dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa budująca Kocmyrzów-Luborzyca i okolice
Strona 18 z 18
  1. pablos321 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pablos321 Zarejestrowany: 11.05.2017 Posty: 5
    Witam, proszę*mi powiedzieć jak w praktyce wygląda kwestia koloru dachu w Dojazdowie ?, z miejscowego planu wynika że kolorystyka dachów powinna być utrzymana w kolorze czerwonobrązowym, czerwono-ceglastym, brązowym, ciemnozielonym.

    Ale spora cześć nowych domów posiada dachówki szare, antracytowe itp , my również chce mieć*taki odcień dachówki.

    Jak wygląda sprawa w praktyce ?


    Dzięki za info
  2. mz123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mz123 Zarejestrowany: 24.10.2014 Posty: 35
    Cytat Napisał pablos321
    Witam, proszę*mi powiedzieć jak w praktyce wygląda kwestia koloru dachu w Dojazdowie ?, z miejscowego planu wynika że kolorystyka dachów powinna być utrzymana w kolorze czerwonobrązowym, czerwono-ceglastym, brązowym, ciemnozielonym.

    Ale spora cześć nowych domów posiada dachówki szare, antracytowe itp , my również chce mieć*taki odcień dachówki.

    Jak wygląda sprawa w praktyce ?


    Dzięki za info
    Nikt się nie czepia.
    Własnie zrobiłem odbiór budynku .
  3. pablos321 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pablos321 Zarejestrowany: 11.05.2017 Posty: 5
    Poszukuje firmy do ocieplenia i tynków .

    Jaki średni koszt za samą*prace , i prace plus materiał w kocmyrzowie-luborzycy ?


    Dzięki
  4. kropka123123 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kropka123123 Zarejestrowany: 12.02.2017 Posty: 1
    Witam!
    Budujemy się obecnie w Rawałowicach.
    Polecam Pana Leszczyńskiego z wymienianych wcześniej osób, piasek koparka szambo wszystko sprawnie i cenowo ok. Trzeba tylko dzwonić z tygodniowym wyprzedzeniem ponieważ ma dużo zleceń. Przyłącze wody Pani Nagacz i jej brat. Projekt i uzgodnienia Pani Nagacz, szybko i bez problemu. Przyłącz jeszcze nie zrobiony ale już umówiony. Po robocie napiszę czy było ok. Geodeta wytyczenie pod fundamenty Andrzej Poseł - fachowo i szybko. Ekipa budowlana na razie ok ale zawsze mogłoby być lepiej. Napiszę coś więcej po wybudowaniu domu do stanu surowego otwartego. Polecam Arbud skład budowlany. Tańszy niż Budrol. Betoniarnia Nosek - super beton i obsługa ceny ok. Gdyby ktoś potrzebował wykonawcę projektu samego zjazdu to mam namiary. Kierownik budowy Andrzej Sokół na razie ok. Dachówkę zamawiamy z Abito w Wieliczce i Ytong tez z Wieliczki. Ceny najlepsze.
    Potrzebuję kogoś do wykonania porządnej elewacji, tynków wewnętrznych i wylewek.
    Pozdrawiam
  5. Whiti1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Whiti1 Zarejestrowany: 25.10.2016 Posty: 25
    Witajcie, sprzedam stemple budowlane w Łuczycach:

    ok 265 cm - 80 sztuk - 3,5 zł/szt
    288 cm - 40 sztuk - 5,00 zł/szt

    szczegóły i telefon na ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-s...8-IDnxbK2.html

    Sprzedam pustaki pozostałe po tegorocznej budowie domu pustaki LEIER thermopor 30 p+w. Prawie 2 pełne palety, dokładnie 170 sztuk. https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-p...8-IDnRflY.html
  6. Whiti1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Whiti1 Zarejestrowany: 25.10.2016 Posty: 25
    Mam nadzieje, że moderator się nie obrazi bo zupełnie inny wątek.

    Napiszcie proszę kto wam robił instalacje co + gaz+wod-kan. Zastanawiamy się nad p. Kwaterą, ale ceny są powalające.
  7. pablos321 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pablos321 Zarejestrowany: 11.05.2017 Posty: 5
    Potrzebuje kupić 120 sztuk stępli budowlanych , budowa w dojazdowie, widzę że kolega ma ale nie taką ilość jak potrzebuje :/

    Kogo polecacie do projektu i przyłącza wody w okolicach?
  8. Szarota SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Szarota Zarejestrowany: 29.05.2017 Posty: 21
    Witam bliższych i dalszych sąsiadów.
    Kupiliśmy z żoną dom w SSO w Maciejowicach i teraz powolutku sobie wykańczamy. Nikt nas nie goni, ale okolica na tyle mi przypasowała, że szczerze nie mogę się doczekać przeprowadzki. Ale do tego dłuuuga droga.
    Póki co Okna wstawione (Fach-Cent), Odkurzacz i rekuperacja przygotowane, hydraulika w trakcie.

    Mam pytanko odnośnie przydomowej oczyszczalni. Prześledziłem małopolską listę i nie widziałem, żeby kogokolwiek polecali. Macie może jakieś doświadczenia w tej dziedzinie?
  9. Artur_Krak1 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Artur_Krak1 Zarejestrowany: 30.03.2016 Posty: 3
    Sprzedam płyty styropianowe producent Genderka EPS 038 grubość 20 cm
    pozostały mi po wykonaniu elewacji
    ilość - 21 paczek (3 płyty w paczce)
    Do odebrania w Łuczycach
    Zainteresowanych zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość
  10. Marysia2001 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marysia2001 Zarejestrowany: 28.01.2018 Posty: 2
    Witam,
    Sprzedam wełnę ISOVER SUPER MATA, pozostała po ociepleniu dachu 10.2017:
    -10 szt. 200mm
    -9 szt. 180mm
    Odbiór w Rawałowicach.
  11. pablos321 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pablos321 Zarejestrowany: 11.05.2017 Posty: 5
    witam jestem zainteretsowany wełna , proszę o numer na priv
  12. Evela_86 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Evela_86 Zarejestrowany: 22.01.2019 Posty: 6
    Witam,
    Chcemy na jesień 2019 postawić fundamenty a z początkiem 2020 rozpocząć dalszy etap SSO domu parterowego wg projektu https://www.extradom.pl/projekt-domu...a1-v01-WOJ1018 . Jesteśmy na etapie poszukiwania ekipy oraz kierownika budowy. Mamy na oku 2 ekipy, słynnego Pana Józka (Józef Węgrzyn) z tym, że terminy mają dopiero od początku roku 2020 lub ekipę Pana Andrzeja Łagosza, która mogłaby fundamenty zrobić już na jesień. Cena u obu ekip za robociznę jest podobna. Jeżeli możecie jeszcze kogoś polecić to będziemy wdzięczni w celu porównania cen, terminów i współpracy.
    Niestety jeżeli chodzi o kierownika budowy to jest wielki problem bo albo z polecenia z bardzo daleka i w związku z tym za dojazdy dużo trzeba by dopłacać i nie mogli by w każdej chwili podjechać albo nie mają terminów albo już nie pracują w zawodzie. Będziemy wdzięczni za każde polecenie. Dobrego kierownika nie jest łatwo znaleźć i to żeby był z "okolicy" - budujemy się w Łuczycach.
    Jeszcze jedna kwestia jeśli chodzi o umowę na wykonanie robót, podpisywaliście? Jeśli tak to jakie? Z karmi za zwłokę i w przypadku ewentualnego wycofania się z budowy przez ekipę, czy podstawową tylko cena, termin i co mają zrobić?
  13. Evela_86 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Evela_86 Zarejestrowany: 22.01.2019 Posty: 6
    Cytat Napisał kropka123123
    Witam!
    Budujemy się obecnie w Rawałowicach.
    Polecam Pana Leszczyńskiego z wymienianych wcześniej osób, piasek koparka szambo wszystko sprawnie i cenowo ok. Trzeba tylko dzwonić z tygodniowym wyprzedzeniem ponieważ ma dużo zleceń. Przyłącze wody Pani Nagacz i jej brat. Projekt i uzgodnienia Pani Nagacz, szybko i bez problemu. Przyłącz jeszcze nie zrobiony ale już umówiony. Po robocie napiszę czy było ok. Geodeta wytyczenie pod fundamenty Andrzej Poseł - fachowo i szybko. Ekipa budowlana na razie ok ale zawsze mogłoby być lepiej. Napiszę coś więcej po wybudowaniu domu do stanu surowego otwartego. Polecam Arbud skład budowlany. Tańszy niż Budrol. Betoniarnia Nosek - super beton i obsługa ceny ok. Gdyby ktoś potrzebował wykonawcę projektu samego zjazdu to mam namiary. Kierownik budowy Andrzej Sokół na razie ok. Dachówkę zamawiamy z Abito w Wieliczce i Ytong tez z Wieliczki. Ceny najlepsze.
    Potrzebuję kogoś do wykonania porządnej elewacji, tynków wewnętrznych i wylewek.
    Pozdrawiam
    Dzień dobry,
    jak z tym przyłączem wykonanym przez Pana Nagacz? Wszystko poszło sprawnie? Jesteście zadowoleni?
  14. Evela_86 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Evela_86 Zarejestrowany: 22.01.2019 Posty: 6
    Cytat Napisał Whiti1
    Mam nadzieje, że moderator się nie obrazi bo zupełnie inny wątek.

    Napiszcie proszę kto wam robił instalacje co + gaz+wod-kan. Zastanawiamy się nad p. Kwaterą, ale ceny są powalające.

    I kogo w końcu wybraliście? Ja rozważam Pana Kwaterę, Pana Nagacz lub Pana Fajer.
  15. dom w kalateach 2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dom w kalateach 2 Zarejestrowany: 08.02.2011 Posty: 59
    wprawdzie od budowy już chwila minęła, jednaka jakoś do tej pory ciągle to umykało. Miejscowość Więcławice Stare

    Firmy które polecam z czystym sumieniem :

    1. Projekt i pozwolenie na budowę: MIRPOL Bibice 501 538 026
    2. Geodeta Halina Zabawa Kocmyrzów 12 387 15 11
    3. Generalny wykonawca: PARO Raciborowice 12 387 70 95
    4. Instalacje WOD-KAN: Grzegorz Krzywda Michałowice 502705774
    5. Rekuperacja i pompa ciepła: Klimbud Group 600682475
    6. Stolarka okienna: ENERGO OKNA Kraków 882169696
  16. Marysia2001 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marysia2001 Zarejestrowany: 28.01.2018 Posty: 2
    Mam do sprzedania 100 sztuk pustaków Porotherm 18.8 cm oraz 50 sztuk pustaków Porotherm 30 cm. Pustaki były zakupione w roku 2015 na budowę domu i kilkanaście z nich zostało. Pustaki były zabezpieczone przed deszczem i śniegiem. Kilka pustaków 18.8 cm może być w nieco w gorszym stanie ponieważ leżą one na spodzie. W cenie 450 zl sprzedaję wszystkie pustaki, nie chcę aby mi zalegały na podwórku. Nie zapewniam transportu oraz załadunku.
  17. dannielk WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dannielk Zarejestrowany: 25.08.2020 Posty: 1
    Witajcie,
    nosimy się z zamiarem zakupu działki w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Planujemy się budować w miejscowości Baranówka. Czy ktoś kto już mieszka w gminie/miejscowości mógłby powiedzieć jak się mieszka, czy warto związać się akurat z tą gminą? Jak z komunikacją z Krakowem? Czy bliskość stacji PKP jest faktycznie dużym udogodnieniem i łatwo dojeżdżać do pracy w Krakowie?
    Bardzo dziękuję za możliwość dołączenia do grupy
Pokaż wyniki od 341 do 357 z 357
Strona 18 z 18