dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Lista wykonawców
Strona 2 z 2
  1. grzegorzpaszk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzegorzpaszk Zarejestrowany: 16.05.2017 Posty: 11
    Witam,
    Jestem na etapie wyboru wykonawcy do stanu surowego, szukam opinii o solidnych fachowcach w Szczecinie, proszę o listę sprawdzonych i polecanych [email protected]
    Pozdrawiam
  2. Frofo007 ELITA FORUM (min. 1000)
    Frofo007 Zarejestrowany: 07.08.2008 Posty: 2138
    Witam, naciąłem się niestety na niesolidnej ekipie dlatego poszukuje teraz kogoś z polecenia. Poproszę o listę sprawdzonych ekip SSO ze Szczecina i okolic, [email protected]
  3. Nodis WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nodis Zarejestrowany: 21.05.2017 Posty: 1
    Witam!
    Chciałbym zacząć (do stanu surowego otwartego) budowę w Wołczkowie jeszcze w tym roku. Nie jestem pewien czy jest to realne założenie ale spróbuję. Proszę Was o wsparcie i przesłanie do mnie listy polecanych wykonawców na: [email protected]
    Z góry dziękuję
  4. grzegorzpaszk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzegorzpaszk Zarejestrowany: 16.05.2017 Posty: 11
    Cytat Napisał Nodis
    Witam!
    Chciałbym zacząć (do stanu surowego otwartego) budowę w Wołczkowie jeszcze w tym roku. Nie jestem pewien czy jest to realne założenie ale spróbuję. Proszę Was o wsparcie i przesłanie do mnie listy polecanych wykonawców na: [email protected]
    Z góry dziękuję
    Witam,
    Ja też planuję budowę w Wołczkowie. Lista obecnie nie istnieje, znalazłem wpis na głównym forum. Opinie są na Oferteo.
  5. grzegorzpaszk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzegorzpaszk Zarejestrowany: 16.05.2017 Posty: 11
    Cytat Napisał Frofo007
    Witam, naciąłem się niestety na niesolidnej ekipie dlatego poszukuje teraz kogoś z polecenia. Poproszę o listę sprawdzonych ekip SSO ze Szczecina i okolic, [email protected]
    czy można wiedzieć, jaka to firma [email protected]
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
Strona 2 z 2