dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pompa ciepła w okolicy Lublina
  1. gorgolka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gorgolka Zarejestrowany: 26.07.2008 Posty: 82
    szukam kontaktu z osobami które użytkują pompę ciepła w okolicach Lublina. Jestem zainteresowana taką pompą, ale zanim podejmę decyzję chciałabym skonsultować się i najlepiej porozmawiać z osobą która już jakis czas korzysta z takiej pompy.
    Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc badzo proszę o kontakt na forum lub na maila [email protected]

    pozdrawiam Agata
  2. kazjan FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kazjan Zarejestrowany: 28.11.2010 Posty: 205
    Cytat Napisał gorgolka
    szukam kontaktu z osobami które użytkują pompę ciepła w okolicach Lublina. Jestem zainteresowana taką pompą, ale zanim podejmę decyzję chciałabym skonsultować się i najlepiej porozmawiać z osobą która już jakis czas korzysta z takiej pompy.
    Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc badzo proszę o kontakt na forum lub na maila [email protected]

    pozdrawiam Agata
    Jakieś małe zainteresowanie pompami ciepła?, może już kogoś znalazłaś? Ja położyłem DZ w postaci kolektora poziomego w Dąbrowicy gm Jastków, ale do uruchomienia pompy to jeszcze trochę może tej lub następnej jesieni. Użytkuje człowiek przy ul. Janowskiej w Lublinie, ale wyciecze już chyba ma dość bo pogadaliśmy ale mi nie pokazał kotłowni. Ktoś tam jeszcze robił w 2009r. słyszałem od kierowcy przywożącego piasek i na razie tyle! Może już zrezygnowałaś z pompy ciepła?
    Kazjan?
  3. sędłaki FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sędłaki Zarejestrowany: 30.05.2013 Posty: 101
    Dzień dobry.
    Jestem przed wyborem pompy ciepła. Jakiej marki macie pompy? Czy maktoś jakieś uwagi do
    tego urzadzenia? Na co zwrócić uwage przy wyborze ekipy? Kogo polecacie a kogo się wystrzegać?
  4. kazjan FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kazjan Zarejestrowany: 28.11.2010 Posty: 205
    Cytat Napisał sędłaki
    Dzień dobry.
    Jestem przed wyborem pompy ciepła. Jakiej marki macie pompy? Czy maktoś jakieś uwagi do
    tego urzadzenia? Na co zwrócić uwage przy wyborze ekipy? Kogo polecacie a kogo się wystrzegać?
    Witaj,
    Ja słyszałem o kilku pompach w Lublinie i okolicach, ale teraz buduje je coraz więcej osób.
    Ja zna użytkownika przy ul. Janowskiej w Lublinie użytkuje od 12 lat z powodzeniem.
    W okolicach Niemiec oglądałem pompę ale była zamknięta w studzience a właściciel nie dojechał budowa w 2011r.
    Mam raczej kontakt z pompami z forum muratora i forum "elektrody" tam budują entuzjaści w garażach urządzenia własnej konstrukcji.
    Ja też jestem w trakcie budowy urządzenia własnej konstrukcji gruntowa do co i cwu.
    Pozdrawiam Kazjan.
  5. amber2lublin WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amber2lublin Zarejestrowany: 09.10.2013 Posty: 3
    Cytat Napisał gorgolka
    szukam kontaktu z osobami które użytkują pompę ciepła w okolicach Lublina. Jestem zainteresowana taką pompą, ale zanim podejmę decyzję chciałabym skonsultować się i najlepiej porozmawiać z osobą która już jakis czas korzysta z takiej pompy.
    Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc badzo proszę o kontakt na forum lub na maila [email protected]

    pozdrawiam Agata
    Witam,
    widzę, że faktycznie w Lublinie coś małe zainteresowanie pompami ciepła. Ja również buduję dom ogrzewany pompą ciepła, ale jak na razie jeszcze nie wybraliśmy konkretnie, mam ofertę z firmy z Rybnika na cztery różne zestawy ceny przystępne od 34 do 48 tys., z odwiertami , natomiast wstępna wycena z firmy lubelskiej to koszt około 70 tys. Jak coś bliżej będę wiedziała to napiszę bardziej konkretnie. A sama też jestem ciekawa jak się takie pompy ciepła sprawują, ale z tego co czytałam to ludzie raczej zadowoleni.
  6. Spawos FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Spawos Zarejestrowany: 09.09.2012 Posty: 153
    olej ta pompe ciepla nigdy sie nie zwroci taka prawda zainwestuj w dobre ocielenie okna i wentylacje zostanie sporo grosza w kieszeni , niiby super darmowo itp ale kilka stowek miesiecznie sama energia bedzie cie kosztowala takiej pompy + serwis przeglady itp jak cos pisz [email protected] zobaczysz u nas co i jak ,zalezy jak idom itp m stawiamy 280 m2 i ogrzewanie z ciepla woda na rok okolo 3500-4 tys mniej wiecej bedzie kosztowac same grzenie domu gazem,
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6