła budowę na etapie fundamentów i nie rozliczył się z zaliczek na materiały na kwotę ponad 50.000 PLN. Nie kontynuowali prac, ponieważ nie dostarczyli materiałów, za które zapłaciłem.

    Złożyłem doniesienie do prokuratury i skargę do urzędu skarbowego, składałem wyjaśnienia w urzędzie skarbowy (pokazywałem dokumenty, w tym rachunki) - okazało się, że ta firma wystawia prawie wszystkie rachunki w danym roku z numerem 1, podatki nie są odprowadzane i urząd miał wystąpić do sądu o zakazanie działalności. Jak widać tak się nie stało, odpowiedzi nie otrzymałem.
    W międzyczasie dowiedziałem się, że kilku kontrahentom ta firma jest winna duże kwoty za niezapłacone faktury na materiały budowlane.
    Zakładanie sprawy cywilnej jest bezcelowe, bo firma/jej właściciel oficjalnie nie ma żadnego majątku.

    Dodam, że budowa nie była prowadzona zgodnie ze sztuką budowlaną - ściany fundamentowe nie trzymały pionu, poziomu, bez kątów prostych i właściwych spoin.
  6. gosia-goja FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gosia-goja Zarejestrowany: 26.08.2012 Posty: 211
    Przestrzegam przed firma wykonczeniowa MOSAICO S.C. M.MISZTAL A.ZBICIAK. LUBLIN UL. NOWY SWIAT 32
    BARDZO nieuczciwa firma. Wszyscy ich podwykonawcy to partacze. Panowie z Mosaico biora kase na wszystko z góry a nie maja pojecia o wykończeniu. Nie pilnuja swoich ekip nie odbieraja telefonow na każde spotkanie sie spozniaja około godziny. Zawsze wymowka ze zepsuł sie samochód, ze korki, ze przeziębienie i inne dziecinne wykrety. Do tego panowie bardzo niemili dla klienta, klamia prosto w w oczy a jak sie udowodni ze klamia to klamia nadal. Zero jaj i kultury osobistej. Ich ekipy uciekaly z budowy bo twierdzily ze MOSAICO im nie płaci. Niektórzy wykonawcy to banda oszolomow ktorzy znszczyli nam rozne rzeczy np drogie baterie łazienkowe, podrapali listwy do kabin, porysowali lustra, wszystkie sciany po nich musielismy zdzierac i szpachlowac. Nierówne plyty KG bez zachowania kątów. Nie umieli nawet malowac scian. Wzzystkie po wlaczeniu swiatla byly pochlapane, zacieki i slady pi walkach, i jakies pozostalosci na scianach. Dokupowalismy farby 3 razy i nic. Dopiero po ich wywaleniu mamy super wykonawce. Jednym słowem masakra.
    W tej firmie jest rowniez pani projektantka od wnetrz która nie ma nigdy na nic czasu, robi na odpierdziel, nie ma czasu na spotkania. Nigdy na spotkanie nie byla przygotowana projekty robiła podczas wizyt. A potem jak cos obiecala ze wysle to zapomjij czlowieku - wiecznie reset dysku albo komputer w serwisie, albo straciła dane albo pisala ze wyslala na maila ale nie wie czemu nie doszlo.
    FIFMA MASAKRYCZNA. OSZUŚCI. TO CO Z NIMI PRZESZLISMY TO HORROR. SKONCZYLO SIE NA PRAWNIKACH KLOTNIACH ITP.
    UWAZAJCIE NA NICH BO MOWIA O SOBIE ZE SA SUPER I ZE MAJA TAKIE KOLEJKI ZE HOHO.
    PO FAKCIE ROZMAWIALISMY Z KILKOMA OSOBAMI KTORE NAM PITWIERDZILY ZE TO NAJWIEKSI OSZUSCI I ZE PODWYKONAWCOW MAJA SPOD BUDEK Z PIWEM. ZE NIKT NIE CHCE DLA NICH PRACOWAC.
  7. gosia-goja FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gosia-goja Zarejestrowany: 26.08.2012 Posty: 211
    Przestrzegam przed firma wykonczeniowa MOSAICO S.C. M.MISZTAL A.ZBICIAK. LUBLIN UL. NOWY SWIAT 32
    BARDZO nieuczciwa firma. Wszyscy ich podwykonawcy to partacze. Panowie z Mosaico biora kase na wszystko z góry a nie maja pojecia o wykończeniu. Nie pilnuja swoich ekip nie odbieraja telefonow na każde spotkanie sie spozniaja około godziny. Zawsze wymowka ze zepsuł sie samochód, ze korki, ze przeziębienie i inne dziecinne wykrety. Do tego panowie bardzo niemili dla klienta, klamia prosto w w oczy a jak sie udowodni ze klamia to klamia nadal. Zero jaj i kultury osobistej. Ich ekipy uciekaly z budowy bo twierdzily ze MOSAICO im nie płaci. Niektórzy wykonawcy to banda oszolomow ktorzy znszczyli nam rozne rzeczy np drogie baterie łazienkowe, podrapali listwy do kabin, porysowali lustra, wszystkie sciany po nich musielismy zdzierac i szpachlowac. Nierówne plyty KG bez zachowania kątów. Nie umieli nawet malowac scian. Wzzystkie po wlaczeniu swiatla byly pochlapane, zacieki i slady pi walkach, i jakies pozostalosci na scianach. Dokupowalismy farby 3 razy i nic. Dopiero po ich wywaleniu mamy super wykonawce. Jednym słowem masakra.
    W tej firmie jest rowniez pani projektantka od wnetrz która nie ma nigdy na nic czasu, robi na odpierdziel, nie ma czasu na spotkania. Nigdy na spotkanie nie byla przygotowana projekty robiła podczas wizyt. A potem jak cos obiecala ze wysle to zapomjij czlowieku - wiecznie reset dysku albo komputer w serwisie, albo straciła dane albo pisala ze wyslala na maila ale nie wie czemu nie doszlo.
    FIFMA MASAKRYCZNA. OSZUŚCI. TO CO Z NIMI PRZESZLISMY TO HORROR. SKONCZYLO SIE NA PRAWNIKACH KLOTNIACH ITP.
    UWAZAJCIE NA NICH BO MOWIA O SOBIE ZE SA SUPER I ZE MAJA TAKIE KOLEJKI ZE HOHO.
    PO FAKCIE ROZMAWIALISMY Z KILKOMA OSOBAMI KTORE NAM PITWIERDZILY ZE TO NAJWIEKSI OSZUSCI I ZE PODWYKONAWCOW MAJA SPOD BUDEK Z PIWEM. ZE NIKT NIE CHCE DLA NICH PRACOWAC.
  8. sweetgeneration SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sweetgeneration Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 11
    Witam wszystkich, ja również chciałabym dorzucić sowich parę słów na temat nieuczciwych wykonawców. Pan Mariusz K. zam. w Żabiej Woli, powiat Lublin. Opowiem teraz Wam naszą historię współpracy z tym człowiekiem. W lutym ustaliliśmy z szanownym Panem kwotę za budowę domu, start budowy ustaliliśmy na czerwiec- lipiec. W międzyczasie widzieliśmy się (bo budujemy dom kilka km od miejsca jego zamieszkania) ustalaliśmy szczegóły, zmiany, Pan przyjeżdżał do nas na działkę i ustalał wszystkie szczegóły. Umowa upominaliśmy się o nią na każdym spotkaniu "Umowa nie zająć pierwszego dnia jak przyjdziemy na budowę to się podpisze". 20 czerwca Pan miał z ekipą pojawić sie u nas na budowie, widzieliśmy się, kazał też 20 kopać fundamenty. Prognozy pogody były niekorzystne wiec zrezygnowaliśmy z koparki a Pan K. 20 nie pojawił się na budowie. Zadzwoniliśmy do niego i powiedział ze ma przesunięcie i przyjedzie następnego dnia, wtedy tez nie pojawił się na budowie. Wszystkich rozmów i jego zapewnień nie jestem w stanie tu napisać, ale stwierdzam jedynie fakt że jest on oszustem, kłamcą i cwaniakiem.
    Z dnia na dzień znaleźliśmy wspaniałą epikę (ojciec z synami) którzy naprawdę ciężko i solidnie pracują a dom rośnie.
    Z Panem K. nawet się nie pożegnaliśmy bo ten nie odbierał od nas telefonów. Sprawa powędruje w inne miejsce...., zgodnie z prawem umowy ustne też obowiązują (a my mamy świadków).
  9. Karol Ćmiłów WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karol Ćmiłów Zarejestrowany: 06.04.2015 Posty: 1
    Przestrzegam wszystkich którzy poszukują lub będą poszukiwać osoby/ekipy/firmy do budowy domu/obiektu; przed Bogdanem Moskowiczem z Ćmiłowa firma MOSBUD. Osoba ta jest zwykłym naciągaczem i cwaniakiem, który próbuje wyciągnąć jak najwięcej kasy. Nie trzyma się żadnych terminów i zobowiązań. Kontakt po podpisaniu umowy z tym człowiekiem jest utrudniony, nie odbiera telefonów albo ma cały czas wyłączony. Przed podpisaniem umowy mowę ma piękną i gładką. W trakcie rozmowy lansuje się na fachowca a w rzeczywistości jest zwykłym partaczem. Budując oszczędza na materiale,albo buduje z najtańszych a kupującym wciska że wybudował z najlepszych materiałów, popełnia najprostsze błędy konstrukcyjne. Ostrzegam przed współpracą z tym człowiekiem.
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9