dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Cytat Napisał coci
    witam , takze szukalem szamba i znalazlem jakies przedstawicielstwo z Radomia w Gdansku :

    10 m 3 dwuczesciowe jednokomorowe 3800 netto
    namiar : nr tel:784 010 225

    Witam,szambo o tej pojemnosci w Radomiu kosztuje 1900 netto juz z montazem!
    Jest nas juz pare osob zainteresowanych wspolnym transportem.Firma bierze 2,50pln/km co daje ok. 1000pln.Podzielic to na 4 osoby...........nadal drogo?
    Zapraszam do wspolpracy
    Bije sie w piers i przepraszam za skladanie falszywych zeznan
    Fakty:
    -transport liczony w obie strony-okolo 2500(mozna sie jeszcze potargowac)
    -jednorazowa ilosc dostarczonych zbiornikow(elementow) 3
    -montaz w cenie zbiornika
    -nadal szukam chetnych do wspolnego transportu
    a cala reszta na www.radbud.com
  2. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Kochani
    Czy ktos z Was albo Waszych znajomych mial do czynienia z firma
    INTER CONCEPT Pan Janusz Idzikowski z Gdańska. Robią sauny Bede wdzieczna za wszelkie informacje Pozdrawiam
  3. sasiaddd SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sasiaddd Zarejestrowany: 15.06.2007 Posty: 46
    Szukam ekipy do wybudowania domu w stanie surowym. Oczywiście jeśli będzie ok to można pomyśleć o czymś dalej. Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście powiem banał - niedrogo i solidnie.
    Prosze o wiadomosci na priv
  4. partys SYMPATYK FORUM (min. 10)
    partys Zarejestrowany: 27.03.2007 Posty: 22
    Witam,
    Chciałem się dowiedzieć czy ktoś korzystał z usług hurtowni Artmar z Kosakowa? Chcę u nich zakupić Porotherm z odroczoną dostawą na kwiecień płacąc już w tej chwili.
    Czy mam się wstrzymać, czy też ewentualnie poza fakturą i uwagami dopisanymi przez sprzedawcę "dostawa na kwiecień" na fakturze wartobyłoby podpisać jakąś dodatkową umowę?
    Zależy mi trochę na czasie.
  5. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał CMYK
    Cytat Napisał prezi
    Nadal szukam firmy która wykona ogrodzeenie, siatka,murek. Moze macie kogos godnego polecenia.
    mam robili mi ogrodzenie i podbitke solidni jedna z lepszych ekip jak mialem tel. 512 658 909
    CMyK
    dziekuje, jutro dzwonie.
  6. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał sailor_ro
    Cytat Napisał prezi
    Cytat Napisał ryba7070
    Witam! Baaaaaaardzo proszę o namiary na sprawdzonych fachowców od wylewek z miksokreta, byłabym też wdzięczna za speców od elewacji, trochę już znalazłam na białej liście ale może jeszcze ktoś uprzejmie coś dorzuci?
    Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!
    Mam tylko numer, gosc robil mi wylewki, placilem 15zlm2-robocizna. 200m2 zrobili w jeden dziej. tel.515615515
    A skad ten koles jest tzn. czy działa w okolicach Wejherowa??
    musisz zadzwonic, ale mysle ze tak, ja boduje w Bojanie, znajomemu robili w Mostach.
  7. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał sasiaddd
    Szukam ekipy do wybudowania domu w stanie surowym. Oczywiście jeśli będzie ok to można pomyśleć o czymś dalej. Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście powiem banał - niedrogo i solidnie.
    Prosze o wiadomosci na priv
    Nam budowal Roman Bianga, bardzo solidnie, zeby reszta wykonawców tak dzialala juz pewnie bym mieszkal. tel 0609223130.
  8. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    Cytat Napisał ewa
    Pytanie do tych co już mieszkają w okolicach Bojana, Dobrzewina.
    Zastanawiam się nad wyborem szkoły dla dziecka: Bojano lub Karczemki.
    Czy ktoś posyła już dzieci do którejś ze tych szkół? Proszę o opinie, uwagi, przemyślenia. Wszelkie będą mile widziane
    Ewa
    J a wprawdzie nei meiszkam jeszcze ale kiedyś od MArcinaU żony slyszałam same pochlebne opinie o szkole w Dobrzewinie, moze napisz do niego? ja na razie posylam od marca syna do przedszkola przy kościele w Bojanie
  9. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    Cytat Napisał MarcinelliGD
    Hej!
    Mam pytania cenowe do tych którzy przechodzili ostatnio przez wykończeniówkę:
    tynki cem-wap (sama robocizna) - 14 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?
    ocieplenie dachu wełną pomiędzy krokwiami, na stelażu pod krokwiami i położenie płyt karton-gips (sama robocizna) - 38 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?
    wylewki z rozłożeniem izolacji i styropianu (sama robocizna) - 14 zł za m2, to dużo, mało czy normalnie?

    Pozdrawiam forumowiczów.
    hmmm, wylewki mniej wiecej tak jak u nas robocizna bo material juz skoczyl , czyli lacznie wychodzi 30 , tynki 26-27 gipsowe a cem-wap.miesiac temu 25 z materaialem, ocieplenie dachu 50 zł wiec masz dobrą oferte za robocizne
  10. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    [quote="ankamienna"]
    Cytat Napisał benik
    Witam prosze napiszcie ile trwa zalatwianie zgody na budowe domu w kOleczkowie (gmina Szemud) - mam narazie tylko warunki przylacza energi i wodne , ale niewiem na kiedy zalatwiac ekipe jesli takowa znajde -(Czy macie jakies sprawdzone w poblizu i jakie sa ceny) ,pozatym mam na dzialce jakies oznaczenia archeologiczne i co z nimi musze robic jakie wykopy , bo z gminy mam podane ze dzialka z przenaczenie na zabudowe jednorodzinna....pozdrawiam
    My też mielismy punkt archeologiczny, musisz zadzwonic do muzeusm archologicznego w Gdansku tam cie odpowiednio poprzelaczaja , przyjedzie pan , musisz wczesniej zalatwic koparkowego ktory odsloni pare kawalkow ziemi, zaplacisz panu ok.kilkuset złotych. i juz dobrze zeby sie zadne fajne skorupy nie znalazly bo wtedy amba
  11. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    jeszcze mi sie o dachu przypomnialo, mamy 330 m robocizna 17 tys. dachowka betonowa Braas ( grafitowa) 1 lukarna.

    jestesmy wlasnie na etapie alarmisty, elektryka, hydraulicy robią instalacje,okna za 3 tygodnie wjezdzaja oj dizeje sie i te wybory wszystkie ktore jzu trzeba przemyslec, kafle, kominek,podlogi o losie
  12. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    mozecie polecic kogos od wykonczeniowki (tynki,posadzki,elewacje) z okolic Wejherowa
    z gory dziekuje
  13. ryba7070 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ryba7070 Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 173
    Witam! Gdzie kupowaliście swoje podbitki, prawdopodobnie zdecydujemy się jednak na drewnianą...Czy możecie podac orientacyjne koszty takiego przedsięwzięcia?
  14. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał Siula
    Cytat Napisał MarcinelliGD
    Hej!
    Mam pytania cenowe do tych którzy przechodzili ostatnio przez wykończeniówkę:
    tynki cem-wap (sama robocizna) - 14 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?
    ocieplenie dachu wełną pomiędzy krokwiami, na stelażu pod krokwiami i położenie płyt karton-gips (sama robocizna) - 38 zł/m2 to dużo, mało czy normalnie ?
    wylewki z rozłożeniem izolacji i styropianu (sama robocizna) - 14 zł za m2, to dużo, mało czy normalnie?

    Pozdrawiam forumowiczów.
    hmmm, wylewki mniej wiecej tak jak u nas robocizna bo material juz skoczyl , czyli lacznie wychodzi 30 , tynki 26-27 gipsowe a cem-wap.miesiac temu 25 z materaialem, ocieplenie dachu 50 zł wiec masz dobrą oferte za robocizne
    ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.
    za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.
  15. osek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    osek Zarejestrowany: 31.03.2005 Posty: 238
    Cytat Napisał prezi
    ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.
    za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.
    My ostatnio kładliśmy z materiałem za takie ceny
    (15cmwełny, stelaż alu, folia i kartongips).
    pozdrawiam i polecam sie
  16. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał osek
    Cytat Napisał prezi
    ostanio odwiedzilo mnie kilku wykonawcow, wycenili plyte karton-gips plus docieplenie miedzy stelaz- i ceny byly od 65 do 120 zl za m2, sama robocizna.
    za tynki z materialem cem-wap placilem w listopadzie okolo 22 zl.
    My ostatnio kładliśmy z materiałem za takie ceny
    (15cmwełny, stelaż alu, folia i kartongips).
    pozdrawiam i polecam sie
    cena 120 byla za robocizne
  17. sevage&ivi DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sevage&ivi Zarejestrowany: 25.07.2007 Posty: 582
    Witam
    co do szamba, polecamy firmę "Koszałka" z Wejherowa - 602 814 130
    My mamy od nich szambo betonowe z odlewu, 9m3, z transportem montażem, wykopem dźwigiem itd itd kosztowało nas to 4700zł netto (można bez faktury)
    (fotki dla zainteresowanych w dzienniku, na potwierdzenie moich słów )

    Ja mam pytanko z innej beczki. Czy ktoś z was zna jakąś ekipę lub od razu cenę z m2 wykonania tynku cementowo - wapiennego z wykończeniem na gładko (jakiś glif czy coś?? )Okolice Wejherowa/Pucka czyli Leśniewo
  18. emes14 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emes14 Zarejestrowany: 23.02.2007 Posty: 26
    Witam! Czy ktoś ostatnio korzystał z usług geodety i może powiedzieć ile zapłacił od punktu? Ewentualnie namiary mile widziane.
    Drugie pytanie o stawkę za godzinę pracy koparki, z namiarami jw.
    pozdrawiam
  19. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    ile mniej wiecej kosztuje metr3 drewna szalunkowego? czy 600 zl za metr to duzo?
  20. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał emes14
    Witam! Czy ktoś ostatnio korzystał z usług geodety i może powiedzieć ile zapłacił od punktu? Ewentualnie namiary mile widziane.
    Drugie pytanie o stawkę za godzinę pracy koparki, z namiarami jw.
    pozdrawiam
    A gdzie budujesz?
Pokaż wyniki od 17401 do 17420 z 21872