dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. bulajev FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bulajev Zarejestrowany: 16.06.2009 Posty: 180
    Cytat Napisał bdan
    Czy ktoś może podać sprawdzony namiar na wykonawców studni głębinowej i ewentualnie podzielić się informacjami związanymi z kosztem takiej studni?
    http://www.wiercenie-studni.eu/#start/1 sprawdzona firma organizowałem wiercenie studni kilku osobom z forum na raz. zadzwon wszystko ci powiedzą i nie zapomnij powiedzieć że masz namiar od jacka z rybnika. ja już użytkuję studnię wierconą 7lat
  2. lukas002 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas002 Zarejestrowany: 30.11.2010 Posty: 39
    Witam.Kupiłem działkę w Rybnik niedobczyce 7 arów i zamierzam tam wybudować dom ok 140m2 z poddaszem użytkowym. Wstępnie jestem umówiony na odwierty geotechniczne pod budowę płyty fundamentowej,mury chciał bym z silki i wieźba a na nią dachówka ceramiczna.Pytanie o wykonawce sso czy macie jakieś z doświadczeniem i godne polecenia? Co powiecie o Barnabas ? Czy może lepiej każdą inną do kolejnego etapu?
  3. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał lukas002
    Witam.Kupiłem działkę w Rybnik niedobczyce 7 arów i zamierzam tam wybudować dom ok 140m2 z poddaszem użytkowym. Wstępnie jestem umówiony na odwierty geotechniczne pod budowę płyty fundamentowej,mury chciał bym z silki i wieźba a na nią dachówka ceramiczna.Pytanie o wykonawce sso czy macie jakieś z doświadczeniem i godne polecenia? Co powiecie o Barnabas ? Czy może lepiej każdą inną do kolejnego etapu?
    Szukaj,wysyłaj zapytania,konkretne,pytaj na forum,wśród sąsiadów a znajdziesz.I nie ograniczaj się do lokalnego rynku jedynie
    Koncepcja domu słuszna oby nie....ekogroszek
  4. lukas002 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas002 Zarejestrowany: 30.11.2010 Posty: 39
    Cytat Napisał Arturo72
    Szukaj,wysyłaj zapytania,konkretne,pytaj na forum,wśród sąsiadów a znajdziesz.I nie ograniczaj się do lokalnego rynku jedynie
    Koncepcja domu słuszna oby nie....ekogroszek
    Myślę nad gazem ale nie wiem jakie to mogą być koszty rocznego ogrzewania.Może ktoś ma jakieś informacje na własnym przykładzie z którymi by się chciał podzielić?
  5. dudi_p WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dudi_p Zarejestrowany: 11.10.2011 Posty: 3
    Witam. Czy ktoś w tej chwili buduje z firmą TECH - BUD SZYMAŃSKI KRZYSZTOF z Rybnika? Jeśli tak to proszę o wiadomość na priv.
  6. lukas002 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas002 Zarejestrowany: 30.11.2010 Posty: 39
    dudi_p i jak tam sprawdzenie firmy tech-bud ? masz jakieś info ?
    Ja jestem ciekawy firmy https://www.megadom.pl/
  7. użytkownicy Banned
    Zarejestrowany: 06.01.2018 Posty: 8
    Cytat Napisał Kinia781
    Po zakończonej budowie chętnie podzielę się namiarami na sprawdzone ekipy i fachowców
    A więc od początku:
    Architekt - Arkadiusz Forysiuk - 500-200-052 - zaprojektował nam dom od podstaw - jesteśmy bardzo zadowoleni
    Kłamiesz albo jesteś ofiarą oszustwa,

    forysiuk NIE jest ARCHITEKTEM – forysiuk to zwykły budowlaniec – nie mógł wykonać projektu domu od podstaw, nie ma do tego prawa,
    jeżeli wykonał jakieś działanie polegające na dostarczeniu czegoś do realizacji twierdząc, że wykonał cokolwiek z zakresu ARCHITEKTURY i skasował za to jakieś wynagrodzenie, to powinnaś zgłosić oszustwo,

    być może zostałaś oszukana, forysiuk NIE prowadzi pracowni ARCHITEKTONICZNEJ,
    wiem, że ogłasza się KŁAMIĄC, że jego główną działalnością jest właśnie ARCHITEKTURA,
    swoją foremkę zarejestrował (PKD) i ogłasza się właśnie w ten sposób „główna działalność firmy to działalność w zakresie ARCHITEKTURY”
    zgodnie z prawem kod PKD musi być zgodny z rodzajem prowadzonej działalności gospodarczej - to co wymyślił (i zarejestrował) forysiuk jest niezgodne

    wiem, że w tej foremce koncepcje są wykonywane przez budowlańców, którym im nie wolno tego robić – wiadomo też, że taka osoba nie wykona poprawnie takiej koncepcji,
    a to oznacza, że nie wykona w rzeczywistości czegoś takiego wogóle (to co wyskrobie będzie rzeczą inną)
    lepiej poprosić przedszkolaka z rodziny o rysunek domku - będzie taniej i ładniej,

    wiem też, że u forysiuka dużo się dzieje, nie koniecznie dotyczy to pracy (nawet budowlanej) – smutnie skupiają się na wielu różnych rzeczach


    być może nie masz większych wymagań dotyczących użtykowania domu,
    nie jest możliwe jak napisałaś, dosłownie: "zaprojektował nam dom od podstaw"
    forysiuk NIGDY nie zaprojektował czegoś takiego od koncepcji, nawet więcej - to wiadomo NA PEWNO, UDOWODNIŁ swój brak pojęcia na ten temat
  8. użytkownicy Banned
    Zarejestrowany: 06.01.2018 Posty: 8
    Cytat Napisał Kinia781
    Po zakończonej budowie chętnie podzielę się namiarami na sprawdzone ekipy i fachowców
    A więc od początku:
    Architekt - Arkadiusz Forysiuk - 500-200-052 - zaprojektował nam dom od podstaw - jesteśmy bardzo zadowoleni
    temat "fachowiec" arkadiusz forysiuk

    o tym, co dzieje się na temat 'arkadiusz forysiuk' itd. w mieścinie jastrzębie zdrój, w jaki sposób i dlaczego,
    można przeczytać na stronach:
    https://forum.muratordom.pl/redirect...d7ce191%23p400
    oraz
    https://forum.muratordom.pl/redirect...266-14143.html

    na tym cyfro-czymś nie są wpisywane prawdziwe albo rzetelne informacje,
    usuwane są wpisy domagające się nieokłamywania, właściciel tej firmy (portalu) pruszczyński (wszystko jedno kto w jego imieniu anonimowo usunął komentarz i wpisał następne kłamstwo) nie wyjaśnił i nie wpisał prawdziwych informacji po tym, co zrobiła wcześniej wróblewska-wojda razem z tomasz raudner

    teraz jest wpis tego samego użytkownika na forum tego cyfro-czegoś należącego do pruszczyńskiego,
    forum niepołączonym z resztą portalu,
    ciekawe przez jaki czas pruszczyński (który twierdzi, że coś robi „pod patronatem” Prezydenta Miasta) nie usunie wpisu dotyczącego poczynań wróblewskiej-wojda i pruszczyńskiego oraz opinii, którą usunął wcześniej


    WAŻNE: na tych teranach rzeczywiście pracują prawdziwi fachowcy, normalne fimry, prawdziwe pracownie architektoniczne, itd.
    i to nie jest tak, że te dwie firemki decydują o rzetelności wykonywanych prac,
    prac różnych i z różnych dziedzin dotyczących np. realizacji domu jednorodzinnego
  9. użytkownicy Banned
    Zarejestrowany: 06.01.2018 Posty: 8
    w wielu miejscach pojawiają się kłamstwa, że forysiuk budowlaniec wykonuje pracę pod którą podszywa się,
    razem z forysiukiem takie działania dokonują w jego firemce:
    oliwa sporyś po zaocznym budownictwie, bożena poloczek budowlaniec, jarosław szczuka budowlaniec, łukasz cebula budowlaniec, natalia stypa budowlaniec - w różnej konfiguracji, w różnym czasie, itd.
    forysiuk rozprowadza fałszywe ogłoszenia na temat swojej firemki podszywając się pod prace architektoniczne,
    jako budowlaniec forysiuk i reszta są tacy:

    "http://www.zumi.pl/2589327,Biuro_Projektowo_Budowlano_Inwestycyjne_Ar kadiusz_Forysiuk,Jastrzebie-Zdroj,opinie.html :

    ~klient : odradzam, jako kierownik brak jakiegokolwiek zainteresowania budowa liczy się kas, kasa i jeszcze raz kasa, robił mi projekt i bardzo dużo rzeczy brakowało - głównie konstrukcja, nie polecam
    13 sty 17 13:01 | ocena: 100%

    ~Paweł : Bo Pan Forysiuk nie jest architektem. Jest po budownictwie. Studiowałem z nim na Polibudzie Gliwickiej .Nie ma prawa projektować a jedynie dokonywać poprawek do gotowych projektów.
    1 cze 16 09:43 | ocena: 100%

    ~~kolejna klientka : Czytając wcześniejszą opinię czułam się tak, jakby dotyczyła naszej sytuacji.Mogłabym napisać to samo słowo w słowo...Dla nas budowa naszego domu to inwestycja całego życia,zaufaliśmy panu Forysiukowi całkowicie.Niestety,to był błąd.Szczerze odradzam korzystanie z jego usług.
    21 lut 16 21:46 | ocena: 100%

    ~klientka biura : Wszystkich tych którzy zastanawiają się nad budową i architektem szczerze odradzam p. Forysiuka.. Jeśli chcesz „skroić” dom do swoich potrzeb, dopasować do siebie i rodziny to nie masz na co liczyć. P. Architekt lubi klientów którzy przynoszą wzór domu z Internetu, on go narysuje na działce i na tym koniec. Nie doradzi, nie pomoże aby wybrać najlepszą opcje dla Ciebie - tylko dla siebie, aby było łatwiej, jeśli w ogóle znajdzie czas na rozmowę. Problem w tym, że on w tym domu mieszkać nie będzie tylko inwestor, ale to już nie jego problem
    Generalnie klient to zło konieczne, odwala swoją robotę, ważne aby kasa się zgadzała. Jak zapłacisz za projekt to już pozamiatane. Pózniej za jakiekolwiek drobne – podkreślam drobne zmiany kasuje jak za zboże. To, że jest blisko UM to też nie żadna zaleta, z informacji innych budujących wynika, że inni architekci tez załatwiają wszystkie dokument bez problemów.
    Jako kierownik budowy tragedia, bierze kasę i olewa temat. W ogóle nie jeździ na budowy"

    dodam: forysiuk nie ma prawa też poprawiać takich projektów będąc budowlańcem, itd.




    treść została zacytowana z powodu usuwania przez forysiuka takich informacji, z jednoczesnym dalszym korzystaniu przez niego i jego załogę budowlaną właśnie z wprowadzania innych w błąd, a nawet gorzej,
    takie rozprowadzanie kłamstw na innych portalach robi też bożena poloczek budowlaniec, która twierdzi że specjalizuje się w dziedzinie architektury,
    brednie o działalności forysiuka w zakresie architektury są też rozprowadzane przez innych, w tym też przez ciężki półświatek marketerski, w czymś takim jest pruszczyński i jego portalik 'tujastrzebie',
    załoga budowlane też korzysta z tego bezpośrednio,

    jacyś wypisują np. o doświadczeniu zawodowym oliwy sporyś, która w rzeczywistości robiła swoje zaoczne budownictwo tylko u forysiuka a potem doświadczała się tylko u niego,
    oliwa sporyś, w firemce forysiuka w trakcie doświadczania się na tych swoich zaocznych wykonywała działania z 'zakresu' promo-reklamy: robiła ekspozycję w tiulach tego co ma pod tiulami i inne 'akcje' - są DOWODY.
    u forysiuka załoga budowlane dużo wykonuje,
    co doświadczalnie doświadczyła doświadczając doświadczenie doświadczonego doświadczyciela forysiuka biurowa (sama wskazywała, że takie ma 'portfolio') oliwa sporyś na budowie,
    w ten sposób, w czasach dawnych, doświadczała się oliwa sporyś,
    forysiuk dostarcza doświadczenie a oliwa sporyś doświadcza się od wielu lat w tym samym szerokim zakresie wielodziedzinowym: ciężka patologia marketerska, doradztwo biznesowe (tak twierdzi forysiuk) oraz urzędnictwo itd. - od wielu lat w całości oczywiście w firemce forysiuka będącym biurem wielo-jakimś oraz na smutnym fb - fuj

    poziom prac tej firemki jest żałosny,
    forysiuk utajnia swoje 'projekty' - to w sytuacji podszywania się pod pracę architektów, w normalnej sytuacji taka pracownia publikuje swoje projekty,
    ta praca jest publiczna i jest publicznie oceniana,
    za to forysiuk i jego załoga robią jakieś szemrane nie-wiadomo-co, utajniają to, z jednoczesnym dalszą brednią dokonywaną przez nich, że działają w tym zawodzie,

    oficjalne portforlio tej firemki to:
    - portfolio oliwy sporyś, opublikowane przez nią na fb: oliwa interesuje się, jak sama podała: "biurwami" (to był cytat fb-oliwy)
    - portfolio bożeny poloczek: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    obrzydlistwo

    budowlaniec forysiuk - od lat kłamie publicznie, że prowadzi pracownię architektoniczną - UDOWDNIA, ŻE NIE MA POJĘCIA O CZYM KŁAMIE i POD CO PRÓBUJE PODSZYWAĆ SIĘ,
    forysiuk był wcześniej urzędnikiem - takim jest budowlańcem, w swojej twórczości twierdzi nawet, że wykonuje jeszcze inne zawody - 'prowadzi' dużo różnych rzeczy, np. doradztwo biznesowe,

    propaganda forysiuka (i też np. pruszczyńskiego z jego portalikiem 'tujastrzebie') a właściwie pospolite kłamstwo, powoduje że prywatni inwestorzy, osoby, które mają prawo nic nie wiedzieć na temat tej pracy są oszukiwani przez forysiuka,
    te osoby są przekonane, że forysiuk to "architekt",
    i publicznie tak twierdzą,
    nieświadomie wprowadzając w błąd i narażając innych

    jakimś cudem forysiuk uzyskał zlecenie na realizację hotelu 'dąbrówka' w jastrzębiu - i błędy wrąbał nawet w elewacji tego budynku
  10. Santa_ppc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Santa_ppc Zarejestrowany: 18.12.2008 Posty: 47
    Cytat Napisał creative_21
    ja mogęci polecic ekipę DUDA-BUD z Raciborza robi tak jak ma być i doradzi naprawdę fachowo
    Cześć.
    Od Ciebie też chcieli pieniędzy za możliwość poznania ceny, którą przyjdzie zapłacić za wykonaną usługę?
  11. ManagerBudowy WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ManagerBudowy Zarejestrowany: 17.03.2021 Posty: 1
    Halo Rybnik. Jestem na etapie wchodzenia na Rybnicki rynek budowlany z usługą Managera Budowy. Temat znany czy na Rybniku to raczej nowość?
    pozdrawiam
  12. dudi_p WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dudi_p Zarejestrowany: 11.10.2011 Posty: 3
    Witam. Odnośnie Firmy Tech-Bud Krzysztof Szymański dobrze wam radzę omijać ją z daleka. Pobiera pieniądze a potem nie wywiązuje się z umów. Nawet mimo wyroku sądowego komornik nie ma z czego ściągnąć gdyż ten pan jest bankrutem. Chcecie być oszukani wasza wola, ja dostałem bolesną lekcje życia. ps. poczytajcie sobie wcześniejsze wpisy na tym forum o tej firmie i o tym "panu".
  13. qazar WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    qazar Zarejestrowany: 15.11.2014 Posty: 3
    Witam.
    .Poszukuje sprawdzonej firmy do ocieplenia domu i firmy brukarskiej.Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 34081 do 34093 z 34093