dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
potrzebna solidna i w miarę tania ekipa budowlana
  1. tomaj8208 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomaj8208 Zarejestrowany: 06.03.2010 Posty: 1
    szukam ekipy budowlanej do postawienia stanu surowego otwartego
    czy ktoś może jakąś polecić?
  2. Jacek313 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jacek313 Zarejestrowany: 13.02.2011 Posty: 2
    Też poszukuję ekipy murarskiej. Chciałbym w tym roku zrealizować stan surowy otwarty, a działkę mam w Lusowie. Zaczynam rozmawiać z murarzami. Ale żeby ktoś polecił, najlepiej na podstawie własnego doświadczenia ....
  3. Elfir REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Elfir Zarejestrowany: 21.12.2007 Posty: 50149
    Oddam swoją "od zaraz", bo mam nieoczekiwane problemy z finansami i zostawiłam ich na lodzie, bez roboty. Szkoda mi ich, bo porządnie zrobili mi fundament i pracowali wcześniej u innego forumowicza, który już mieszka.
    pisać na prv
  4. Geo222 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Geo222 Zarejestrowany: 27.11.2009 Posty: 50
    Cytat Napisał Elfir
    Oddam swoją "od zaraz", bo mam nieoczekiwane problemy z finansami i zostawiłam ich na lodzie, bez roboty. Szkoda mi ich, bo porządnie zrobili mi fundament i pracowali wcześniej u innego forumowicza, który już mieszka.
    pisać na prv
    Proszę o więcej informacji na priv
  5. Liliana28 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Liliana28 Zarejestrowany: 07.04.2011 Posty: 13
    proszę zajrzeć na białą listę wykonawców- tam są namiary na budowlańców - można pocztyać o nich i kogoś wybrać.

    Jesli chodzi o dach polecam - DACHFOX 518 808 707 - naprawde solidna ekipa.
    Pozdrawiam
  6. endru WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    endru Zarejestrowany: 12.07.2011 Posty: 5
    Polecam Firmę DAMIANEX, której właścicielem jest Pan Damian Jaroć.Pochodzą z Wągrowca i dzieki temu przyjazd na teren budowy skutkuje pracą od świtu do zmierzchu. Trzeba się nieźle uwijać aby zabezpieczyć materiał na roboty. Przy zalewaniu fundamentów pracowało osiem osób i do tego sprzęt budowlany.U mnie robota zakończona .Roboty wykonane bardzo fachowo.Budowanie i wspólpraca z Panem Jarociem była i będzie przyjemnością.Będzie dlatego, ze zamierzam złecić ułożenie kostki brukowej oraz wykonanie płotu.
    Firmę DAMIANEX znalazłem na FORUM MURATORA i po wycenie SSO podpisałem umowę w grudniu ub. roku.
    Pracę rozpoczęły się 15 marca br i zakończyły 15-go maja br zgodnie z umową.
    W tej chwili poszukuję wykonawcy inst. wodnej i ogrzewania. Proszę o namiary, a ja mogę polecić jeszcze cieślę i dekarzy.
    Namiary do Pana Jarocia : tel kom 504098468.
  7. krzys1973 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzys1973 Zarejestrowany: 29.11.2011 Posty: 2
    Jak by ktoś chciał to znam bardzo tanią firmę budowali u mnie i brata naprawdę tanio i solidnie super ekipa jak coś to dam namiary na PW
  8. kasik81 Guest
    kasik81 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał krzys1973
    Jak by ktoś chciał to znam bardzo tanią firmę budowali u mnie i brata naprawdę tanio i solidnie super ekipa jak coś to dam namiary na PW
    Witam, prosze o więcej informacji na priv badź mail
  9. Bajpi WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bajpi Zarejestrowany: 02.01.2012 Posty: 2
    Cytat Napisał krzys1973
    Jak by ktoś chciał to znam bardzo tanią firmę budowali u mnie i brata naprawdę tanio i solidnie super ekipa jak coś to dam namiary na PW
    Jestem zainteresowany. Proszę o namiary.
  10. dario1702 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dario1702 Zarejestrowany: 03.06.2010 Posty: 43
    Cytat Napisał tomaj8208
    szukam ekipy budowlanej do postawienia stanu surowego otwartego
    czy ktoś może jakąś polecić?
    http://darbudrem.pl.tl/Galeria-zdjec...obot/index.htm
  11. dario1702 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dario1702 Zarejestrowany: 03.06.2010 Posty: 43
    http://darbudrem.pl.tl/Galeria-zdjec...obot/index.htm
    Cytat Napisał Jacek313
    Też poszukuję ekipy murarskiej. Chciałbym w tym roku zrealizować stan surowy otwarty, a działkę mam w Lusowie. Zaczynam rozmawiać z murarzami. Ale żeby ktoś polecił, najlepiej na podstawie własnego doświadczenia ....
  12. pablitoWLKP SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pablitoWLKP Zarejestrowany: 15.06.2011 Posty: 28
    Ja ekipę brałem z białej listy, Tomasz Napierała - 696 435 559. U mnie aktualnie robią dachówkę. Budowę można obejrzeć w Dopiewie.
  13. bmz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bmz Zarejestrowany: 20.01.2008 Posty: 39
    Ja polecam ekipę murarską Pana Karola tel 793-385-067, budowali u nas domek i nie było żadnych problemów, wszystko uzgadniali z nami czego oczekiwaliśmy. Do prac dekarskich natomiast polecam Pana Krzysztofa niestety nie pamiętam numeru, ale jest polecany na forum
  14. arex09 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arex09 Zarejestrowany: 28.06.2012 Posty: 1
    Mam bardzo dobrego Płytkarza Jak by był ktoś zainteresowany Polecam,Poznań i okolice.Łazienki bardzo dobrze wykonane nawet z białym montażem po prostu solidnie
    Pozdrawiam
  15. fkus2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fkus2 Zarejestrowany: 28.12.2012 Posty: 13
    Szukam solidnej firmy z okolic Poznania ,która wykona stan surowy z kompletnym dachem.
  16. bogdan35 Banned
    Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 3
    Cytat Napisał fkus2
    szukam solidnej firmy z okolic poznania ,która wykona stan surowy z kompletnym dachem.
    witam.
    Usługi ciesielskie i dekarskie
    referencje
    tel;608-023-106
    www.Dachy-Borowczak.pl
  17. bogdan35 Banned
    Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 3
    Cytat Napisał bogdan35
    witam.
    Usługi ciesielskie i dekarskie
    referencje
    tel;608-023-106
    www.Dachy-Borowczak.pl
    usługi ciesielskie dekarskie
    tel;608-023-106
    www.Dachy-Borowczak.pl
  18. Andrzej.K DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Andrzej.K Zarejestrowany: 22.07.2011 Posty: 937
  19. Tomasz Witkowski WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomasz Witkowski Zarejestrowany: 19.09.2014 Posty: 1
    Witam,
    Bardzo chetnie polecę firmę z mazur, która budowała mi domek do stanu surowego otwartego w miejscowosci Rydzewo.
    Mieszkam już w domku 2 lata i nic się nie dzieje, wszystko oki.
    oczywiście jak dom "siada" i stabilizuje się powstaje zawsze kilka lekkich rys na ścianie czy suficie, ale z tym zawsze trzeba sie liczyc, zalezy od gruntu na którym postawiony jest budynek.
    To ekipa z miejsc. Miłki blisko Giżycka , tu jest ich stronka www.budujemynamazurach.pl
    naprawdę porzadna firma
    słyszałem o róznych problemach z kominami , stropami itp. naprawde na tania fuszerke łatwo sie nadziac i to potem kosztuje kilkukrotnie wiecej ...
    polecam i pozdrawiam przyszłych włascicieli pieknych domków
  20. kubas3 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kubas3 Zarejestrowany: 12.10.2015 Posty: 2
    Witam serdecznie poszukuję ekipy, która wykona mi SSO w Suchym Lesie koło Poznania Ktoś kogoś może polecić. Z góry dziękuję
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20