dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
GRUPA Wrocławska - działki
  1. boruvva FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    boruvva Zarejestrowany: 15.11.2012 Posty: 157
    Witam,

    Poszukuje do kupienia działki budowlanej we Wrocławiu dzielnica Maślice.
    W okolicach ulic: Maślicka, Kozia, Rędzińska, Brodzka


    Pozdrawiam
    Lukasz
  2. mi5iak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mi5iak Zarejestrowany: 25.04.2006 Posty: 439
    A ja szukam sąsiadów . Najlepiej niekonfliktowych (jak ja) z dziećmi w wieku 4-10l (czyli podobnie do moich). Prośba o kontakt na priv
  3. cho_mik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cho_mik Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 44
    Witam!
    My też szukamy sąsiadów Najlepiej też z dziećmi (nasze mają 3 i 5), sąsiedzi, którzy kupili działkę w zeszłym roku, mają troje dzieci (nie pamiętam dokładnie, ale chyba 7, 6 i 1).

    Działka położona jest w miejscowości Jary koło Obornik Śląskich. Otoczona lasami, to więc miejsce dla tych, którzy oczekują kontaktu z naturą Wiêcej informacji tutaj: http://www.szybko.pl/sprzeda%C5%BC/d...%85skie/500573
  4. ZbyszekT FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ZbyszekT Zarejestrowany: 23.08.2006 Posty: 238
    Chciałbym sprzedać działkę budowlaną w Chrząstawie Małej.
    Działka ma 833 m2, wydane warunki zabudowy - z przeznaczeniem jak całe osiedle - na budowę domu piętrowego lub z poddaszem użytkowym.
    Działka znajduje się na nowym osiedlu jednorodzinnym, w pięknej okolicy, dookoła lasy (z grzybami - sprawdzone , cisza, spokój, daleko od tras szybkiego ruchu.
    Na działce znajduje się już podłączona skrzynka z prądem, przy domu w drodze jest woda, na osiedlu teraz zakładają gaz, także z ogrzewaniem nie będzie problemu.
    Działkę sprzedaje jako osoba prywatna ponieważ zmieniły mi się plany życiowe.
    Pilnie i tanio.
    Działka ma trochę nietypowy kształt. Wymiary na rysunku.

    http://img856.imageshack.us/img856/447/70242540.jpg

    http://img17.imageshack.us/img17/859/widokzgry.png

    http://img823.imageshack.us/img823/6681/71288868.jpg

    http://img5.imageshack.us/img5/1774/33880653.jpg
  5. tombary WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tombary Zarejestrowany: 29.10.2003 Posty: 6
    Witam

    Jeżeli ktoś szuka działek na południe od Wrocławia to polecam Królikowice (zaraz przy Kobierzycach)

    Działki położone przy drodze asfaltowej, idealnie ułożone względem stron Świata (pn. wjazd pd. ogród). W okolicy dużo nowo wybudowanych domów.

    Cisza i piękny widok na Ślężę.

    W samych Kobierzycach, do których piechotą jest 5 minut (odległość jakieś 500m) jest wszystko co potrzebne do spokojnego życia.

    Szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy, poczta, bank, przystanki autobusowe, stacja benzynowa, kościół itd. Proponuje się przejechać i samemu sprawdzić

    Dodatkowo super dojazd do Wrocławia ( 2 warianty przez AOW lub od Bielan ) - jakieś 10 minut jazdy samochodem od Królikowic do Powstańców Śląskich
  6. Zagloba3 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Zagloba3 Zarejestrowany: 28.04.2010 Posty: 7
    Bukowice. Ładna działka mieszkaniowa : 2400 m2 , przy trasie Oborniki Śl. - Wolów . Prąd , woda , kanalizacja linie miejskie) , telefony. 100 m. obok przystanek PKS . Do Wroclawia Nadodrze autobus jedzie 35 min. . Wolnym spacerkiem dojść można duktem leśnym do Osoli i Osolina w 1 godz. Lasy , lasy i czyste powietrze . Wlasność hipoteczna , bez obciążeń . Aktualny MPZP . Cena : 65 zl/m.kw.+ VAT = 80 zł / m2 brutto ; Tel. do właściciela : (602) 788163
  7. P47ryk WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    P47ryk Zarejestrowany: 06.02.2015 Posty: 1
    Witam,

    Szukam sąsiada/ów do wspólnego kupna działki budowlanej w okolicach Wrocławia. Odległość maksymalna 15-20 km od granic miasta. Media jakie muszą występować: prąd, woda

    Wielkość działki jaka nas interesuje ( po podziale ):

    Od 10 do 15 arów - w bliższej lokalizacji od Wrocławia, przy wyższej cenie za 1 ar.
    Od 15 do 30 arów - w dalszej lokalizacji, przy niższej cenie za 1 ar.

    Najbardziej interesowałaby nas spokojna okolica, tereny zielone.

    Jak na razie rozglądaliśmy się w pobliżu miejscowości:
    Północ - Malin, Ligota Piękna, Pruszowice
    Wschód - Chrząstawa Wielka, Chrząstawa Mała
    Zachód - Wilkszyn, Mrozów, Wojnowice, Brzezina

    Oczywiście inne rejony również bierzemy pod uwagę.


    Zachęcam do kontaktu osoby, które również planują w najbliższym czasie zakup działki budowlanej. Przy "hurtowym" zakupie ziemi cena za ar może znacznie się obniżyć.


    Patryk


    794 262 780
    533 27 68 38
  8. questa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    questa Zarejestrowany: 09.01.2014 Posty: 136
    Cytat Napisał kszhu
    Łopatologicznie - RÓŻNICA w cenie działki nawet i te 100.000zł to max kilkanaście % w cenie całej inwestycji (domek 300.000zł i działka na wsi 75.000zł albo w mieście 150.000zł).
    Pierwotna informacja była dla "mieszczuchów", którzy szukają czegoś najlepiej w mieście a nie na wsi i co nie zrujnuje ich planów o domku a w przyszłości nie będą sobie pluli w brodę, że mogli za te naście % więcej mieszkać w lepszym dla nich miejscu.

    Tak naprawdę to sam chciałbym mieszkać na cichej wsi... gdybym nie musiał codziennie do pracy dojeżdżać, z dzieckiem do lekarzy specjalistów na drugi koniec miasta albo do innych jeszcze przyjaciół jeździć. A ziemię teraz kupuję a nie sprzedaję bo to nie ten moment
    Ciekawe gdzie we Wroclawiu kupicie dzialke za 150000. W promieniu 7-8 km od Rynku dzialki chodza po ok. 370-400 zl za m2 czli ok 300 PLN, czyli tyle co domek.
  9. inż.maliniak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    inż.maliniak Zarejestrowany: 14.11.2013 Posty: 433
    Cytat Napisał questa
    Ciekawe gdzie we Wroclawiu kupicie dzialke za 150000. W promieniu 7-8 km od Rynku dzialki chodza po ok. 370-400 zl za m2 czli ok 300 PLN, czyli tyle co domek.
    ...przy odrobinie szczęścia można znaleźć
  10. CZARNY. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CZARNY. Zarejestrowany: 23.02.2015 Posty: 131
    To nie jest kwestia szczęścia . Fakty są jakie są , Oporów Złotniki czy inne pożądane dzielnice są w cenie a ceny kształtują się w granicach 400 i wyżej .
  11. questa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    questa Zarejestrowany: 09.01.2014 Posty: 136
    Szukam sąsiadów z dziećmi w wieku 3-6 lat. Piękną, ostatnią działkę przy ulicy Śremskiej miasto niedługo wystawi na sprzedaż! 250 m od zajezdni tramwajowej, przychodni, szkoły. Gwarantuję miłe sąsiedztwo i towarzystwo moich dzieci 2 działki dalej (3 i 5). Pozdrawiam!
  12. MegKap WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MegKap Zarejestrowany: 19.10.2015 Posty: 1
    Witajcie, widzę że wiele osób poszukuje tu sąsiadów. Mamy działkę w Obornikach Śląskich w okolicy ulicy Słowackiego. Chcemy się wkrótce budować i z pewnością łatwiej byłoby z jakimiś sąsiadami. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zamieszkaniem w okolicy naszej ładnej działki to śmiało kontaktujcie się ze mną zadawajcie pytania. Mam kontakty do właścicieli działek dookoła.
  13. Daniel_26 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Daniel_26 Zarejestrowany: 14.11.2015 Posty: 80
    Witam,

    Czy WASZYM zdaniem ceny dzialek w okolicach Wroclawia beda drozec czy taniec ?

    Czy jest szansa kupic dzialke o wymiarach 25 x 25 m za 100 000 zl w okolicach Wroclawia ?
  14. CZARNY. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CZARNY. Zarejestrowany: 23.02.2015 Posty: 131
    Cytat Napisał Daniel_26
    Witam,

    Czy WASZYM zdaniem ceny dzialek w okolicach Wroclawia beda drozec czy taniec ?

    Czy jest szansa kupic dzialke o wymiarach 25 x 25 m za 100 000 zl w okolicach Wroclawia ?
    Ziemia zawsze jest w cenie
  15. marczeno WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marczeno Zarejestrowany: 20.12.2015 Posty: 1
    Szukam niedużej działki 8-10ar w rozsądnej cenie w Smolcu/Pietrzykowicach/Lutyni. Jakby ktoś, coś, gdzieś kiedyś chętnie dał znać na PW.
  16. rabbit23 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rabbit23 Zarejestrowany: 10.07.2016 Posty: 11
    Witam,

    Widzę, że temat jest dość martwy, ale może ktoś tu zagląda i podzieli się pomocną opinią.
    Szukam działki we Wrocławiu lub okolicach. Stawiam na mniejszą działkę (8-10arów) w korzystniejszej lokalizacji, bliżej miasta, z podstawowymi usługami- m.in. przedszkolem, szkołą, dobrą komunikacją z centrum miasta - tramwaj lub pociąg. Budżet do 400kPLN.
    Oczywiście mam kłopot z podjęciem decyzji - na jakiej lokalizacji się skupić.
    Rozważałem południowe (bo mieskam na Krzykach): Jagodno, Brochów, Bieńkowice. Biorę jednak pod uwagę również inne: Psie Pole, Żerniki.
    Która jednak jest najlepsza pod katem rozwoju miasta/transportu/urbanistyki? Pomożecie?

    EDIT
    Zobaczyłem, że to mój pierwszy post. Wypada zatem oficjalnie powiedzieć DZIEŃ DOBRY
  17. magdamile SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magdamile Zarejestrowany: 07.03.2007 Posty: 20
    Zmieniliśmy plany mieszkaniowe i sprzedajemy naszą działkę budowlaną w Dobrzykowicach 3000 m2 przy ul.Kalinowej. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna. Wjazd na działkę od północy. W planie zagospodarowania przestrzennego tereny przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną (plan zagospodarowania przestrzennego we wsi Dobrzykowice, uchwalony uchwałą Rady Gminy Czernica nr XXI/246/2005 z dnia 28 lutego 2005 r.). Prąd, gaz, woda, kanalizacja bezpośrednio przy działce. Dojazd do działki utwardzony. Zdjęcia i dokładny opis tutaj https://www.olx.pl/oferta/dobrzykowi...3-IDohJPU.html
  18. hanka55 Lider FORUM (min. 2800)
    hanka55 Zarejestrowany: 11.04.2006 Posty: 3009
    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gniechowice gm. Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski, pow. 1981m2 - położona przy drodze wojewódzkiej DW-346, z której służy bezpośredni wjazd. Działka objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego dla miejscowości Gniechowice przeznaczona pod zabudowę mieszkalną z możliwością lokowania usług. W otoczeniu zabudowa niskiej intensywności. Szerokość działki od drogi ok. 36m, długość ok. 56 m. Uzbrojenie: prąd, woda,kanalizacja opadowa, szambo (do wykonania)
    W najbliższej okolicy znajduje się szkoła, przedszkole,przychodnia, poczta, oraz sklepy i usługi.
    Działka idealna pod inwestycję mieszkaniową.
    Obok, na podobnej działce - bliźniak.


    Cena 330 000 PLN, podlega negocjacji
    https://adresowo.pl/o/z4d6t7

    Zapraszam do kontaktu
    tel. 501-144-485
  19. Kris09 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kris09 Zarejestrowany: 16.09.2019 Posty: 2
    Witam
    Jestem zainteresowany kupnem działki budowlanej bądź budowlano-rolnej w okolicy do 20km od Wrocławia o powierzchni od 18 arów, a ponieważ pochodzę z Lubelszczyzny chciałbym zapytać które miejsca Państwo polecają i jeśli jest możliwe o namiary na sprzedających.

    Krótko o mnie i o tym jakiej działki szukam:
    Mam na imię Krzysztof i mam 38 lat.
    Od 2004 roku mieszkam i pracuję za granicą (3 lata w Niemczech i ostanie 12 lat w Wielkiej Brytanii).
    Mam cudowną rodzinę tj. żonę i trzy wspaniałe córki (17,8 i 5).
    Jak wiele osób w ostatnich latach nadszedł czas na powrót do własnego kraju żeby nadrobić stracony czas i poświęcić się bardziej swoim pasjom.

    Jeśli chodzi o to co mnie najbardziej inspiruje od zawsze to produkcja domowych wędlin, wina, nalewki oraz również własny ogródek z warzywami, zbieranie grzybów oraz myślistwo.
    To tyle o sobie, napisałem to żeby prościej wyobrazić sobie jakiej działki szukam.

    Szukam działki pod miastem lub na wsi w okolicy południowej Wroclawia. Działka musi być minimum 18 arów na której chcę wybudować dom ok 180m2 z podwójnym garażem i antresolą oraz budynek gospodarczy ok 60m2. Oprócz tego na mojej działce będzie oczywiście sad owocowy, szklarnia,warzywniak, wędzarnia z altana i mała piwnica betonowa na warzywa.

    Szukam miejsca dobrze skomunikowanego z Wrocławiem z ładną okolicą a również z dobrą infrastrukturą (szkoła, sklepy, kościół, stacja paliw, BIEDRA).

    Jeśli jest to możliwe może być również z dodatkową działką rolną do 2ha ponieważ docelowo moim celem jest prawdziwa winnica.

    Dodatkowym atutem byłby las grzybowy w pobliżu oraz jezioro lub rzeka.

    Jeśli chodzi o cenę to oczywiście szukam działki w rozsądnej cenie natomiast chciałbym zakupić działkę najpóźniej do czerwca przyszłego roku aby można było wybudować dom do stanu surowy zamknięty do zimy 2020.

    Jeśli Państwo znają te tereny bardziej niż ja i pasują do mojego opisu bardzo proszę o informację bądź oferty sprzedaży na adres email [email protected] lub numer w UK 00447519107128.

    Dla osoby dzięki której pomocy udałoby się znaleźć i kupić moją wymarzoną działkę oczywiście obiecuje wszystkie próbki moich win, nalewek, miodów pitnych oraz wędlin wlasnej produkcji.

    Pozdrawiam
    Krzysztof
Pokaż wyniki od 2501 do 2519 z 2519