dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Chotomów Grupa
  1. agader WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agader Zarejestrowany: 07.03.2014 Posty: 7
    Witam was. Kupiłam działkę w Jabłonnie i teraz poszukuje baraku/barakowozu jeśli ma ktos na sprzedaz prosze o kontakt
    Pozdrawiam
  2. agader WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agader Zarejestrowany: 07.03.2014 Posty: 7
    Witam was. Kupiłam działkę w Jabłonnie i teraz poszukuje baraku/barakowozu jeśli ma ktos na sprzedaz prosze o kontakt
    Pozdrawiam
  3. piohal FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    piohal Zarejestrowany: 09.07.2006 Posty: 181
    Sprzedam 4 łóżka polowe metalowe z materacami . Idealnie nadają się dla ekipy budowlanej. Cena do uzgodnienia.
    tel. 0608 838 268
    Odbiór w Warszawie.
  4. Kowicz WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kowicz Zarejestrowany: 08.01.2014 Posty: 4
    Witam
    Odkupię stemple ok 30szt po 3m i 6szt po 4m.
    kom: 510217654 (o każdej porze dnia i nocy)
    Pozdrawiam
  5. Kowicz WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kowicz Zarejestrowany: 08.01.2014 Posty: 4
    Witam

    Szukam dobrej ekipy do wylewek w okolicy Legionowa czy Nowego Dworu Mazowieckiego.
    Będę też potrzebował speców do ocieplenia domu (styropian + struktura)

    Pozdrawiam
    Dominik
    kom: 510217654
  6. jarekd07 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarekd07 Zarejestrowany: 25.08.2012 Posty: 16
    Witam
    Sprzedam blaszak po budowie 3x5 odbiór Chotomów
    Pozdrawiam
  7. pacyfist FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pacyfist Zarejestrowany: 13.12.2012 Posty: 126
    UWAGA NA WYKONAWCĘ Stanu Surowego IRENEUSZA KRUPIŃSKIEGO gość jest beznadziejny, po zalaniu stropu nad poddaszem musieliśmy się niestety rozstać.
    Po zalaniu przez niego stropu całą masę zbrojenia widać od spodu stropu, generalnie jest jakaś masakra z nim, musieliśmy w 3/4 stanu surowego zatrudniać kogoś kumatego żeby ponaprawiał błędy Krupińskiego i żeby dokończył po nim prace (koszty zatrudnienia tego pożal się boże "fachowca" zamiast kogoś umiejącego budować od początku liczymy w grubych tysiącach o straconych nerwach nie wspomnę).

    "Budowlaniec" niefachowy, wykonujący prace niechlujnie, bez czytania projektu (po co mu przekroje albo dokumentacja konstrukcyjna - ona ma rzuty architektury) i bez jakiegokolwiek zaangażowania.
    A najgorsze w nim jest to że na zwrócenie uwagi że jak zrobi błąd np. nie wykona otworu okiennego (tak tak to prawda) albo przesunie otwór okienny mówi "A mi to nie przeszkadza - jak dopłaci (zwraca się w 3 osobie do rozmówcy) to poprawie" MASAKRA po prostu.
    Czara goryczy przelała się gdy po wykonaniu stropu rozmawialiśmy o wykonaniu więźby i pewnym momencie zaczął mi grozić że jeżeli będę narzekał na więźbę tak jak na strop (spieprzony po całości) to mi się więźba "przewróci" w nocy..... wtedy się pożegnaliśmy.

    Jedyne czego żałuję w rozstaniu z tym "fachowcem" to że tak długo z nim wytrzymałem....

    Nie mogę wrzucić zdjęć w tym wątku ale jakby w przyszłości koś się nad nim zastanawiał to mogę przesłać zdjęcia na mail, (raczej ich nie skasuję nawet za kilka lat)
  8. Piotr-ek WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Piotr-ek Zarejestrowany: 26.03.2014 Posty: 5
    Witam.
    Mam parę materiałów budowlanych na sprzedaż - zostały mi z własnej budowy. Mianowicie:
    Kilkadziesiąt stempli drewnianych długość około 2.80m
    Bloczek betonowy Certusa - o ilość proszę o kontakt
    Stal żebrowana 16mm, 12mm , długości po 12m
    Strzemiona standardowe 20x20
    Pustaki wentylacyjne 20x20
    Kontakt priv.
  9. pacyfist FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pacyfist Zarejestrowany: 13.12.2012 Posty: 126
    Witam,
    Zacząłem porządki po budowie i mam kilka rzeczy na sprzedaż do odbioru w Chotomowie
    Barak budowlany na ramie stalowej- 1150zł wymiary 5x2x2,4m. dach szczelny, dwa okna z kratami. barak już swoje przeżył ale spokojnie przeżyje jeszcze niejedną budowę.
    Cegła czerwona pełna - ok 900szt w cenie 50gr/szt
    Deski po budowie w długościach 2-6m bez gwożdzi, deski pod dachem poukładane z przekładkami. mam tego ok 3m3 w cenie 250zł/m3
    do tego deski poniżej 2m (tu już gwożdzi nie wyciągałem i nie układałem) w cenie 150zł/m3
    tynk cementowo wapienny lekki Nida - 16 worków po 30kg w cenie 7zł/worek
    Kilka prętów żebrowanych fi 10mm długości 12m (nie pamiętam ile) w cenei 2zł/kg (w hurtowniach są po 3zł/kg)

    Odbiór wszystkich towarów możliwy z Chotomowa
    W razie pytań proszę pisać na priv
  10. strix FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    strix Zarejestrowany: 09.05.2008 Posty: 187
    Dorzucam namiar na świetnego speca od całej hydrauliki i ogrzewania. Kompleksowo, z wyliczeniami, materiałem w dobrych cenach, gwarancjami itd. Raczej większe zlecenia, na cały dom itd. choć warto pytać.
    -
    hydraulika, techniki grzewcze (kotlownie, podlogowki) z wyliczeniami, wszystko oparte o wiedzę inżynierską a nie na oko, duża kultura pracy - wycinanie dziur specjalnymi wiertnicami nie młotem itd. Miło popatrzeć na robotę - Michał Jurczak z Jaktorowa, http://ma-box.pl

    Pozdrawiam
    s.
  11. admiralbar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    admiralbar Zarejestrowany: 01.10.2015 Posty: 402
    Kupię deski calówki/szalunkowe/po zalaniu stropu, nadające się do ponownego wykorzystania, jak najdłuższe.
    Najlepiej bez gwoździ, transport i rozładunek po stronie sprzedającego, ale zwracam koszt (do 200-250zł) do Janówka Drugiego (koło Nowego Dworu Maz).
    Kontakt [email protected] lub przez priv.
    Pozdrawiam
  12. Rajmund26 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rajmund26 Zarejestrowany: 13.11.2016 Posty: 13
    Witam wszystkich,

    nie wiem czy forum jeszcze "żyje" ale może ktoś jeszcze tu zagląda. Szukam ekipy/ekip do wykonania budowy. Poczytałem forum ale tak do końca nie wiem od czego zacząć aby wszystko miało ręce i nogi.
    Działkę posiadam w Chotomowie (gaz, prąd przy działce) i co dalej... Lepiej zgłoszenie czy pozwolenie?
    Zapewne będzie mi potrzebny miejscowy geodeta, architekt i pewnie badania geologiczne. Może macie namiary na lokalnych?
    Chciałbym w 2017 wykonać SSO chociaż spotykam się z opiniami że mury nie muszą przezimować i można po paru tygodniach dalej robić..? Jakie jest Wasze doświadczenie?
    pozdrawiam,
  13. strix FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    strix Zarejestrowany: 09.05.2008 Posty: 187
    Cytat Napisał ela76
    Witam wszystkich,

    oraz fachowca od całej hydrauliki i ogrzewania
    Michał Jurczak - ma-box - z Jaktorowa. Osobiście polecam, naprawdę dobieranie rozwiązań poparte wiedzą, kompleksowe wykonanie, tylko dobre materiały (warto patrzeć na wyceny i szczegóły - inni wyceniają ostatniio bazując na chińskim chłamie często stąd różnice w cenach - pójdzie pod podłogę, klient zapłaci 5 lat napewno wytrztma...) Panowie z Mabox-a robią tylko na polskich częściach kan itd. i oferują kompleksowe wykonanie.

    Co naprawde ważne kultura pracy i robota. np. Dziury przelotowe w stropie robione specjalnymi wiertnicami a nie wywalanie dziur młotem udarowym w stropie, odpowiednie narzędzia zaciskowe zgodne z technologią a nie jakieś patenty na sznurek - takie różne szczegóły, ale to powoduje, że cały obraz naprawdę zupełnie inny u innych wykonawców.

    Tu masz jakiś niedawny opis roboty Pana Michała przez innego usera forum - znajdź jego dziennik budowy tam opisuje szczegóły współpracy. http://forum.muratordom.pl/showthrea...-lista/page249 . Ja mogę potwierdzić to samo ze swoich doświadczeń. Kontakt aktualny na stronie http://ma-box.pl jak dobrze pamiętam

    pozdro
    strix
  14. mik99 Lider FORUM (min. 2800)
    mik99 Zarejestrowany: 07.01.2004 Posty: 3109
    Witajcie po latach...

    nadal użytkuję swój mały domek pod miastem wg projektu arch Piotr Drozd D53 "spokojny"
    Remontuję, odnawiam, żyje mi się dobrze.
Pokaż wyniki od 6181 do 6194 z 6194