dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Kupno materiałów budowlanych - hurtownie
  1. Karolina_i_Krzysiek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karolina_i_Krzysiek Zarejestrowany: 29.08.2011 Posty: 1
    Witam,

    Pewnie temat był już poruszany w wątku ogólnym, ale przekopać się przez 1001 stron nie jest łatwo...
    Możecie polecić hurtownie z materiałami - gdzie dają dobre upusty, gdzie w porządku obsługa.
    Będziemy się budować w Różynach.
    Czekam na wasze opinie.

    Karolina
  2. kitkamala WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kitkamala Zarejestrowany: 14.02.2012 Posty: 6
    Witam
    myślę, że mogę Wam polecić hurtownie Twój Dom z Lublewa, my w zasadzie wszystko od nich braliśmy i było ok nigdy żadnego problemu, bardzo uprzejmi, dostaliśmy też do nich namiar z polecenia. Korzystaliśmy też chwilowo z hurtowni Krupier w Straszynie jednak odradzam, jak dla mnie buraki i nigdy nie mają kasy na miejscu, żeby oddać jak coś ci wiszą, np odwieźliśmy im palety po bloczkach to trzeba było się z nimi umawiać żeby odzyskac 400zł bo nie mieli pieniędzy :/ jak dla mnie to śmieszne żeby hurtownia budowlana nie miala takich groszy do wydania od ręki, bo uważam, że w przypadku hurtowni budowlanej taką kwotę można nazwać groszami przy tym jakie ilości materiałów się tam kupuje. Poza tym kaucję za palety policzyli nam 16zł/ szt. a jak przyszło do oddania pieniędzy to wmawiali, że było liczone po 15zł/ szt. ale twierdzą ogólnie, że są bardzo uczciwi i zależy im na klientach Ja osobiście na prawdę odradzam, poza tym ogólna ich postawa i zachowanie w stosunku do klienta nieciekawa.
    Pozdrawiam
  3. Goska87 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Goska87 Zarejestrowany: 28.07.2012 Posty: 6
    Witam,

    taniej wychodzi jeśli weźmiesz wykonawców z materiałem ja tak robiłam. Dokładnie wyglądało to w ten sposób że obleciałam hurtownie zobaczyłem co ile kosztuje, mówiłam o tym wykonawcom a oni i tak zorganizował to taniej lub w tej samej cenie?

    przynajmniej nie miałam problemu z paletami

    Pozdrawiam
  4. krissss WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krissss Zarejestrowany: 31.01.2011 Posty: 8
    Witam,
    Z hurtowni w trójmieście mogę polecić:
    Bat z pruszcza - duży wybór, dobre doradztwo ( szczególnie pan od kominów i pan od dachów ) jednak ceny niezbyt niskie- można się trochę potargować
    POLBET Piotr Połomski - producent bloczków; oprócz bloczków sprzedają też pustaki, cement, papę, styropian itp. Ceny mieli zawsze dużo lepsze niż w Prestolu. - żałuję że nie współpracowałem z nimi od początku budowy.

    Prestol - niespecjalnie polecam
    Broker straszyn - ceny wysokie
  5. Martinn SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Martinn Zarejestrowany: 15.08.2011 Posty: 23
    Wotam. Kogo możecie polecić odnosnienstali i bloczkow fundamentowych? powoli muszę zabierać sie do szukania materiałów.
  6. jarkogd WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jarkogd Zarejestrowany: 05.08.2013 Posty: 1
    Jak przegladam rózne fora to mam wrazenie że w Trójmiescie nikt nie buduje, a jak budują to po cichu a materiały kupują i biora firmy wykonawcze ze Śląska lub z Wrocławia. Nikt się nie wypowiada i nie pomaga innym, ludzie !!!!! bądzcie bardziej życzliwi.
    Podzielcie sie informacjami gdzie kupujecie i z jaką hurtownią się mozna dogadać. A bez tych wiadomości dom wTrójmieście buduje sie o 10-20% wiecej niż na południu, Czyżby u nas buduja sami bogacze. !!!
  7. symbor SYMPATYK FORUM (min. 10)
    symbor Zarejestrowany: 16.07.2012 Posty: 96
    Cytat Napisał jarkogd
    Jak przegladam rózne fora to mam wrazenie że w Trójmiescie nikt nie buduje, a jak budują to po cichu a materiały kupują i biora firmy wykonawcze ze Śląska lub z Wrocławia. Nikt się nie wypowiada i nie pomaga innym, ludzie !!!!! bądzcie bardziej życzliwi.
    Podzielcie sie informacjami gdzie kupujecie i z jaką hurtownią się mozna dogadać. A bez tych wiadomości dom wTrójmieście buduje sie o 10-20% wiecej niż na południu, Czyżby u nas buduja sami bogacze. !!!
    Być może teraz większa grupa inwestorów podpisuje umowy ryczałtowe. Ja do tej pory korzystałam z 5 różnych firm na poszczególne etapy i zawsze to po stronie firmy był zakup i dowóz materiałów. Teraz jestem na etapie ocieplenia poddasza. Po negocjacjach ceny na wełnę w hurtowniach i tak firma podwykonawcza zaproponowała mi niższą cenę
  8. tomlesz WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomlesz Zarejestrowany: 18.02.2014 Posty: 3
    Witam
    Ponieważ lada chwila zaczynam budowę temat dotyczący zakupu materiałów budowlanych bardzo mnie interesuje.
    Proszę o osoby które kupowały materiały w tym roku z okolic Gdyni o informacje.
    Z góry dziękuję
  9. fighter1983 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fighter1983 Zarejestrowany: 18.04.2009 Posty: 6901
    Cytat Napisał tomlesz
    Witam
    Ponieważ lada chwila zaczynam budowę temat dotyczący zakupu materiałów budowlanych bardzo mnie interesuje.
    Proszę o osoby które kupowały materiały w tym roku z okolic Gdyni o informacje.
    Z góry dziękuję
    Nie wszystko - ale termoizolacje, hydroizolacje i elewacje z wykonaniem - zapraszam Znajdziesz mnie na forum ogolnym razem z opiniami.
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9