dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa TARNOWSKA
Strona 2 z 2
  1. davidku WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    davidku Zarejestrowany: 11.02.2011 Posty: 1
    Witam chce zaczac budowe w Tarnowie czy ktos moze polecic mi jakas firme budowlana?Mam dzialke i plan na dom wszystko gotowe do budowy.Dzieki i pozdrawiam
  2. RozAnia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RozAnia Zarejestrowany: 05.09.2010 Posty: 30
    Witam wszystkich Tarnowiaków i z okolic. Również zamierzamy się budować na wiosnę. Przeglądam wiele stron lecz brak mi informacji zwrotnej od użytkowników. Czy ma ktoś Gruntowy Wymiennik Ciepła GWC - jak to się sprawdza (interesuje mnie tylko lato), jaki koszt budowy, jakiego typu.
  3. mwp FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mwp Zarejestrowany: 26.11.2010 Posty: 107
    Cytat Napisał RozAnia
    Witam wszystkich Tarnowiaków i z okolic. Również zamierzamy się budować na wiosnę. Przeglądam wiele stron lecz brak mi informacji zwrotnej od użytkowników. Czy ma ktoś Gruntowy Wymiennik Ciepła GWC - jak to się sprawdza (interesuje mnie tylko lato), jaki koszt budowy, jakiego typu.
    Witaj. Niestety nie pomogę Ci. My zdecydowaliśmy się na mechaniczną wentylację, ale na razie bez GWC.

    Poszukujemy sprawdzonej ekipy budowlanej - macie kogoś godnego polecenia?
  4. fullbe WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fullbe Zarejestrowany: 22.01.2011 Posty: 4
    Cytat Napisał mwp
    Witaj. Niestety nie pomogę Ci. My zdecydowaliśmy się na mechaniczną wentylację, ale na razie bez GWC.

    Poszukujemy sprawdzonej ekipy budowlanej - macie kogoś godnego polecenia?

    Solidna i sprawdzona firma:

    Firma Projektowo Budowlana inz. Edward Solak z Rzuchowej tel. do biura 146746549
  5. mwp FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mwp Zarejestrowany: 26.11.2010 Posty: 107
    Cytat Napisał fullbe
    Solidna i sprawdzona firma:

    Firma Projektowo Budowlana inz. Edward Solak z Rzuchowej tel. do biura 146746549
    Dzięki wielkie!! Już mamy firmę zaklepaną. Ma nam postawić stan surowy otwarty. Zobaczymy jak nam wyceni wykończeniówkę i będziemy wtedy decydować - czy ta sama firma czy inna.

    Ale dzięki za odpowiedź.

    Słyszałam od kilku fachowców, że grzejniki i piece mają podrożeć po kwietniu, więc warto zakupić - jeśli ktoś ma w planie. Zaznaczam - jest to informacja od fachowców - nie gwarantuję, że stanie się tak, jak mówią.
  6. thomyk STAŁY BYWALEC (min. 300)
    thomyk Zarejestrowany: 17.11.2010 Posty: 322
    Witam również jestem z Tarnowa. Wykonuje wokolicy instalacje elektrycze i alarmowe. Firma solidna zero problemów robie w Koszycach i w stronę Sącza też. Bardzo dobra jakość materiałów na wszystko fakturka vat i odbiór do ZE.

    Zapraszam na stronę www.elektrotec.cba.pl lub tel. 508848609

    Na stronie zdjęcia gotowych instalacji

    Szybko i solidnie. Każda instalacja indywidualnie wyceniana wg potrzeb klienta.
    Dla kilku zleceń mogę zejść z ceny o jakieś 500 zł więc można kilka domów umawiać.

    Pozdrawiam
  7. lugi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lugi Zarejestrowany: 01.08.2010 Posty: 101
    Witam
    Czy ktoś może kojarzy firmę budowlaną Pana Bogdana Knapa z Mokrzysk k. Bochni ???
  8. thomyk STAŁY BYWALEC (min. 300)
    thomyk Zarejestrowany: 17.11.2010 Posty: 322
    kolega spać po nocy chyba nie może pozdr
  9. Dumaxxxnt SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dumaxxxnt Zarejestrowany: 30.09.2009 Posty: 21
    Witam

    Jeżeli ktoś będzie zainteresowany nowoczesnym i energooszczędnym systemem grzewczym dla domu to zapraszam do kontaktu [email protected]
    Informację do poczytania na temat systemu www.sztuka-ogrzewania.pl

    Istnieje również (po wcześniejszym umówieniu) zobaczenia wykonanej instalacji, gdzie dodatkowo można porozmawiać z właścicielem inwestycji i wypytać się jak wyglądała współpraca. Oferujemy darmową wycenę więc nic Cię nie kosztuje sprawdzenie ile ten system kosztuje dla Twojego domu.
  10. thomyk STAŁY BYWALEC (min. 300)
    thomyk Zarejestrowany: 17.11.2010 Posty: 322
    nudyyyy . . .
  11. południowa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    południowa Zarejestrowany: 04.08.2010 Posty: 123
    witam czy ktos miał przyjemnosc wspołpracowac z ta firma budowlana "SP BUD" p.Satnisław Borowiec ze Szczepanowic (okolice Brzeska)....?
  12. Edyta M OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Edyta M Zarejestrowany: 22.02.2009 Posty: 8381
    Na SNIEZNOBIALA LISTE wpisuje PANA STANISLAWA WISNIEWSKIEGO 660 - 972 - 144 i Jego ekipe - Ocieplenie domu , tynk zewnetrzny , podbitka , gladzie ..... fachowiec jakiego juz teraz trudno spotkac . Prace rozpoczynaja Panowie przed 7 rano .... koncza poznym wieczorem , pracuja 6 dni w tygodniu , po kazdym dniu pracy sprzataja teren budowy , zadnego alkoholu !!!!! . Sumienni , uczciwi ( sami moga zostac na budowie - bez dozoru ) , pomocni ( po material podjada do hurtowni jak zajdzie taka potrzeba ) . W tej chwili chlopaki skonczyli u mnie gladzie ..... mozecie powolac sie na EDYTE .
  13. byggmol DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    byggmol Zarejestrowany: 19.10.2010 Posty: 548
    Zapomniałem o tym wątku, i pisałem właśnie na drugim. Może by tak scalić oba hm? Będzię żywiej. Właśnie zaczęliśmy budowę i będę tu cześciej, tzn przynajmniej raz w tygodniu , w planach energooszczędnie, Znacie kogoś kto zrobi mi tanio OZC dla domu? Pytałem w lipcu o cenę projektu WMech i dostałem dwie z kosmosu. Jedna od firmy z Mościć na 2000zł druga w hurtowni went. na Kwiatkowskiego 1500 zł, kupiłem ze swojej pracowni za 398 zł.

    Budowa energooszczędnego domu w Tarnowie będzie ciekawa. Już czuje się kosmita, Jest tu ktoś z podobnymi planami?
  14. byggmol DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    byggmol Zarejestrowany: 19.10.2010 Posty: 548
    Jak jest tu ktoś kto ma WM z reku to proszę o kontakt
  15. siso1 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    siso1 Zarejestrowany: 01.05.2010 Posty: 6
    Mozecie polecic jakiegos dobrego hydraulika? Buduje w Zbylitowskiej Górze.
  16. bluee80 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bluee80 Zarejestrowany: 21.11.2016 Posty: 4
    Budowę chcemy zacząć na wiosnę 2017, czy ktoś poleci jakieś solidne firmy oczywiście w rozsądnych cenach okolice Tarnowa ?
  17. Wanella WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wanella Zarejestrowany: 20.04.2017 Posty: 1
    Cześć,

    Poszukuję solidnej ekipy do wybudowania domu 154 m projekt Bella 3 z dobredomy - w tym roku chciałbym zrobić fundamenty w 2018 mury z dachem - w lokalizacji Dąbrówka Szczepanowska - poszukuję też solidnego kierownika budowy z uprawnieniami który by przypilnował od czasu do czasu tego stadka budowlańców - możecie kogos polecić ? Acha materiał dostarczam ja.
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37
Strona 2 z 2