dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska - MOJE EKIPY
Strona 8 z 8
  1. Szajba WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Szajba Zarejestrowany: 03.07.2012 Posty: 1
    Witam,
    poszukuje namiarow na sprawdzona ekipe do tynkow.
    Mam wycene od firmy z Obornik śl. ale gosc odlecial z cena od reszty... moze przez krotki termin realizacji.

    Pozdrawiam,
    Pawel
  2. Miłosiak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Miłosiak Zarejestrowany: 16.02.2015 Posty: 36
    ponownie mam prośbę o:
    namiar na ekipę/fachowca od tzw. 'wykończeń' i mam na myśli gipsowe poprawki, akryle, domalowania, wykończenia przy drzwiach i inne tego typu drobne prace, których lekką ręką będzie na tydzień pracy. Lokalizacja: Wrocław. Łazienki i inne płytki już mam.

    Ze swojej strony mogę polecić (niewiele niestety takich ludzi):
    - hydraulika,
    - kafelkarza - wykończeniowca od łazienek - najwyższa klasa!!! gdybym tylko miała jeszcze gdzie, zażyczyłabym sobie wszędzie płytki, byle tylko były układane przez pana Stanisława. UWAGA - odległe terminy.
    - ekipę od kominka,
    - ekipę i dostawcę podłóg drewnianych.
    Wszystkie namiary pw - nie pytałam, czy mogę oficjalnie udostępnić.


    -------------------

    nie umiem przenieść, ale powinno być tutaj:

    Nic nie wyprowadza mnie tak z równowagi jak niesłowność i nieodpowiedzialność. Dużo rozumiem i na wiele przymykam oczy, ale czasem się ulewa.
    Zatem BARDZO NIE POLECAM pana Oskara i jego firmy układającej kostkę. Dla pragnących szczegółów - mogę napisać na priv o co chodziło. Niestety nie znam nazwy firmy, ale po numerze i charakterystycznym imieniu może ktoś skojarzy 513 339 937
    Generalnie nie polecam żadnej z 4 firm, które układały, lub próbowały ułożyć kostkę na naszym podwórku. Zdecydowanie najgorsza grupa 'budowlańców' ;/
  3. Wivaldi ELITA FORUM (min. 1000)
    Wivaldi Zarejestrowany: 24.03.2013 Posty: 1380
    Cytat Napisał Miłosiak
    - kafelkarza - wykończeniowca od łazienek - najwyższa klasa!!! gdybym tylko miała jeszcze gdzie, zażyczyłabym sobie wszędzie płytki, byle tylko były układane przez pana Stanisława. UWAGA - odległe terminy.
    ;/
    Bardzo proszę o namiar na kafelkarza, jeżeli można to SMS-em na 690 300 366
    Dziękuję z góry
  4. Mbas WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mbas Zarejestrowany: 20.07.2020 Posty: 1
    Dzień dobry
    Po zakończeniu fundamentów wykonawca postanowił o zajściu z budowy w Sobótce. Chyba ze względów terminowo-kadrowych. Obyło się bez skandalu, przekaże stan zero i będzie służył radą temu, kto będzie murował. Potrzebuję więc ekipę murarzy do budowy dużego domu w Sobótce (550 m kw (parter, piętro, poddasze) no i po nich ekipę do dachu (klasyczny, dachówka ceramiczna zakładkowa). Chciałbym w tym roku skończyć stan surowy mój tel 666 46 46 41 Michał
  5. Jakub1337 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jakub1337 Zarejestrowany: 08.03.2019 Posty: 8
    Cześć,
    czy może ktoś aktualnie polecić ekipę do SSO działającą w okolicach Wrocławia/Łoziny ?
Pokaż wyniki od 141 do 145 z 145
Strona 8 z 8