dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sprawdzona firma grzewcza- dobra bo sprawdzona
  1. Katarzyna 11 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Katarzyna 11 Zarejestrowany: 16.09.2008 Posty: 8
    Szczęśliwie ukończyłam przed świętami budowę domu wraz z ogrzewaniem pompą ciepła Vaillant i kolektorami słonecznymi. Wykonywała mi to wszystko kompleksowo, a nawet na końcu podłączenia urządzeń sanitarnych firma EKOEMITER.
    Piszę na tym forum ponieważ polecam tą firmę z czystym supieniem, wszstkim budującym dom.
    Są solidni , uczciwi, rzeczowi . Wykonuą wszystko tak jak dla siebie a może i lepiej. Dlatego uważam , że takie firmy jak Ekoemiter trzeba polecać, bo jest mało takich firm na rynku. Jest to firma z Warszawy działa w mazowieckim. Wykonują ogrzewanie. Mam do nich stronę www.ekoemiter.com.pl.
    Zaczęliśmy współpracę od oferty , a po jej zaakceptowaniu, gdy budowlańcy zrobili swoje, firma Ekoemiter weszła na plac budowy i wykonała wszystko nawet więcej.
    A szef firmy zauważał nawet błędy budowlańców ,które musieli poprawić. Potem firma która miałami zakładać sanitarkę nie potrafiła podłączyć geberita i znowu dzwoniłam do firmy Ekoemiter wykonali również te podłączenia a nie musieli. Wiedzieli, że chcę się wprowadzić przed świętami. Dlatego uważam , że warto jest promować takie firmy. Urządzenia pracują świetnie.

    Pozdrawiam
    Kaśka
  2. Zarejestrowany: 30.01.2013 Posty: 11
    Sprzedam tanio piec olejowy ze zbiornikiem na olej Brak zdjęcia Sprzedam tanio piec olejowy ze zbiornikiem na olej 2000 l. tel. 601323361 Miejsce realizacji: 96-500 warszawa sochaczew Słowa kluczowe: 2000, l, na, olej, OLEJOWY, piec, tanio, zbiornikiem,
  3. czerigo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    czerigo Zarejestrowany: 01.06.2010 Posty: 58
    Elektryk, hydraulik Błonie, Leszno, Sochaczew i okolice, uprawnienia, pomoc w załatwianiu ze STOEN Pruszków
    tel 602 47 77 60
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3