dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
ściany z Maxa
  1. foltek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    foltek Zarejestrowany: 07.07.2011 Posty: 17
    Witam serdecznie.
    rozpoczynamy na wiosnę budowę domu projekt fiołek. Zdecydowaliśmy sie na ściany z Maxa. wstępnie zaobserwowałem że większość "inwestorów" buduje z Maxa 29cm Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Ja zastanawiam się nad wymiarem 25cm. i oczywiście zastosowaniem odpowiednio grubego styropianu do ocieplenia budynku. Czy wybieranie grubszych bloczków ma jakieś uzasadnienie poza sprawami obciążeń?
    Będę wdzięczny za podpowiedzi w tym temacie.
    Pozdrawiam Wszystkich
    foltek
  2. foltek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    foltek Zarejestrowany: 07.07.2011 Posty: 17
    Witam.
    Max z Kozłowic zakupiony na szerokość 29cm jest praktycznie w tej samej cenie co 25cm, więc jak to mówią "od przybytku głowa nie boli" a i
    betonity zamówione
  3. banc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    banc Zarejestrowany: 15.01.2010 Posty: 14
    max z Kozlowic to dobry wybro polecam. jezeli szukasz budowlancow to prosze o kontakt pod nr tel; 792908662 pozdrawiam
  4. SŁAWOMIRD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SŁAWOMIRD Zarejestrowany: 02.05.2007 Posty: 35
    Cytat Napisał foltek
    Witam.
    Max z Kozłowic zakupiony na szerokość 29cm jest praktycznie w tej samej cenie co 25cm, więc jak to mówią "od przybytku głowa nie boli" a i
    betonity zamówione

    witam prowadzę małą firmę budowlana i..... zgadzam się że co do ceny nie ma dużej różnicy ale przeliczyć 5tysięcy max-ów że wyjdzie drożej o 10 groszy robi to sumke nie zapominajmy ze do max-ów potrzeba jeszcze dokupić kilka palet tych połówek które są w tej samej cenie i koszt wzrasta do tego zaprawy na porotherm idzie mniej wiec kolejne grosze, również z wykonawcą można o cenie rozmawiać z metra bo z porothermu szybciej wiec niech 1zł będzie taniej wiec to robi cene na całości. Można za to na wakacje polecieć...ja jestem za porothermem pozdrawiam.
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4