dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa ze Zduńskiej Woli i okolic
Strona 3 z 3
  1. babsik WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    babsik Zarejestrowany: 22.07.2011 Posty: 5
    Cytat Napisał Łaski
    Wypada się przywitać i odhaczyć Zaczynam budowę w Łasku z początkiem przyszłego roku. Narazie jestem na etapie poszukiwania ekipy. Możecie mi kogoś polecić z okolicy. Cały czas zastanawiam się nad technologią Mabudo, ale nie jestem do końca przekonany. Wstępna wycena, wypada gorzej niż ściana murowana z BK + styropian.
    Witamy,

    a gdzie się konkretnie budujecie? (osiedle, ulica?) Może będziemy sąsiadami? My w Łasku mieszkamy dopiero od kilku lat więc nawet nie wiemy za bardzo gdzie tu się zakręcić za materiałami albo ekipą?

    Pozdro
  2. Harry C. WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Harry C. Zarejestrowany: 03.03.2012 Posty: 4
    Czołem.
    Niniejszym dołączam oficjalnie do grupy Zduńska Wola.
    Jeszcze nie buduję, na razie jestem na etapie czytania, czytania i czytania. Powoli "projektuję" mojego "prawie pasywniaka" na ulicy Złotej.
    Szkoda, że od pół roku nikt się tutaj nie odzywał.
  3. elkacper SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elkacper Zarejestrowany: 29.01.2010 Posty: 29
    Dawno nie pisałem, fakt ale jestem tak okrutnie zajęty domem że nie mam kiedy z dziećmi sie pobawić.
    Trochę prace poszły bo dopiero skończyłem schody i zaraz ruszam na poddasze ze ściankami i sufitem - stelaż i płyty g-k
  4. piniol WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piniol Zarejestrowany: 02.09.2011 Posty: 9
    Witam,

    jestem z Łasku, zaplanowane fundamenty na koniec lata zobaczymy jak to bedzie. Jak znajde jakis link z projektem pasującym do mojego to podeślę. Jestem na etapie montowania pozwolenia i szukania kierownika, mam jeden namiar. Pozdrawiam grupowiczów cieszy obecność innych z Łasku i Zduni.
  5. piniol WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piniol Zarejestrowany: 02.09.2011 Posty: 9
    Znowu ja...chyba będę często tu bywał, widzę, że ruch nie jest tu największy ale może coś się ruszy.

    Do rzeczy, jeżeli ktoś będzie poszukiwał dobrego składu materiałów w Łasku i okolicach to mam namiar na człowieka, który jest w stanie zaoferować najniższą cenę za materiały, transport, koparkę, itd. pod warunkiem, że będzie się u niego zamawiać towar kompleksowo. Jeżeli ten warunek spełnimy to mamy gwarancję najniższej ceny w regionie (z tego co się dowiedziałem to właściciel zapytuje się inwestora czy znalazł gdzieś w regionie niższą cenę niż on oferuje, a jeżeli tak to on da niższą). Firma ta znajduje się na trasie Łask-Piotrków ale jeszcze przed Teodorami czyli zaraz za Łaskiem. Firma ta nosi nazwę "TABOR". Ale uwaga, informacja nie sprawdzona przeze mnie z tym, że ja jestem dopiero na etapie zbierania informacji a o tej firmie dowiadywałem się niemalże od każdego człowieka, z którym rozmawiałem. Myślę, że informacja jest rzetelna. pozdrawiam
  6. piniol WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piniol Zarejestrowany: 02.09.2011 Posty: 9
    Mam pytanie (mam nadzieje, że mimo drętwicy w grupie ktoś odpowie) czy pozbywaliście się humusu zanim zaczęliście wykopy pod fundamenty?
  7. elkacper SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elkacper Zarejestrowany: 29.01.2010 Posty: 29
    Ja zdejmowałem humus i na bok, potem reszte dokopalismy w piasku kanały na ławy, a na koniec humus się przydał ( i jeszcze było mało).
  8. rogal777 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rogal777 Zarejestrowany: 23.01.2011 Posty: 25
    Ja też zostawiłem na boku. Teraz wszystkie roboty z kostkami itp skończone, więc dopiero jutro robimy porządki z ziemią i zobaczymy. najwyżej nadmiar się wywiezie. (mam nadzieję że nie braknie )
  9. Kambie SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kambie Zarejestrowany: 01.11.2010 Posty: 10
    Witam! Nie Zduńska i nawet nie Łask, ale po sąsiedzku. Zaczynamy budowę (w końcu!) w lipcu.
  10. sombrero SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sombrero Zarejestrowany: 18.07.2011 Posty: 23
    Mam do sprzedania stemple budowlane sosnowe w bardzo dobrym stanie.

    1) długość 2,50 - 2,60m - ok 50 szt - cena 3,00zł/szt
    2) długość 2,80 - 3,00m - ok 120szt - cena 3,50zł/szt

    Stemple do odbioru w Konstantynowie Łódzkim, tel 500 701 601

    Ogłoszenie ze zdjeciami na tablicy - > http://tablica.pl/oferta/stemple-sos...8a056868;r:;s:
  11. ewelisia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewelisia Zarejestrowany: 18.11.2011 Posty: 1
    Witam,ja obecnie stanęłam na wyciągnięciu murów i niestety ekipa moja została zwolniona,fuszera i nic więcej a koszty tylko rosły,uważajcie na firmy budowlane , choć moja była polecana to masakra trzeba, po prostu pilnować .Następny etap strop na drugi rok bo do końca roku brak terminów.Mam nadzieję że będzietutaj więcej budujących na forum,czekam z niecierpliwością
  12. lukasz860910 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lukasz860910 Zarejestrowany: 25.03.2010 Posty: 819
    Cytat Napisał ewelisia
    Witam,ja obecnie stanęłam na wyciągnięciu murów i niestety ekipa moja została zwolniona,fuszera i nic więcej a koszty tylko rosły,uważajcie na firmy budowlane , choć moja była polecana to masakra trzeba, po prostu pilnować .Następny etap strop na drugi rok bo do końca roku brak terminów.Mam nadzieję że będzietutaj więcej budujących na forum,czekam z niecierpliwością

    kolego robie posadzki maszynowe mixokretem i widziałem wiele ekip i moge polecić ci dobrą firme z łasku buduje domy, ociepla sciany poddasza robią tynki itp bardzo solidna firma widziałem ich prace budynki robią naprawde zajebi... doradza po prostu fachowcy w tym co robią tel 604975865
    jak nie ty to inni mogą skorzystać z ich usług można zobaczyc ich prace robiłem po nich domy w zdunskiej łasku i okolicach
  13. Waga 13 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Waga 13 Zarejestrowany: 14.09.2015 Posty: 10
    Hej, hej , czy wszyscy w już wybudowali się w okolicy? Chętnie z kimś wymienimy się uwagami o budowie. Szukamy dobrej ekipy do dachu ( więżba i krycie blachodachówką) budowa w Łasku
  14. *Piotr WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    *Piotr Zarejestrowany: 03.04.2021 Posty: 4
    Widzę, że chyba wszyscy się na fejsbuczka przenieśli. Dobrze i niedobrze. Przynajmniej łatwiej Was teraz wszystkich znaleźć od kiedy numery telefonu są tam publiczne
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
Strona 3 z 3