dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
SZKOŁA MURATORA - wszystkich zainteresowanych budowaniem zapraszamy 18 listopada :)
 1. Senior Member
  Redakcja Zarejestrowany: 29.05.2001 Posty: 4297
  ZAPRASZAMY!
  Wydarzenie Szkoła Muratora odbędzie się w sobotę, 18 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15. To pierwsze tego typu spotkanie redakcji oraz ekspertów MURATORA z osobami, które planują budowę lub są w trakcie. Wydarzenie organizują wspólnie redakcje: Muratora, Muratordom, Murator Projekty i Murator Finanse.

  Uczestnicy będą mogli skorzystać z wykładów oraz bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na tematy architektoniczno-budowlane. Podczas spotkania eksperci odpowiedzą na najczęstsze pytania - jak rozplanować budowę domu, jak obliczyć koszty, jak załatwić formalności, jaką wybrać technologię, na jakie zdecydować się materiały. Pomogą wybrać projekt domu dostosowany do warunków działki i stylu życia rodziny. Swoją ofertę zaprezentują także producenci materiałów budowlanych. Każdy uczestnik otrzyma prezenty i kupony rabatowe (m.in. na projekt domu).

  W jednym miejscu ogromna dawka wiedzy o budowie domu!

  Zapraszamy do udziału w spotkaniu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: FORMULARZ TUTAJ

  Zapraszamy wszystkich aktualnych i przyszłych inwestorów! Weźcie ze sobą mapę działki, projekt, decyzję o warunkach zabudowy itp.
  Prosimy też o przekazanie tej informacji Waszym budującym znajomym.

  Informacji o Szkole Muratora i formularz także: TUTAJ

Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1