dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Firmy budowlanez okolic Piaseczna-jakie najlepsze?
  1. wiola_o WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wiola_o Zarejestrowany: 16.11.2010 Posty: 4
    Witam,
    Może będzie łatwiej znaleźć informacje w tym wątku ja osobiście polecam:

    MAR-KOP

    Oferuje usługi transportowe jak i roboty ziemne-pełen zakres,
    kopanie fundamentów, szamb, wykopy,
    wykonuje dojazdy do posesji (podjazdy)
    Tanio, szybko, solidnie, sporządzają wyceny.


    Kontakt: 601-381-678

    Pozdrawiam

    i czekam na wpisy innych
  2. mysza223 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mysza223 Zarejestrowany: 30.11.2008 Posty: 646
    Cytat Napisał wiola_o
    Witam,
    Może będzie łatwiej znaleźć informacje w tym wątku ja osobiście polecam:

    MAR-KOP

    Oferuje usługi transportowe jak i roboty ziemne-pełen zakres,
    kopanie fundamentów, szamb, wykopy,
    wykonuje dojazdy do posesji (podjazdy)
    Tanio, szybko, solidnie, sporządzają wyceny.


    Kontakt: 601-381-678

    Pozdrawiam

    i czekam na wpisy innych
    Ja też polecam tą firmę - współpracuję z nią na terenie wawy i Piaseczna (solidni choć nie tani)
  3. agruus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agruus Zarejestrowany: 23.03.2011 Posty: 13
    ojj temat dla mnie szukamy właśnie kogos kto nam dom wybuduje pod Tarczynem, wieć czekam i proszę o propozycje
  4. profihouse Banned
    Zarejestrowany: 19.07.2010 Posty: 20
    Posiadamy wolne terminy na budowę od czerwca 2011.
    Budujemy stany surowe, deweloperskie, lub pod klucz. Służymy pomocą również na etapie zakupu projektu i jego adaptacji, czy uzyskania finansowania.
    Proponujemy atrakcyjne ceny. Wstępnie koszt budowy zawierający robociznę, materiały, nadzór Kierownika, zaplecze socjalne i magazynowe, obsługę geodezyjną dla:
    - stanu surowego zamkniętego - 958 zł/m2 + VAT
    - stanu deweloperskiego - 2 161 zł brutto/m2 + VAT
    - stanu pod klucz z odbiorami - 2 425 zł brutto/m2 + VAT
    Ceny do negocjacji po przedstawieniu szczegółowego projektu i uzgodnieniu rozwiązań projektowych, materiałów wykończeniowych, instalacji wewnętrznych.
    Nie budujemy bez faktur dlatego jeśli myślisz o oszczędzaniu w ten sposób to raczej sobie oszczędź kontakt z nami. Stawiamy na wysoką jakość realizacji. Podstawą do roszczeń gwarancyjnych mogą być jedynie dokumenty potwierdzające wykonanie umowy. Nie wierz w to, że ktoś udziela gwarancji pisemnej jedynie na podstawie podpisanej umowy. Skoro umowa została podpisana, a nie zostały wystawione żadne dokumenty potwierdzające sprzedaż wykonanych prac, oznacza to że zlecenie nie zostało wykonane, a więc nie ma mowy o gwarancjach.
    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas, referencjami, galerią zakończonych i bieżących realizacji na naszej stronie www.profihouse.pl
  5. agruus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agruus Zarejestrowany: 23.03.2011 Posty: 13
    wydaje mi się że to dużo... ale jesteście firmą, a ja mam porównanie jedynie do systemu gospodarczego....
  6. Betsi2006 ELITA FORUM (min. 1000)
    Betsi2006 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 1571
    Mogę polecić firmę Jadar z ul. Dworcowej w Piasecznie - sprzedaż i układanie kostki.

    Za to przestrzegam przed firmą budowlaną "BREJ" z Henrykowa ( na granicy z Runowem)

    Pozdrawiam
  7. wikula7 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wikula7 Zarejestrowany: 19.04.2009 Posty: 267
    Witam .
    Od 2 lipca otwieramy salon z podłogami w Lesznowoli ul. Słoneczna 242
    Rozszerzamy ofertę o : rolety , karnisze , sztukaterię a także tapety .
    W naszej ofercie znajdą państwo Panele laminowane , panele drewniane , parkiety gotowe , wykładziny dywanowe oraz wszystkie niezbędne akcesoria do zamontowania podłogi .
    Oferujemy Państwu usługę montażu podłóg zakupionych u nas z 8% Vat .
    W dniu otwarcia dodatkowe rabaty na podłogi - do 10 %
    Zapraszamy
    Floor 4U
    www.pokrycia-podlogowe.pl
    tel. 795 405 545
  8. jaboo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaboo Zarejestrowany: 26.04.2011 Posty: 79
    A ja polecam firmę Arkada Budownictwo, na mojej budowie trwają prace deweloperskie, nie mam zarzutów.
  9. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Szukam firmy wykonującej elewacje. Czy możecie mi kogoś polecić sprawdzonego z naszej okolicy? Proszę o pomoc, bo już całkiem wypadłam "z obiegu" .
    Chce odnowić dom na wiosnę
  10. adam_los SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adam_los Zarejestrowany: 10.01.2011 Posty: 89
    A ja polecam firmę DACHMAX z Tarczyna (tuż przed wylotem na 7 po lewej). Zrobili mi kompleksowo dach (bez więźby). Baaaardzo dobrze mi się z nimi współpracowało.

    Pozdrawiam
  11. justkaaa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    justkaaa Zarejestrowany: 21.01.2009 Posty: 476
    polecić mogę firmę ABCdomek.pl tel 881 436 036. Budują domy komplekowo. Ludzie z pasja. bardzo pomagają, doradzają. Dbaja o interes klienta. naprawde godni polecenia jak rzadko kto.

    A czy mi ktos poleci sprawdzonego wykonawce do trepów drewnianych na schody i balustrady drewno z połaczeniu z metalem? Byłabym bardzo wdzięczna
  12. pimi04 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pimi04 Zarejestrowany: 23.10.2012 Posty: 6
    Witam serdecznie
    Poszukuję projektanta oraz wykonawcy do przesunięcia słupa linii napowietrznej nN 0,4 kV (tzw. usunięcie kolizji). Posiadam już warunki i przyjazną duszę w PGE prowadzącą moją sprawę. Robota w okolicach Piaseczna. Serdecznie proszę o namiary. Zalezy mi na czasie. Kontak na priv lub [email protected]

    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  13. a.luz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    a.luz Zarejestrowany: 20.02.2013 Posty: 3
    A ja polecam firmę ROSŁAN Dom tel.605 310 478. Budowała mi dom w 2012 w Złotokłosie. Tanio i solidnie. Polecam
  14. janoush SYMPATYK FORUM (min. 10)
    janoush Zarejestrowany: 08.03.2004 Posty: 93
    Witam,

    chcę budować bliźniaka ze znajomymi w Nowej Iwicznej. Czy ktoś miał przyjemność współpracy przy budowie z wykonawcą, który nazywa się Strzałkowski ? Budował m.in. w Mysiadle (ul. Słowicza x Zakręt).
    Ew. doradźcie jakąś ekipę / firmę.
  15. teka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    teka Zarejestrowany: 08.01.2012 Posty: 716
    Cytat Napisał janoush
    Witam,

    chcę budować bliźniaka ze znajomymi w Nowej Iwicznej. Czy ktoś miał przyjemność współpracy przy budowie z wykonawcą, który nazywa się Strzałkowski ? Budował m.in. w Mysiadle (ul. Słowicza x Zakręt).
    Ew. doradźcie jakąś ekipę / firmę.
    na moja odpowiedzialność zadzwoń do Pawła Bernackiego 501139987 buduje domy od podstaw,robi wszystko .współpracuje z nim już lata całe i z ręką na sercu mogę Ci go POLECIC.powołaj sie na Artura od posadzek.przerabiałem w swojej karierze chyba setki fachowców i mam tylko kilka osób godnych polecenia.powiem,że i ceny ma bardzo dobre
  16. narwik WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    narwik Zarejestrowany: 24.03.2013 Posty: 3
    Witam, proszę o informację na temat firmy Rosłan Dariusz Rosłaniec adresy na ich stronach: Piaseczno / Warszawa, Zastanawiamy się nad rozpoczęciem budowy domu w Warszawie, oferta firmy rosłan jest dobra (niedroga). Nie ma w necie zbty wiele opinni o nich, ani pozytywnych ani negatywnych..... Jezeli ktoś budował z tą firmą proszę o napisanie kilku zdań. Czy są wiarygoni? czy ktoś z nimi budował? Jakie doświadczenia? Będę wdzięczny za info?
  17. maljur SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maljur Zarejestrowany: 06.07.2012 Posty: 20
    Cytat Napisał justkaaa
    polecić mogę firmę ABCdomek.pl tel 881 436 036. Budują domy komplekowo. Ludzie z pasja. bardzo pomagają, doradzają. Dbaja o interes klienta. naprawde godni polecenia jak rzadko kto.

    A czy mi ktos poleci sprawdzonego wykonawce do trepów drewnianych na schody i balustrady drewno z połaczeniu z metalem? Byłabym bardzo wdzięczna
    Justka, a jak abcdomek wypadł cenowo? Dostałam od nich wycenę i nietstey wydaje mi się drogo. Czy możemy jakoś pogadać na priva?
  18. Michal Pietrusinski WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Michal Pietrusinski Zarejestrowany: 08.01.2006 Posty: 3
    Z czystym sercem polecam firmę pana Arkadiusza Frątczaka. Parę lat temu kończyli budowę mojego domu, a teraz własnie kończą budowę garażu. Pan Arkadiusz zajmuje się również projektowaniem domów, więc można zawsze liczyć na to, że dobrze doradzi. Telefon: 501-170-724, strona WWW: http://plus.google.com/108259452809654088633
  19. Jacamatik WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jacamatik Zarejestrowany: 04.01.2015 Posty: 1
    Witam.
    W kwietniu lub maju planujemy rozpocząć budowę domu w Nowej Woli koło Lesznowoli. Macie może namiary na solidną firmę , która by podjęła się budowy od podstaw . Pozdrawiam
  20. EWBUD ELITA FORUM (min. 1000)
    EWBUD Zarejestrowany: 30.01.2010 Posty: 1950
    Cytat Napisał Jacamatik
    Witam.
    W kwietniu lub maju planujemy rozpocząć budowę domu w Nowej Woli koło Lesznowoli. Macie może namiary na solidną firmę , która by podjęła się budowy od podstaw . Pozdrawiam
    Zadzwoń do mojego kolegi.
    Solidny człowiek.
    601 815 765 Zbyszek Hołda
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20