dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Nowe Brzesko i okolice!
Strona 2 z 2
  1. Pawel1977 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pawel1977 Zarejestrowany: 17.12.2011 Posty: 1
    Witam wszystkich. Jestem tu nowy i chcialbym dolaczyc do grupy. Co prawda budowe prowadze w okolicach proszowic od strony kr. ale mysle ze przyjmiecie mnie tu.
    w moim dzienniku opisuje cala budowe, i pojawia sie nowe wpisy . Na ta pore jestem juz na etapie instalacji , ktore rowniez sam wykonuje , ale chcialbym dowiedziec sie czegos jeszcze na temat pomp ciepla czy ktos ma taka zalozona w naszej okolicy i jak sie sprawdza?
    pozdrawiam serdecznie
  2. kotecek ELITA FORUM (min. 1000)
    kotecek Zarejestrowany: 28.01.2007 Posty: 1008
    Witaj!
    Niestety, my nie mamy pompy ciepła, więc nic nie doradzę, ale witam w grupie!
  3. wiarus12 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiarus12 Zarejestrowany: 19.02.2011 Posty: 7
    Witam, mam male pytanko; czy ktoś budował lub buduje w systemie Dry Fix?
  4. Dumaxxxnt SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dumaxxxnt Zarejestrowany: 30.09.2009 Posty: 21
    Witam


    Jeżeli ktoś będzie zainteresowany nowoczesnym i energooszczędnym systemem grzewczym dla domu to zapraszam do kontaktu [email protected]
    Informację do poczytania na temat systemu www.sztuka-ogrzewania.pl

    Istnieje również (po wcześniejszym umówieniu) zobaczenia wykonanej instalacji, gdzie dodatkowo można porozmawiać z właścicielem inwestycji i wypytać się jak wyglądała współpraca. Oferujemy darmową wycenę więc nic Cię nie kosztuje sprawdzenie ile ten system kosztuje dla Twojego domu.
  5. d**ol** SYMPATYK FORUM (min. 10)
    d**ol** Zarejestrowany: 01.09.2012 Posty: 59
    Witam mamy zamiar się postawić na działce kupionej w Szczurowej Ale wszystko jeszcze przed nami . Takie pytanie z czego macie zamiar budować ??. Niestety z przyczyn ekonomicznych zmuszony jestem podwinąć rękawy i zabrać się sam do roboty bo dom jest spory i z torbami bym poszedł jak by mi ktoś zaczął budować wszystko firmy .Zresztą po ostatnich wycenach przez firmy dałem sobie spokój z budową szybko znaczy chciałem drewniaka . A do tego mam trochę jebla na punkcie dokładności i tak już mam i raczej nie bardzo znam kogoś kto mi tak zrobi za małe pieniądze i jeszcze dobrze . Chcę budować dom bardzo zbliżony do pasywnego a w zasadzie to jest bliźniak z pompą ciepła oraz reku i pewnie GWC ale to się zobaczy . Jakie przewidzieliście fundamenty lub czy ktoś się decyduje z was na płytę jakie stropy i czy macie jakieś namiary na naprawdę dobre składy budowlane .
  6. d**ol** SYMPATYK FORUM (min. 10)
    d**ol** Zarejestrowany: 01.09.2012 Posty: 59
    Witam ponownie grono.
    Widzę że rozmowa rozszalała się na dobre aż trudno się wtrącić i dopchać .
    Wiarus - ja mam też zamiar budować w tym systemie właśnie przeszedłem szkolenie w tym zakresie bo mam zamiar to sam robić z przyczyn ekonomicznych . To tak proste jak machanie cepem i obecnie jestem na szkoleniu od pianki pur do ocieplania poddaszy strasznie mnie to ciekawi te że tak powiem nowe technologie jak kładzenie na poliuretanie styropianu czy płyt GK.
  7. kasiulka7 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasiulka7 Zarejestrowany: 24.04.2014 Posty: 1
    hej tez sie dołanczam my jesteśmy na etapie pozwolenia na budowe w Wawrzeńczycach. Projekt kupiony ,i na reszte czekamy.
    Geodeci- chlopaki z firmy z Proszowic .
    ALE coraz wiecej mysle i szukam i czytam o drewniaku- szkieltowym ale.... tyle opini jest na tak i nie ze juz zglupialam !
    I dalej nie wiem co robic ;/ , narazie poczekamy na pozwolenie i dalej bede myslec.
    A moze ma ktos jakies opinie na ten temat , z pewnego sprawdzonego zrodla??
    i namiary naEKIPY wszelkie mile widziane !
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczow goraco
  8. d**ol** SYMPATYK FORUM (min. 10)
    d**ol** Zarejestrowany: 01.09.2012 Posty: 59
    Też miałem ochotę na drewniaka ale zrezygnowałem a była spora szansa wszak stolarzem meblowym jestem a miało być tak pięknie . Ale puki co niestety ytong 24 +20 cm styru . Brak dobrych ekip i naprawdę taniego i dobrego drewna odwiódł mnie od tego pomysłu na budowanie . Wawrzeńczyce to zaraz koło Pobiednika gdzie latam na lotnisku modelami .
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
Strona 2 z 2