dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Odradzani "fachowcy"
  1. atsyrut ELITA FORUM (min. 1000)
    atsyrut Zarejestrowany: 07.10.2010 Posty: 1462
    Jeśli zdarzyło Wam się trafić na osobę lub firmę - która nie sprostała Waszym wymaganiom - piszcie o tym, wstawiajcie zdjęcia ich prac. Podzielcie się informacją kogo definitywnie odradzacie i dlaczego.
  2. atsyrut ELITA FORUM (min. 1000)
    atsyrut Zarejestrowany: 07.10.2010 Posty: 1462
    Poniżej zamieszczam link do zdjeć zrobionych w moim domu po kilku miesiącach od zakończenia prac tynkarskich przez firmę www.janbud.info tel 666 27 27 27 wykonującej tynki tradycyjne cementowo - wapienne z kwarcem gotowe pod malowanie ( tak brzmi to w ogłoszenie ) wynik możecie zobaczyc w galerii zdjęć - ocenę pozostawiam forumowiczom.

    https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

    Mogę udostępnić do wglądu także ekspertyzę rzeczoznawcy budowlanego - opisującą wynik prac w/w firmy....
  3. paweelo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    paweelo Zarejestrowany: 18.03.2008 Posty: 102
    Opiszę sytuacje jaka mnie spotkala. Zamówiłem wykonanie ogrodzenia metalowego z pomalowaniem. Zaznaczyłem ze niechciłabym malować w przeciagu najblizszych 3-5 lat. Ogrodzenie przywieżli i po zamontowaniu w grudniu nie miałem zastrzeżeń lecz juz po pierwszej zimie w kwietniu zaobserwowałem naloty rdzy na rantach elementów metalowych. Zgłosiłem ten fakt wykonawcy ale jak to bywa pieniądze wzięte i dalej juz go nie obchodzi tłumacząc ze to normale zjawisko. Ale chyba nie po 6 miesiacach. Jasne jest ze brak było podkładu i nieodpowiednie odtłuszczenie metalu oraz zbyt cienka warstwa natryskowego malowanie szczególnie w miejscach trudno dostępnych i cienko ściennych. Z biegiem miesiecy nalot sie powiekszał i po 2 latach ogrodznei nadaje sie do ponownego malowania. Niesolidnym wykonawca był pan Maciaszek z Teresina Zainteresowanym udostepnie do wgladu owe ogrodznie z rdza
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3