dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Firanki i okienne dekoracje
  1. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Dobra zaczne nowy temat bo raz ze sama zabieram sie za szycie a dwa ze coraz wiecej z nas jest tematem zainteresowanych

    co tu bedzie ??

    po 1 - namiary na sprawdzone miejsca gdzie nie przeplacimy i nie kupimy byle czego
    po 2 - NASZE POMYSLY i pare informacji jak sie do tematu zabrac ...
    po 3 - jesli bedziecie chcialy zebym ja /nieprofesjonalistka/ uszyla wam conieco to bedziemy dogadywac szczegoly ile czego i dlaczego trzeba miec
    po 4 - sprobuje wam pokazac co juz udalo mi sie zrobic a nad czym aktualnie pracuje
  2. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Firankowe namiary:

    1. Laska z allegro o ktorej juz dzis byla mowa:
    poniedziałek,środa oraz piatek w godz.9.00-16.00
    wtorek -czwartek w godz. 9.00-17.00
    ul. Gliwicka 311

    tu jest jej oferta na allegro !!
    http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7369752

    2. Sklep firankowy w Radlinie /osobiscie uwielbiam tam jezdzic bo panie sa CIERPLIWE, DOLKADNE, MILE i duzo pomagaja jesli chodzi o ilosci i dobor akcesoriow
    sklep znajduje sie na ul Skautów ... nie pamietam numeru ale jest tam tylko jeden sklep wiec luzik

    3. Jak potrzebuje cos "na szybko" to mam vis a vis sklep z firankami - ale drogi i z niewielkim zaopatrzeniem ... za to panie maja fajne pomysly i podgladam je przez okno ... jak mi sie cos spodoba to biegne ogladac

    4. Drugi sklep "na szybko" to ALEX na swierklanskiej ... maja spory wybor tasm, lamowek itp akcesoriow ale SA DRODZY ze o cenach firanek nie wspomne bo maja ceny z kosmosu !! rodem z eurofiran !! a to juz opcja DLA BOGACZY

    5. hurtownia na Wyzwolenia ... duzy wybor i przekroj cenowy ale uwaga ... trzeba sie liczyc z tym ze panie maja srednia chec "niesienia pomocy" ... ze o przebieraniu nie wspomne ... ja tam jak ide to musze miec konkretny cel ... wchodze ... kroja i wychodze ...
  3. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    moze jeszcze dzis a moze jutro przewertuje net w poszukiwaniu moich typow na firanki w roznym stylu ... i wam radze to samo
  4. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Mea, gratuluję pomysłu. Jestem wielbicielką firan wszelkiego typu, choć najbardziej gustuję w firanach stylowych, upinanych, z gipiurami. Szyłam dla siebie kilka ale cierpliwość to moja "pięta Achillesowa", więc niekiedy wolę zapłacić i mieć bez nerwów. Słusznie piszesz o hurtowni na Wyzwolenia- ceny dość dobre ale obsługa mizerna, jeśli nie wiesz czego chcesz- lepiej omijać. Polecam sklep w Rydułtowach- Mariola Święty na Ofiar Terroru oraz sklepik na Wilczy (ul. Rybnicka). Oba są w necie, wybór jest ale wiadomo- ceny też różne. Przed świętami windują w górę!!!!! Podpatrz co nieco i do dzieła.
  5. netmar DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    netmar Zarejestrowany: 12.02.2011 Posty: 508
    u mnie jeszcze daleko do upiekszania okien no ale kiedys galeria inspiracji bedzie jak znalazł

    jak znajde chwile czasu to odszukam moje stare zbiorowisko firankowych fotek i powklejam troche nietypowych propozycji
  6. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    netmar a szyjesz sama czy ktoś ci szyje ?
  7. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    kilka moich propozycji firankowych !!

    https://picasaweb.google.com/1059292...728643/Firanki
  8. hanka11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanka11 Zarejestrowany: 18.03.2009 Posty: 64
    Cytat Napisał mea
    kilka moich propozycji firankowych !!

    https://picasaweb.google.com/1059292...728643/Firanki
    Niektóre super - Mea powiedź mi ten sklep z firankami o którym wspominałaś gdzieś obok Ciebie to ten co mają tam także oświetlenie? Jeżeli to ten to tam można zamówić kompleksową "obsługę firankową" z pomiarami w domu, szyciem i dopasowaniem oświetlenia, zresztą to większość salonów już praktykuje, tylko nie wiem który w miarę jest przystępny cenowo.
  9. nonoa_ona FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nonoa_ona Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 110
    Cytat Napisał mea
    po 1 - namiary na sprawdzone miejsca gdzie nie przeplacimy i nie kupimy byle czego
    po 2 - NASZE POMYSLY i pare informacji jak sie do tematu zabrac ...
    Ja ze swojej strony moge polecic sklep na Kilinskiego. (sklep w bloku, od parkingu za biedronka od Wodzislawskiej) Wydaje mi sie, ze ceny sa tam dosc przystepne, fajny wybor firanek i maja ciekawe idee. POza tym, sa otwarci na pomysly i nie ma problemu z uszyciem, co sobie wymyslisz.


    Mam tez taka mala galerie firanek jako inspiracje, jak bede miala wiecej czasu to powrzucam ale to moze u mnie potrwac.
    Fajnie, ze powstal osobny topic, bo na glownym dawno by sie to zgubilo
  10. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał hanka11
    Niektóre super - Mea powiedź mi ten sklep z firankami o którym wspominałaś gdzieś obok Ciebie to ten co mają tam także oświetlenie? Jeżeli to ten to tam można zamówić kompleksową "obsługę firankową" z pomiarami w domu, szyciem i dopasowaniem oświetlenia, zresztą to większość salonów już praktykuje, tylko nie wiem który w miarę jest przystępny cenowo.
    to ten wlasnie o ktorym piszesz ... ale panie sobie troszke za ten luksus licza!! no i zalezy na ktora sie trafi ... jedna jest fajna i pomoze w liczeniu materialu a druga niekoniecznie
  11. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał nonoa_ona
    Ja ze swojej strony moge polecic sklep na Kilinskiego. (sklep w bloku, od parkingu za biedronka od Wodzislawskiej) Wydaje mi sie, ze ceny sa tam dosc przystepne, fajny wybor firanek i maja ciekawe idee. POza tym, sa otwarci na pomysly i nie ma problemu z uszyciem, co sobie wymyslisz.


    Mam tez taka mala galerie firanek jako inspiracje, jak bede miala wiecej czasu to powrzucam ale to moze u mnie potrwac.
    Fajnie, ze powstal osobny topic, bo na glownym dawno by sie to zgubilo
    wrzucaj wrzucaj albo slij mi na maila i ja doloze do tej galerii ktora juz jest
    [email protected]

    kolo biedronki na Kilinskiego byl kiedys sklep z polonteksu z firankami ... jest tam jeszcze ??
  12. nonoa_ona FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nonoa_ona Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 110
    Cytat Napisał mea

    kolo biedronki na Kilinskiego byl kiedys sklep z polonteksu z firankami ... jest tam jeszcze ??
    Tam generalnie sa 3 sklepy z firankami, jeden cos w rodzaju outletu gdzie mozna kupic czasem ciekawe firany np 2 gatunku, pozniej jeden przytulony do samego budynku biedronki i ten o ktorym ja mysle, w bloku mieszkalnym.
  13. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    no to sie musze tam pofatygowac jak bede miala z czym

    ja wlasnie myslalam o tym przyklejonym do budynku biedronki !!
  14. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Ten przyklejony to Galtex- wybór materiałów na zasłonki typu kresz lub woal rzeczywiście jest spory i w dobrych cenach ale same firanki? No nie wiem, rzecz gustu. Być może do uszycia -owszem jest wybór, ale z gotowych ( uszytych) nie za bardzo ( w/g mnie). Te firanki w bloku to pomieszczenia po byłej hurtowni bielizny obok wypożyczalni wideo word. Wybór gotowców dość duży, cenowo czasami ok, jak się trafi na wyprzedaż to można coś okazyjnie trafić za niezłe pieniądze. Generalnie musi pasować kolor, deseń i rozmiar- a z tym bywa różnie. Szyją na zamówienie, są elastyczni ale "liczą " sobie za usługę nieźle. Wolę "polować" na wyprzedaż gotowców- wtedy kupujesz płacąc za sam użyty materiał- robociznę masz w gratisie. Tak to wygląda.
  15. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    ja dzis jade w poszukiwaniu gadzetow do firanek moze znajde cos ciekawego
  16. nonoa_ona FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nonoa_ona Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 110
    Fajna idea karnisza, moze sie skutecznie sprawdzic np w drzwiach balkonowych czy tarasowych.
    Wtedy nie trzeba odsuwac firanki tylko karnisz z firanka
    Tylko ze troche krotki...

    http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...56.1.&pr=57400
  17. nonoa_ona FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nonoa_ona Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 110
    To rowniez wydaje mi sie interesujace. Zwykla zaslonke, mozna ladnie ulozyc. Mozna to zrobic upinajac szpilka albo szyjac je w ten sposob, ale mozna uzyc ten gadzet i w przyszlosci upiac firanke/zaslonke inaczej
    http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...78.1.&pr=32625
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    motyw z otwieranym karniszem mnie nie kreci ale te kolka sa ciekawe !!
  19. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    no dobra zaczne sie chwalic ... popelnilam dzis rolety do kuchni, firanke do sypialni /to juz kilka dni temu/ i kilka zazdrosek na pomniejsze okna
    zaczne sie zdjeciami chwalic jak nareszcie doprosze sie o powieszenie mi karniszy
  20. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Mea juz miesiąc minął a Ty się nie chwalisz....
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20