dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Firma budowlana
  1. KJarek1 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KJarek1 Zarejestrowany: 04.03.2015 Posty: 4
    Witam szuka firmy budowlanej - potrzebuje zrobic wycene przed rozpoczeciem i wyborem firmy
    Domek ok 130m dach dwuspadowy - projekt Faustyn archeton- moze ktos sie podzie;i ile was wyniosła budowa.
    Dodatkowo bede wykonywal przyłacza wody do dzialki - prosze o jakies informacje firmy godne polecenia

    dziekuje za kazda informacje.

    P.S.
    Jak oceniacie Pietrzejowice jest ktos z tego rejonu - my tam planujemy domek
  2. alicja123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alicja123 Zarejestrowany: 28.09.2012 Posty: 30
    Jak już wielokrotnie czyniłam podaję namiary na ekipę słynnego Pana Józka. Blisko połowie forumowiczów z naszej grupy budował domy, nie wiem tylko jak z terminami u niego (tel. 505 409 739). Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  3. alicja123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alicja123 Zarejestrowany: 28.09.2012 Posty: 30
    A przy okazji mam pytanie czy znacie w naszej okolicy projektanta ogrodów, lub kogoś kto się tym zajmuje i mógłby doradzić w tej kwestii.
    Za tydzień kończę ogrodzenie i czas się zabrać za ogród a nie wiem czy to przesilenie wiosenne czy tez jestem już wyeksploatowana tą budową, nie mam żadnej koncepcji co, gdzie zaplanować a nie chcę żeby mi wszystko zarosło chwastami. Myślałam żeby na razie zasiać wszystko trawą ale znajomi zaczęli krzyczeć, że potem to dwa razy więcej roboty i kłopotu przy likwidacji trawy. Myslę , że maja rację. Więc jeśli ma ktoś namiary na taka osobę to będę wdzięczna za telefon.
  4. leila87 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    leila87 Zarejestrowany: 16.04.2015 Posty: 331
    Cytat Napisał KJarek1
    Witam szuka firmy budowlanej - potrzebuje zrobic wycene przed rozpoczeciem i wyborem firmy
    Domek ok 130m dach dwuspadowy - projekt Faustyn archeton- moze ktos sie podzie;i ile was wyniosła budowa.
    Dodatkowo bede wykonywal przyłacza wody do dzialki - prosze o jakies informacje firmy godne polecenia

    dziekuje za kazda informacje.

    P.S.
    Jak oceniacie Pietrzejowice jest ktos z tego rejonu - my tam planujemy domek


    My będziemy rozpoczynać budowę w Pietrzejowicach za ok. 1 miesiąc Okolica spodobała nam się od razu, a w działce zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia - dosłownie !
  5. KJarek1 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KJarek1 Zarejestrowany: 04.03.2015 Posty: 4
    Cytat Napisał leila87
    My będziemy rozpoczynać budowę w Pietrzejowicach za ok. 1 miesiąc Okolica spodobała nam się od razu, a w działce zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia - dosłownie !


    WITAM
    Gratuluje wyboru....a gdzie dokładnie planujecie budowe
  6. leila87 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    leila87 Zarejestrowany: 16.04.2015 Posty: 331
    A Wy też w Pietrzejowicach ?
  7. Piotr Ł WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Piotr Ł Zarejestrowany: 21.06.2015 Posty: 2
    Witam szanownych forumowiczów,
    czy oprócz 'ekipy Pana Józka' możecie kogoś polecić? Jestem na podobnym etapie co założyciel wątku, z tą różnicą, że działkę mam 200 metrów za urzędem gminy w Luborzycy. Mój projekt zakłada:

    *budowę z Silki,
    *fundament schodkowy,
    *ok 200m^2 powierzchni użytkowej (w tym garaż),
    *częściowe podpiwniczenie (pod tarasem i częścią salonu),
    *strop monolityczny,
    *dach dwuspadowy o powierzchni ok 180m^2

    Z góry dziękuję za pomoc. Jako że jestem przyjezdnym 'pełną gębą', a co za tym idzie znajomości zbyt wielu nie mam w Krakowie i okolicach, będę wielce zobowiązany za każdy kontakt wart polecenia. Moim priorytetem jest rzetelność i w miarę możliwości samodzielność fachowców.
    Pozdrawiam i życzę udanej sylwestrowej zabawy!
  8. Tsw1906 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tsw1906 Zarejestrowany: 07.05.2016 Posty: 1
    Witam
    szukam firmy do wykonania wjazdu na działkę -Zastów.
  9. Piotr Ł WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Piotr Ł Zarejestrowany: 21.06.2015 Posty: 2
    Witam,
    szukam instalatora WODKAN i CO godnego polecenia.
    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9