dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. reksiunio SYMPATYK FORUM (min. 10)
    reksiunio Zarejestrowany: 23.07.2014 Posty: 21
    Cytat Napisał reksiunio
    Witam.
    U nas robił poddasze (ścianki z płyt gips -karton) Pan Chmiel z Grodziska ( ma stronę w necie). Jesteśmy zadowoleni.
    Ale niestety długo się na Niego czeka.
    A ja szukam kogoś do schodów wewnętrznych. Może jest ktoś godny polecenia?
  2. kkdur WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kkdur Zarejestrowany: 29.12.2011 Posty: 9
    Witam,

    Pozbywam się niepotrzebnych przedmiotów, które mogą zainteresować czytelników niniejszego wątku. Są nimi używana w czasie budowy pompa wody oraz kompostownik:

    https://allegro.pl/oferta/pompa-wz25...bcm-8213021810
    https://allegro.pl/oferta/kompostown...bcm-8213554829

    Licytacje powyższych przedmiotów są bez ceny minimalnej i zaczynają się od 1 pln
  3. CasaD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    CasaD Zarejestrowany: 25.01.2012 Posty: 30
    Rowniez poszukuje kogos dobrego do ogrodzenia, montazu bramy. Niestety co pytam znajomych to niestety nie maja dobrych doswiadczen z takimi firmami...
  4. wojtas77 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojtas77 Zarejestrowany: 26.08.2012 Posty: 76
    Potrzebna ekipa do wykonania SSZ garażu (do 35m zabudowy) w Jaktorowie według projektu http://www.projektgarazu.pl/projekty,1,0,304
  5. Pablo_11 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pablo_11 Zarejestrowany: 01.03.2016 Posty: 403
    Zna ktoś może w niedalekich okolicach Błonia lub Grodziska hurtownię sprzedającą na sztuki (a nie na całe palety) pustaki ogrodzeniowe Libet, Joniec bądź Vestone (Budokrusz). Potrzebuję materiał na 3 murki pod bramę i furtkę. Dzięki za info.

    EDIT: Gdyby ktoś szukał - DACH-TRANS w Kopytowie (stara poznańska, zaraz za mostkiem przed samym Błoniem). Duży wybór nie tylko do ogrodzeń ale i innych materiałów w rozsądnych cenach.
  6. anatak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anatak Zarejestrowany: 07.07.2008 Posty: 203
    zwolnił się termin na wykonanie tynków, zapraszamy do kontaktu
  7. margaryt FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    margaryt Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 231
    Jaki skład budowlany polecacie w okolicach Milanówka?
  8. mpiotrek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mpiotrek Zarejestrowany: 09.08.2011 Posty: 22
    Cześć, umówiona ekipa od ociepleń poddasza złapała mega opóźnienie i w związku z tym poszukuję na zastępstwo dobrego zespołu do ocieplenia poddasza (ok. 180 mkw + 5 okien dachowych). Dach dwuspadowy. Byłoby idealnie gdyby ekipa mogła wejść na budowę między 20 a 30 czerwca br.
    Okolice Żabiej Woli.
  9. anatak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anatak Zarejestrowany: 07.07.2008 Posty: 203
    tynki gipsowe, twarde gipsowe zapraszamy do kontaktu: 0 502 626 122 lub 0 509 536 736 [email protected]
  10. kkdur WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kkdur Zarejestrowany: 29.12.2011 Posty: 9
    Witam,

    Może kogoś zainteresuje, pozbywam się w licytacjach od 1 pln na znanym portalu aukcyjnym:

    Kosiarki spalinowej viking MB 248 zakupiona w 2015
    https://allegrolokalnie.pl/oferta/ko...b-248-od-1-pln

    Piły łańcuchowej elektrycznej NAC gy9304 z roku 2014
    https://allegrolokalnie.pl/oferta/pi...gy9304-od-1pln

    Oba przedmioty można odebrać osobiście na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki
  11. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    szukam ekipy do klimatyzacji - może ktoś coś polecić ?
  12. karola43 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karola43 Zarejestrowany: 21.11.2018 Posty: 17
    Jestem nowa w tej grupie i potrzebuje do budowy domu w ok.jaktorowa

    WZ otrzymana dlatego potrzebuję już kilku rzeczy, może znacie:

    ogólnie kogoś kto doradzi co po kolei, od czego zacząć i poprowadzi przez budowe ,architekt juz jest ,projekt sie robi


    dobrej sprawdzonej ekipy do SSO,SSZ ewentualnie deweloperskiego stanu ,takich nad którymi nie trzeba stać i patrzeć na ręce


    dobrego kierownika budowy, takiego co i doradzi i przypilnuje


    studniarza, dobrego i godnego polecenia.


    elektryka ,który pomoże od początku


    hydraulika


    Z góry dziękuję za pomoc,
  13. japriv SYMPATYK FORUM (min. 10)
    japriv Zarejestrowany: 05.04.2010 Posty: 52
    Cytat Napisał karola43
    Jestem nowa w tej grupie i potrzebuje do budowy domu w ok.jaktorowa

    WZ otrzymana dlatego potrzebuję już kilku rzeczy, może znacie:

    ogólnie kogoś kto doradzi co po kolei, od czego zacząć i poprowadzi przez budowe ,architekt juz jest ,projekt sie robi


    dobrej sprawdzonej ekipy do SSO,SSZ ewentualnie deweloperskiego stanu ,takich nad którymi nie trzeba stać i patrzeć na ręce


    dobrego kierownika budowy, takiego co i doradzi i przypilnuje


    studniarza, dobrego i godnego polecenia.


    elektryka ,który pomoże od początku


    hydraulika


    Z góry dziękuję za pomoc,

    Mogę polecić wykonawce studni: Paluchowski tel 602110414 , mają ogromne doświadczenie w kopaniu studni w naszej okolicy
  14. strix FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    strix Zarejestrowany: 09.05.2008 Posty: 187
    Hydaulika i wszystkie instalacje, rekuperacje czy odkurzacz centralny - mega byłem zadowolony z pana Michała Jurczaka do tego zniżki na materiały takie, że sam w takich cenach nie kupisz w necie. Firma z Jaktorowa, ale działa i dalej jak trzeba. O kotłownie zrobioną przez jego ludzi pytali wszyscy wykonawcy co weszli po nim Dobór ogrzewania na podstawie wyliczeń, polecam 100% bo to nowoczesne podejście a nie na zasadzie ze "bedzie pan zadowolony" Obecny nr telefonu na stronie na pewno, nie mam pod ręką http://ma-box.pl/
  15. margaryt FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    margaryt Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 231
    Cytat Napisał anatak
    tynki gipsowe, twarde gipsowe zapraszamy do kontaktu: 0 502 626 122 lub 0 509 536 736 [email protected]
    Polecam, tynki petarda
  16. margaryt FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    margaryt Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 231
    Cytat Napisał strix
    Hydaulika i wszystkie instalacje, rekuperacje czy odkurzacz centralny - mega byłem zadowolony z pana Michała Jurczaka do tego zniżki na materiały takie, że sam w takich cenach nie kupisz w necie. Firma z Jaktorowa, ale działa i dalej jak trzeba. O kotłownie zrobioną przez jego ludzi pytali wszyscy wykonawcy co weszli po nim Dobór ogrzewania na podstawie wyliczeń, polecam 100% bo to nowoczesne podejście a nie na zasadzie ze "bedzie pan zadowolony" Obecny nr telefonu na stronie na pewno, nie mam pod ręką http://ma-box.pl/
    Polecam! fachowe podejście.
  17. anatak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anatak Zarejestrowany: 07.07.2008 Posty: 203
    Cytat Napisał margaryt
    Polecam, tynki petarda
    bardzo dziękujemy za udaną współpracę, oby wszystkim wykonawcom trafiali się tacy Inwestorzy pozdrawiamy ekipa ANATAK
  18. jak_kolwiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jak_kolwiek Zarejestrowany: 04.02.2015 Posty: 384
    szukam dobrego stolarza, który wykona drzwi wewnętrzne
  19. Ramot STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ramot Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 484
    Cześć
    poszukuję kogoś do oczyszczenia działki z chaszczy i samosiejek (wycięcie i wywóz) na działce 3000m2 w Osowcu.
  20. Fido__ FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Fido__ Zarejestrowany: 19.08.2004 Posty: 100
    Poszukuję sprytnego kierownika budowy/inspektora nadzoru, który pomoże mi zakończyć formalnie budowę. Mam dziennik, w którym ostatni wpis mam w 2011. Poprzedni kierownik budowy niestety zmarł kilka lat temu. Chcemy uzupełnić dziennik (jest czym) i formalnie złożyć papiery, ewentualnie oczywiście zapłacić mandaty za niepoinformowanie o zmianie kierownika budowy.
Pokaż wyniki od 18761 do 18780 z 18780