dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Książka adresowa
Strona 2 z 2
  1. Juster DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Juster Zarejestrowany: 16.11.2011 Posty: 549
    CZeść Bobino, a elektryka jakiegoś dobrego polecisz?

    Cytat Napisał Bobino
    Przyłącza wodociągowo-kanalizacyjne p. Maciej Stawicki z Płochocina 660 410 033, sensowny człowiek.
  2. rpilski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rpilski Zarejestrowany: 11.06.2007 Posty: 541
    Polecam panów od mebli z okolic Błonia i Kampinosu http://meble-admar.pl/ Robili u mnie zabudowę kuchenną, zabudowę w wiatrołapie, zabudowę 2 wnęk - wszystko z laminatu, chociaż robią też z innych materiałów. Nie są najtańsi, ale są dokładni i z efektów pracy jestem zadowolony. Dokładnie dopasowali blat laminatowy w kuchni (nie było konieczności dawania listwy przy ścianach - wystarczył silikon), bez problemu poradzili sobie z montażem pasków ledowych (wyfrezowali wgłębienia) - oświetlenie podszafkowe. Dbają o estetykę, szuflady i szafki są zamontowane i wyregulowane tak, że szczeliny między szufladami/drzwiczkami "zgrywają się" w poziomie i pionie. Starają się doradzić ze swojego doświadczenia co jest praktyczne/sprawdza się, aczkolwiek nie upierają się koniecznie przy swoich koncepcjach.
  3. kesler13 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kesler13 Zarejestrowany: 21.03.2013 Posty: 9
    Znajdziecie w tym wpisie kontakty do osób z którymi współpracowaliśmy, z niektórymi nadal współpracujemy, przy budowie naszego domu.
    Ponieważ jesteśmy teraz na etapie wykańczania domu, to kolejnych sprawdzonych fachowców polecę w kolejnym wpisie.

    Architekt adaptująca nasz projekt (Błonie):
    Alona Borkowska
    tel. 795-168-882


    Geodeta (Błonie):
    Oliwa Jadwiga
    tel. 605-569-904


    Badanie geotechniczne działki wykonał:
    Andrzej Lewkowicz
    tel.695-497-653

    e-mail [email protected]

    Dom stawiała mam ekipa Pana Sylwka. I wciąż współpracujemy ze sobą, bo przed nami jeszcze wykończenie budynku, którym też zajmą się ludzie p. Sylwka.
    Fachowiec w każdym calu.
    Nexbud
    Sylwester Kęska
    tel. 506-155-928

    e-mail [email protected]

    Kierownik budowy. Przesympatyczny człowiek z fachową wiedzą, który słucha i doradzi.
    Robert Paszkiewicz
    tel. 501-326-739


    Cieśla/dekarz:
    Tadeusz Ścibek
    tel. 502-651-265


    W drewno na dach zaopatrzył nas:
    Tartak Edex w Zaborówku koło Leszna
    tel. 502-152-497


    Instalacja alarmowa:
    Rafał Nadolny
    tel. 508-990-850


    Kominiarz:
    Janusz Tyczyński
    tel. 607-090-381


    Okna kupiliśmy w sklepie:
    Jędrek Okna
    ul. Sochaczewska 2
    Błonie
    tel. 22 725-45-65
  4. adamw2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adamw2 Zarejestrowany: 29.12.2006 Posty: 20
    Cytat Napisał atsyrut
    Beton B20, Bloczki fundamentowe - tylko w BUDOKRUSZ. Towar z najwyższej półki ...(ciach)....
    Też polecam Budokrusz. Dziwię się tym, którzy kupują gdzieś u lokalnych producentów bo taniej. Nie patrzą na atesty itp tylko na cenę. Widziałem gary na strop, które rozsypują się w rękach, widziałem belki stropowe, które nie wytrzymują załadunku na samochód. Jak z tego budować dom? Budokrusz to jest firma, która lipy nie wypuści, i choć moloch, to dbają o klienta.
    Ale proponuję kontrolować ceny. Być może teraz jest inaczej, ale 6 lat temu korzystałem z Budokrusz Grodzisk i wtedy opłacało się brać od nich tylko beton. Elementy na strop Terriva brałem poprzez skład budowlany, wyszło 20% taniej. Skład miał duże upusty, którymi się ze mną podzielił, a Budokrusz nie chciał mi nic opuścić.
  5. MarcinWk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarcinWk Zarejestrowany: 28.11.2008 Posty: 83
    Polecam ELEKTRYKA

    Andrzej Zieliński z Pruszkowa
    604 720 856

    Nam robił instalację elektryczną w domu (w bardzo dobrej cenie) i
    prowizorkę budowlaną z załatwieniem w ekspresowym tempie
    wszystkich formalności w ZE Pruszków.

    Jak coś teraz potrzebujemy zawsze przyjedzie i pomoże - jak choćby podłączenie dodatkowego gniazdka ( nie chce żadnych dodatkowych pieniędzy).
  6. songoku_xxx DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    songoku_xxx Zarejestrowany: 02.12.2013 Posty: 603
    cześć,

    NIE POLECAM

    Koleś od kruszyw. Firma mieści się przy zjeździe z autostrady na stronę Błonia. Koleś chciał mnie oszukać i robił sobie z mordy cholewę za 500 PLN.

    Jak ostatnim autem kazałem mu pojechać na wagę to po ważeniu zaczął mnie wymyślać i straszyć sądem jak mu powiedziałem, że nie zapłacę tyle co sobie zaśpiewał. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!! PROSTAK I CWANIAK!!!

    POLECAM

    Firma PKR Wykopy - Karol Stepniak http://www.koparki_p_k_r_sc.republika.pl/
    Bardzo miły i słowny koleś, sprawni operatorzy. Ceny konkurencyjne - zawsze można się dogadać!

    Polecam również firmę od płyty fundamentowej Brinkmann Consulting z Magdalenki - o tym pisałem już w dziale piwnice i fundamenty.

    Pozdro
  7. songoku_xxx DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    songoku_xxx Zarejestrowany: 02.12.2013 Posty: 603
    POLECAM:

    Elektryk: Andrzej Zieliński, polecany przez MarcinaWk. Bardzo sprawnie, profesjonalnie i bez dziadowania. Cena za robociznę za punkt: aktualnie 30 PLN. Wykonał mi instalację bezpuszkową w całym domu, rozporowadznie telewizji, instalację alarmową (uruchomił ja współpracujący z nim człowiek) oraz instalację pod kino domowe.

    Tynkarze - tu mam mega petardę! Antoni Poparda 694972569. Ludzie z gór! Super dokładni, wykonują tynki cementowo-wapienne kręcone ręcznie z betoniarki a nie żadnego agregatu. Wiadomo co jest na ścianach! Są masakrycznie sprawni - mój dom ok 580 m2 ścian (bez sufitów) ogarnęli w 3,5 dnia pracy wraz dotarciem piaskiem kwarcowym i z posprzątaniem po sobie! Cena 29PLN za m2. Robią dużo w okolicy, więc z obejrzeniem prac nie będzie problemu. Zapraszam też do siebie.

    Wentylacja mechanicza/GGWC - forumowy AdamMK

    Dekarz - Darek Załuska 604 334 635. http://dachy-pokrycia.net/. Mam dach z płaskiej dachówki wymagający dużej dokładności. Spisali sie bardzo dobrze. Obróbki kominów 2 częściowe. Generalnie dokładni i sumienni. Robią też elewację i prawdopodobnie z nich skorzystam. Wypowiem się po robocie, ale jeśli zrobia tak jak dach to nie ma się czego obawiać.

    Niedługo kolejna porcja
  8. Moniia i P FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniia i P Zarejestrowany: 06.02.2013 Posty: 106
    Cytat Napisał songoku_xxx
    POLECAM:

    Elektryk: Andrzej Zieliński, polecany przez MarcinaWk. Bardzo sprawnie, profesjonalnie i bez dziadowania. Cena za robociznę za punkt: aktualnie 30 PLN. Wykonał mi instalację bezpuszkową w całym domu, rozporowadznie telewizji, instalację alarmową (uruchomił ja współpracujący z nim człowiek) oraz instalację pod kino domowe.

    Tynkarze - tu mam mega petardę! Antoni Poparda 694972569. Ludzie z gór! Super dokładni, wykonują tynki cementowo-wapienne kręcone ręcznie z betoniarki a nie żadnego agregatu. Wiadomo co jest na ścianach! Są masakrycznie sprawni - mój dom ok 580 m2 ścian (bez sufitów) ogarnęli w 3,5 dnia pracy wraz dotarciem piaskiem kwarcowym i z posprzątaniem po sobie! Cena 29PLN za m2. Robią dużo w okolicy, więc z obejrzeniem prac nie będzie problemu. Zapraszam też do siebie.

    Wentylacja mechanicza/GGWC - forumowy AdamMK

    Dekarz - Darek Załuska 604 334 635. http://dachy-pokrycia.net/. Mam dach z płaskiej dachówki wymagający dużej dokładności. Spisali sie bardzo dobrze. Obróbki kominów 2 częściowe. Generalnie dokładni i sumienni. Robią też elewację i prawdopodobnie z nich skorzystam. Wypowiem się po robocie, ale jeśli zrobia tak jak dach to nie ma się czego obawiać.

    Niedługo kolejna porcja

    Potwierdzam opinię o Panu Antonim i ekipie. Super. Tez ich juz polecałam.
  9. EWBUD ELITA FORUM (min. 1000)
    EWBUD Zarejestrowany: 30.01.2010 Posty: 1950
    Cytat Napisał songoku_xxx
    POLECAM:

    Elektryk: Andrzej Zieliński, polecany przez MarcinaWk. Bardzo sprawnie, profesjonalnie i bez dziadowania. Cena za robociznę za punkt: aktualnie 30 PLN. Wykonał mi instalację bezpuszkową w całym domu, rozporowadznie telewizji, instalację alarmową (uruchomił ja współpracujący z nim człowiek) oraz instalację pod kino domowe.

    Tynkarze - tu mam mega petardę! Antoni Poparda 694972569. Ludzie z gór! Super dokładni, wykonują tynki cementowo-wapienne kręcone ręcznie z betoniarki a nie żadnego agregatu. Wiadomo co jest na ścianach! Są masakrycznie sprawni - mój dom ok 580 m2 ścian (bez sufitów) ogarnęli w 3,5 dnia pracy wraz dotarciem piaskiem kwarcowym i z posprzątaniem po sobie! Cena 29PLN za m2. Robią dużo w okolicy, więc z obejrzeniem prac nie będzie problemu. Zapraszam też do siebie.

    Wentylacja mechanicza/GGWC - forumowy AdamMK

    Dekarz - Darek Załuska 604 334 635. http://dachy-pokrycia.net/. Mam dach z płaskiej dachówki wymagający dużej dokładności. Spisali sie bardzo dobrze. Obróbki kominów 2 częściowe. Generalnie dokładni i sumienni. Robią też elewację i prawdopodobnie z nich skorzystam. Wypowiem się po robocie, ale jeśli zrobia tak jak dach to nie ma się czego obawiać.

    Niedługo kolejna porcja
    Hej.
    600 m2 w 3,5 dnia?
    Obrzutka w pierwszy dzień i narożniki, zostaje 3 dni na rzucenie i zatarcie 600 m2 tynku no i na posprzątanie.
    Nie uwierzę - muszę to zobaczyć, moge podjechać żeby zobaczyc efekt?
    Po prostu k... nie wierzę Chyba, że jest ich z 10 .....
  10. Moniia i P FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniia i P Zarejestrowany: 06.02.2013 Posty: 106
    U mnie był Pan Antoni i 5 chłopaków od 6 rano do 18 dokładnie, dzień w dzień, przerwy tylko na posiłki. Tam każdy wie dokładnie co i kiedy robi
    ps nam poleciły ich słynne tez na forum "Misiaczki"
  11. songoku_xxx DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    songoku_xxx Zarejestrowany: 02.12.2013 Posty: 603
    ależ oczywiście, serdecznie zapraszam

    Błonie Pogodna.

    Sprawdzał ich kierbud, ja z poziomicą 3m i nawet forumowy vadiol (glazurnik) i wszyscy byli pod wrażeniem.
    Aha te 3,5 dnia bez glifów, bo jeszcze okien nie mam. Pan Antoni był wcześniej i obsadzil sobie narożniki.
  12. songoku_xxx DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    songoku_xxx Zarejestrowany: 02.12.2013 Posty: 603
    Monia Misiaczki to Selki?
    Jeśli tak to u mnie też będa robić
  13. Moniia i P FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniia i P Zarejestrowany: 06.02.2013 Posty: 106
    Tak to Ci sami
  14. songoku_xxx DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    songoku_xxx Zarejestrowany: 02.12.2013 Posty: 603
    zadowolona byłaś? Słyszałem sporo dobrych opinii, nawet byłem w Rokitnie oglądać i tez mi się podobało
  15. Moniia i P FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniia i P Zarejestrowany: 06.02.2013 Posty: 106
    Technicznie nie umiem ocenić,nie znam się, jak powinno być,nic nie oglądalismy, przyjechali ,zrobili , pojechali. Tylko majster jeden od wykonczeniówki, tak ogladał i mówi ze co to za dziwny zwyczaj ze ekipy od k-g nie spoinują, ze oni musza sami....cokolwiek to znaczy....
  16. songoku_xxx DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    songoku_xxx Zarejestrowany: 02.12.2013 Posty: 603
    Cześć,

    Dzisiaj kolejna porcja poleceń:

    Hydraulik - Mirosław Rędziński 602 101 053, hydraulik z BIMSu. Mam instalację w całości na TECE dostałem bardzo duży rabat za jego pośrednictwem w hurtowni. Poza tym człowiek, z którym można się dogadać. Oczywiście jak każdy ma swoje przyzwyczajenia, ale bezkonfliktowy i uczciwy. Ceny za robociznę bardzo przystępne (bez porównania z polecanym tu Zbyszkiem Kowalewskim z Leszna). Materiał otrzymałem na 8%, ale to nie jest norma trzeba pogadać. U mnie miał sporo roboty i się dogadaliśmy. Robil u mojego brata, który też nie miał z nim problemów. Piece i inne zabawki tez w dobrych cenach może załatwić. Jest serwisantem Buderusa i Brotje.

    Wylewki anhydrytowe - http://www.adn-posadzki.pl/ Robili u sąsiada i mojego kolegi, wyrażali się w samych superlatywach, Ja również polecam. Sprawnie profesjonalnie. Robią też z mixokreta. W garażu sami doradzili mi żebym kupił beton towarowy a oni mi to za 300 pln zrobią (50m2). Nie są pazerni na kasę. Profesjonalni.

    Kominek - http://www.kominkiikominy.pl/ Spawnie i atrakcyjnie cenowo. Niby była jakaś mała niedoróbka przy zabudowie(narożniki "wstały"), ale po zgłoszeniu przyjechali i poprawili. Był też pęknięty jeden szamot - został wymieniony bezproblemowo. jedyną rzecza jaka mnie wqrwiła to to, że nie sprawdzili dolotu powietrza do kominka(40 cm poniżej posadzki była gugla folii - niby nie ich wina, ale mogli sprawdzić), potem była walka żeby to odetkać bo kominek już zabudowany. Robią zabudowy w całym kraju.

    Ocieplenie ekofibrem - http://www.termo-strop.pl/index.php jak ktoś szuka alternatywy dla wełny to polecam. Ocieplenie 240 m2 stropu zajęło kilka godzin. Co prawda nie najtańsza usługa, ale ja wełny nie chciałem.

    okna i rolety zewnętrzne - forumowy jareko http://jareko.wix.com/strona . Na bank bardzo profesjonalnie i kompetentnie. Rzadko kto ma taką wiedzę na temat okien. Trochę roztrzepany (to nie jest jakiś duży zarzut z mojej strony Uczciwie informuję, że miałem z Panem Jarkiem w pewnym momencie spory problem natury finansowej (gdzieś została "skonsumowana" moja zaliczka i zamówienie nie poszło do fabryki i już się obawiałem, że okien nie będzie), ale stanął na przysłowiowych uszach żeby naprawić. Pojawiło się 2 miesięczne opóźnienie w montażu i miałem trochę nerwówki. W zamian za to dostałem godziwy rabat i pokrycie wszystkich kosztów, które poniosłem aby zamknąć prowizorycznie dom. Co do jakości montażu nie mam uwag. Już po zamontowaniu okien zamówiłem rolety zewnętrzne i tu już obyło się bez przygód. Oceniam moją współpracę z jareko pozytywnie.


    ciąg dalszy nastąpi
  17. macin a SYMPATYK FORUM (min. 10)
    macin a Zarejestrowany: 26.04.2006 Posty: 25
    polecam. budowa stanu surowego, ekipa z okolic Błonia -501965650
  18. Slawko123 Lider FORUM (min. 2800)
    Slawko123 Zarejestrowany: 13.08.2006 Posty: 3817
    Cytat Napisał macin a
    polecam. budowa stanu surowego, ekipa z okolic Błonia -501965650
    forumowy matx1 http://forum.muratordom.pl/member.php?112595-matx1
  19. ketjar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ketjar Zarejestrowany: 23.03.2006 Posty: 341
    Kierownik budowy 604-719-458
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
Strona 2 z 2