dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Tarchomin-Białołęka
  1. yaco181 ELITA FORUM (min. 1000)
    yaco181 Zarejestrowany: 15.02.2009 Posty: 1352
    Cytat Napisał nemapl
    Najlepszego również dla Ciebie
    Baaaaaaaaaardzo dziękuję... Czyżby już prawie nikt tu nie zaglądał?
  2. mik99 Lider FORUM (min. 2800)
    mik99 Zarejestrowany: 07.01.2004 Posty: 3109
    Witam,

    szukam ekipy dekarskiej.
    Może ktoś ma świeże (mój dom stoi od 9-lat i większość kontaktów nieaktualna) pozytywne relacje z DEKARZEM, godnym polecenia.
    Będę wdzięczny za kontakt.

    M
  3. piohal FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    piohal Zarejestrowany: 09.07.2006 Posty: 181
    Sprzedam 4 łóżka polowe metalowe z materacami . Idealnie nadają się dla ekipy budowlanej. Cena do uzgodnienia.
    tel. 0608 838 268
    Odbiór w Warszawie.
  4. pacyfist FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pacyfist Zarejestrowany: 13.12.2012 Posty: 126
    UWAGA NA WYKONAWCĘ Stanu Surowego IRENEUSZA KRUPIŃSKIEGO gość jest beznadziejny, po zalaniu stropu nad poddaszem musieliśmy się niestety rozstać.
    Po zalaniu przez niego stropu całą masę zbrojenia widać od spodu stropu, generalnie jest jakaś masakra z nim, musieliśmy w 3/4 stanu surowego zatrudniać kogoś kumatego żeby ponaprawiał błędy Krupińskiego i żeby dokończył po nim prace (koszty zatrudnienia tego pożal się boże "fachowca" zamiast kogoś umiejącego budować od początku liczymy w grubych tysiącach o straconych nerwach nie wspomnę).

    "Budowlaniec" niefachowy, wykonujący prace niechlujnie, bez czytania projektu (po co mu przekroje albo dokumentacja konstrukcyjna - ona ma rzuty architektury) i bez jakiegokolwiek zaangażowania.
    A najgorsze w nim jest to że na zwrócenie uwagi że jak zrobi błąd np. nie wykona otworu okiennego (tak tak to prawda) albo przesunie otwór okienny mówi "A mi to nie przeszkadza - jak dopłaci (zwraca się w 3 osobie do rozmówcy) to poprawie" MASAKRA po prostu.
    Czara goryczy przelała się gdy po wykonaniu stropu rozmawialiśmy o wykonaniu więźby i pewnym momencie zaczął mi grozić że jeżeli będę narzekał na więźbę tak jak na strop (spieprzony po całości) to mi się więźba "przewróci" w nocy..... wtedy się pożegnaliśmy.

    Jedyne czego żałuję w rozstaniu z tym "fachowcem" to że tak długo z nim wytrzymałem....

    Nie mogę wrzucić zdjęć w tym wątku ale jakby w przyszłości koś się nad nim zastanawiał to mogę przesłać zdjęcia na mail, (raczej ich nie skasuję nawet za kilka lat)
  5. admiralbar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    admiralbar Zarejestrowany: 01.10.2015 Posty: 402
    Kupię deski calówki/szalunkowe/po zalaniu stropu, nadające się do ponownego wykorzystania, jak najdłuższe.
    Najlepiej bez gwoździ, transport i rozładunek po stronie sprzedającego, ale zwracam koszt (do 200-250zł) do Janówka Drugiego (koło Nowego Dworu Maz).
    Kontakt [email protected] lub przez priv.
    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 6761 do 6765 z 6765