dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Jastrzębie Zdrój ... sfera marzeń i planów - początki
Strona 2 z 2
  1. robitherobot SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robitherobot Zarejestrowany: 21.06.2010 Posty: 24
    Poszukuję namiarów na sprawdzona ekipę od ocieplenia w wełnie
    Kontakt mile widziany na priva
  2. damian_k WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    damian_k Zarejestrowany: 28.01.2011 Posty: 2
    Cytat Napisał robitherobot
    Poszukuję namiarów na sprawdzona ekipę od ocieplenia w wełnie
    Kontakt mile widziany na priva
    Witam
    Polecam p.Szymona tel. 519-117-081

    Jakbyście mieli jakieś pytania odnoście budowy to dzwońcie do tego Pana, na pewno Wam pomoże i dobrze doradzi.
  3. robitherobot SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robitherobot Zarejestrowany: 21.06.2010 Posty: 24
    Niestety pan Szymon nie zajmuje się ociepleniami na zewnątrz , powiedział może w przyszłym roku

    Cytat Napisał damian_k
    Witam
    Polecam p.Szymona tel. 519-117-081

    Jakbyście mieli jakieś pytania odnoście budowy to dzwońcie do tego Pana, na pewno Wam pomoże i dobrze doradzi.
  4. damian_k WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    damian_k Zarejestrowany: 28.01.2011 Posty: 2
    Cytat Napisał robitherobot
    Niestety pan Szymon nie zajmuje się ociepleniami na zewnątrz , powiedział może w przyszłym roku
    Szkoda, że nie mogłem pomóc. Wełna skojarzyła mi się z ociepleniem od wewnątrz.
    Z tego co wiem, to styropianem ocieplał z zewnątrz.
    Jak będziecie mieli pytania z budowlanki to walcie do niego śmiało, bo ma sporo doświadczenia i przemyślane rozwiązania. Mi sporo pomógł.
    A gdy będziecie mieli pytania odnoście instalacji elektrycznych itp. to śmiało możecie pisać do mnie.

    Pozdrawiam
    Damian
  5. born2july SYMPATYK FORUM (min. 10)
    born2july Zarejestrowany: 16.03.2010 Posty: 51
    Witam
    Mam zamiar budować się w Jastrzębiu Zdroju
    Kupiłem działkę, teraz będę bawił się papierkami i mediami
    Serdecznie pozdrawiam budujących
    pozdrawiam
  6. robitherobot SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robitherobot Zarejestrowany: 21.06.2010 Posty: 24
    Cytat Napisał born2july
    Witam
    Mam zamiar budować się w Jastrzębiu Zdroju
    Kupiłem działkę, teraz będę bawił się papierkami i mediami
    Serdecznie pozdrawiam budujących
    pozdrawiam
    Życzę duzo cierpliwości i powodzenia z urzednikami, super ekip i dużo frajdy z budowy.
  7. SebaSJZ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    SebaSJZ Zarejestrowany: 08.03.2011 Posty: 8
    Witajcie
    My także zaczynamy budowę tzn jesteśmy w fazie papierkowej może jak się uda zaczniemy w sierpniu, na Ruptawie
    Może macie namiary na sprawdzonych niedrogich fachowców od zbrojenia i murowania, zawsze się przyda jakiś kontakt
    Pozdrawiam
  8. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    Witam wszystkich!
    To mój pierwszy post na tym forum. Projekt kończy się nam rysować, dom parterowy z nieużytkowym poddaszem 180m2, w Moszczenicy.
    Chcemy zacząć w sierpniu 2011.
  9. BOBOL WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BOBOL Zarejestrowany: 16.06.2004 Posty: 7
    Witam!!!
    No to będziemy prawie sąsiadami, bo my za Moszczenicą bo w Skrbensko. A zaczynamy gdzieś za dwa tygodnie.
  10. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    Ewidentnie w jastrzebskim temacie brakuje kobiet W związku z tym jako zona rutino bedę czasem pisać
    Wczoraj dostalismy projekt. Chcielismy dziś złozyc wniosek o pozwolenie na budowę, ale mielismy jeszcze parę uwag do projektu. czekamy na odpowiedz architekta.

    a jak u was?
  11. Misia82 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia82 Zarejestrowany: 15.09.2011 Posty: 3
    Witam wszystkich, mój pierwszy wpis
    Zaczynamy budowę w Jastrzebiu - Moszczenica
    czy macie jakieś namiary na fachowców - narazie funadamenty ale jak macie na dobrych murarzy to również proszę.
  12. rutino78 ELITA FORUM (min. 1000)
    rutino78 Zarejestrowany: 17.04.2010 Posty: 1013
    My też w Moszczenicy
    Jastrzębskie forum coś nie może się rozkręcić, polecam rybnickie (faktycznie obejmujące obszar Jastrzębia, Rybnika, Wodzisławia czy Gliwic)
    http://forum.muratordom.pl/group.php...107&do=discuss
  13. Misia82 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Misia82 Zarejestrowany: 15.09.2011 Posty: 3
    No coś nie bardzo
    A gdzie w moszczenicy? My juz prze samych Gołkowicach, mamy kiepski dojazd i boje się ze nie wiedzie mi betoniarka
    Możesz mi napisac gdzie robiłes projekt bo nie wiem gdzie zlecić adaptacje.
    Dziękuję
    Marta
  14. vip113 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    vip113 Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 19
    Cześć wszystkim!
    Ja wraz z mężem jesteśmy z Jastrzębia, jednak kupiliśmy działkę w Jarząbkowicach - z dala od miasta.
    Mamy juz pozwolenie na budowę i zaczynamy od poniedziałku fundamenty. Domek 132 m z poddaszem użytkowym i garażem (kwarc z garażem).
    Pozdrawiamy
  15. minertu OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    minertu Zarejestrowany: 01.06.2009 Posty: 5942
    Ja się nie buduję ale jak ktoś szuka dobrego kotła CO to zapraszam
  16. minertu OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    minertu Zarejestrowany: 01.06.2009 Posty: 5942
    rutino78 niedawno zakupił.Lada dzień powinien odpalać
  17. jareckki1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jareckki1 Zarejestrowany: 03.08.2009 Posty: 214
    OSTRZEGAM WSZYSTKICH przed Adrianem Borysenko z Będzina.
    Prowadził on firmę pod nazwą PRB Góral-BVD Building Company, a teraz ma firmę BUDIMEX, NIP firmy jest ten sam.
    Robił u mnie ocieplenie budynku, które nie dokończył. Sprawa w sądzie wygrana, a komornik nie może ściągnąć wierzytelności bo Adrian Borysenko nie ma nic na siebie. Po za tym kupa spapranej roboty i większość do poprawki, same problemy.
  18. AKK SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AKK Zarejestrowany: 22.11.2009 Posty: 35
    Mam nierówną działkę. Dlatego przyjmę gruz,kamienie ziemię do wyrównani. Działka położona jest w Jastrzębiu przy ul. Dąbrowskiego. Pozdrawiam
  19. użytkownicy Banned
    Zarejestrowany: 06.01.2018 Posty: 8
    UWAGA - na działalność forysiuka:
    arkadiusz forysiuk, jastrzębie, górny śląsk, firma budowlana, inwestycjna, projektowa, też: sprzedaż nieruchomości i też: doradztwo biznesowe,
    wcześniej: urzędnik,

    forysiuk ogłasza się KŁAMIĄC, że jego główną działalnością jest ARCHITEKTURA,
    forysiuk NIE jest ARCHITEKTEM
    – forysiuk to zwykły budowlaniec – nie może wykonać projektu domu od podstaw, nie ma do tego prawa,
    forysiuk NIE prowadzi pracowni ARCHITEKTONICZNEJ,
    swoją foremkę zarejestrował (PKD) i ogłasza się właśnie w ten sposób „główna działalność firmy to działalność w zakresie ARCHITEKTURY”
    zgodnie z prawem kod PKD musi być zgodny z rodzajem prowadzonej działalności gospodarczej - to co wymyślił (i zarejestrował) forysiuk jest niezgodne


    w wielu miejscach pojawiają się kłamstwa, że forysiuk budowlaniec wykonuje pracę pod którą podszywa się,
    razem z forysiukiem takie działania dokonują w jego firemce:
    oliwa sporyś po zaocznym budownictwie, bożena poloczek budowlaniec, jarosław szczuka budowlaniec, łukasz cebula budowlaniec, natalia stypa budowlaniec - w różnej konfiguracji, w różnym czasie, itd.
    forysiuk rozprowadza fałszywe ogłoszenia na temat swojej firemki podszywając się pod prace architektoniczne,
    jako budowlaniec forysiuk i reszta są tacy:

    "http://www.zumi.pl/2589327,Biuro_Projektowo_Budowlano_Inwestycyjne_Ar kadiusz_Forysiuk,Jastrzebie-Zdroj,opinie.html :

    ~klient : odradzam, jako kierownik brak jakiegokolwiek zainteresowania budowa liczy się kas, kasa i jeszcze raz kasa, robił mi projekt i bardzo dużo rzeczy brakowało - głównie konstrukcja, nie polecam
    13 sty 17 13:01 | ocena: 100%

    ~Paweł : Bo Pan Forysiuk nie jest architektem. Jest po budownictwie. Studiowałem z nim na Polibudzie Gliwickiej .Nie ma prawa projektować a jedynie dokonywać poprawek do gotowych projektów.
    1 cze 16 09:43 | ocena: 100%

    ~~kolejna klientka : Czytając wcześniejszą opinię czułam się tak, jakby dotyczyła naszej sytuacji.Mogłabym napisać to samo słowo w słowo...Dla nas budowa naszego domu to inwestycja całego życia,zaufaliśmy panu Forysiukowi całkowicie.Niestety,to był błąd.Szczerze odradzam korzystanie z jego usług.
    21 lut 16 21:46 | ocena: 100%

    ~klientka biura : Wszystkich tych którzy zastanawiają się nad budową i architektem szczerze odradzam p. Forysiuka.. Jeśli chcesz „skroić” dom do swoich potrzeb, dopasować do siebie i rodziny to nie masz na co liczyć. P. Architekt lubi klientów którzy przynoszą wzór domu z Internetu, on go narysuje na działce i na tym koniec. Nie doradzi, nie pomoże aby wybrać najlepszą opcje dla Ciebie - tylko dla siebie, aby było łatwiej, jeśli w ogóle znajdzie czas na rozmowę. Problem w tym, że on w tym domu mieszkać nie będzie tylko inwestor, ale to już nie jego problem
    Generalnie klient to zło konieczne, odwala swoją robotę, ważne aby kasa się zgadzała. Jak zapłacisz za projekt to już pozamiatane. Pózniej za jakiekolwiek drobne – podkreślam drobne zmiany kasuje jak za zboże. To, że jest blisko UM to też nie żadna zaleta, z informacji innych budujących wynika, że inni architekci tez załatwiają wszystkie dokument bez problemów.
    Jako kierownik budowy tragedia, bierze kasę i olewa temat. W ogóle nie jeździ na budowy"

    dodam: forysiuk nie ma prawa też poprawiać takich projektów będąc budowlańcem, itd.




    treść została zacytowana z powodu usuwania przez forysiuka takich informacji, z jednoczesnym dalszym korzystaniu przez niego i jego załogę budowlaną właśnie z wprowadzania innych w błąd, a nawet gorzej,
    takie rozprowadzanie kłamstw na innych portalach robi też bożena poloczek budowlaniec, która też twierdzi że specjalizuje się w dziedzinie architektury,
    brednie o działalności forysiuka w zakresie architektury są też rozprowadzane przez innych, w tym też przez ciężki półświatek marketerski, w czymś takim jest pruszczyński i jego portalik 'tujastrzebie',
    załoga budowlane też korzysta z tego bezpośrednio,

    jacyś (ważne: mający bezpośredni związek z ciężką patologią marketerską) wypisują np. o doświadczeniu zawodowym oliwy sporyś, która w rzeczywistości robiła swoje zaoczne budownictwo tylko u forysiuka a potem doświadczała się tylko u niego,
    oliwa sporyś, w firemce forysiuka w trakcie doświadczania się na tych swoich zaocznych wykonywała działania z 'zakresu' promo-reklamy: robiła ekspozycję w tiulach tego co ma pod tiulami i inne 'akcje' - są DOWODY.
    u forysiuka załoga budowlane dużo wykonuje,
    co doświadczalnie doświadczyła doświadczając doświadczenie doświadczonego doświadczyciela forysiuka biurowa (sama wskazywała, że takie ma 'portfolio') oliwa sporyś na budowie,
    w ten sposób, w czasach dawnych, doświadczała się oliwa sporyś,
    forysiuk dostarcza doświadczenie a oliwa sporyś doświadcza się od wielu lat w tym samym szerokim zakresie wielodziedzinowym: ciężka patologia marketerska, doradztwo biznesowe (tak twierdzi forysiuk) oraz urzędnictwo itd. - od wielu lat w całości oczywiście w firemce forysiuka będącym biurem wielo-jakimś oraz na smutnym fb - fuj

    poziom prac tej firemki jest żałosny,
    forysiuk i jego załoga utajnia swoje 'projekty' tzn. nie publikuje ich w żaden sposób - to w sytuacji podszywania się pod pracę architektów, w normalnej sytuacji taka pracownia publikuje swoje projekty,
    ta praca jest publiczna i jest publicznie oceniana,
    za to forysiuk i jego załoga robią jakieś szemrane nie-wiadomo-co, utajniają to, z jednoczesnym dalszą brednią dokonywaną przez nich, że działają w tym zawodzie,
    i jednocześnie: wszyscy tutaj wskazani (twierdzący że wykonują ten publiczny zawód) właśnie korzystają z wprowadzania innych w błąd w ten sposób,

    oficjalne portforlio tej firemki, ich publikacje (w ten sposób się reklamują, tylko w takim zakresie prężnie działają) to:
    - portfolio oliwy sporyś, opublikowane przez nią prężnie na fb: oliwa interesuje się, jak sama podała: "biurwami" (to był cytat fb-oliwy)
    - portfolio bożeny poloczek, też prężna na fb: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    obrzydlistwo

    budowlaniec forysiuk - od lat kłamie publicznie, że prowadzi pracownię architektoniczną - UDOWDNIA, ŻE NIE MA POJĘCIA O CZYM KŁAMIE i POD CO PRÓBUJE PODSZYWAĆ SIĘ,
    forysiuk był wcześniej urzędnikiem - takim jest budowlańcem, w swojej twórczości twierdzi nawet, że wykonuje jeszcze inne zawody - 'prowadzi' dużo różnych rzeczy, np. doradztwo biznesowe,

    propaganda forysiuka (i też np. pruszczyńskiego z jego portalikiem 'tujastrzebie') a właściwie pospolite kłamstwo, powoduje że prywatni inwestorzy, osoby, które mają prawo nic nie wiedzieć na temat tej pracy są oszukiwani przez forysiuka,
    te osoby są przekonane, że forysiuk to "architekt",
    i publicznie tak twierdzą, niestety też na tym forum, nieświadomie wprowadzając w błąd i narażając innych


    jakimś cudem forysiuk uzyskał zlecenie na realizację hotelu 'dąbrówka' w jastrzębiu - i błędy wrąbał nawet w elewacji tego budynku
  20. AKK SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AKK Zarejestrowany: 22.11.2009 Posty: 35
    Przyjmę ziemię, gruz do wyrównania działki
    lokalizacja działki: Jastrzębie-zdrój, ul. Dąbrowskiego

    w przypadku pytań: 607 15 43 43
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
Strona 2 z 2