dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. faltra FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    faltra Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 131
    Witam,
    Poszukuje opinii o wykonawcy tynków wewnętrznych firmy Pana Piotra Kostyry (firma STUKADOOR). Czy ktoś miał do czynienia z nią?
  2. Aga_85 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Aga_85 Zarejestrowany: 18.03.2018 Posty: 1
    Witam,
    Szukam niedrogiego architekta do adaptacji domu gotowego, i geodety budowa okolice konstantynowa- lutomierska, moze ktoś polecić?
  3. aSandra SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aSandra Zarejestrowany: 08.05.2018 Posty: 33
    Witajcie, czy ktoś tu jeszcze zagląda w 2019?
    to mój pierwszy post na stronie grupy łódzkiej, mimo, że wiele razy zaglądałam na nią i korzystałam z waszych poleceń i zawsze były to strzały w dziesiątkę Bardzo dziekuję Mam prośbę , chciałam się przymierzyć do wykonania w tym roku opaski wokół domu oraz zrobienia podjazdu, czy możecie polecić sprawdzoną ekipę, która wykonałaby to dobrze i za rozsądna cenę??? Dziękuje i pozdrawiam
  4. ergo14 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ergo14 Zarejestrowany: 18.01.2017 Posty: 53
    Witam,

    Planuję budowę domu z tego projektu http://www.naszprojekt.pl/projekt-hg-i22/index.html w województwie Łódzkim.
    Czy ktoś może polecić sprawdzone ekipy budowlane z naszego województwa które by wybudowały SSO + pokrycie dachu?
  5. edmun WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    edmun Zarejestrowany: 26.06.2019 Posty: 5
    chciałbym wybadać trochę nastroje osób - myślę nad rozpoczęciem kooperatywy budowlanej od 2020 roku (koniec max 2023), projekt, dokładne miejsce etc to wszystko w fazie analizy. Pytam bo nosze się z pomysłem. Czy jednak wszyscy samodzielnie?
  6. agf SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agf Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 52
    Witam,
    poszukuję firmy do zrobienia obudowy kominka. Takiej, co to przede wszystkim fachowo doradzi i estetycznie wykona. Planuję cały słup zrobić betonem architektonicznym, ale nie mam pojęcia czy to się nada. Chodzi o samą obudowę, kominek już działa od 4 lat.
  7. pan_poziomica SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pan_poziomica Zarejestrowany: 14.01.2016 Posty: 48
    Witam wszystkich

    poszukuje dobrej ekipy budowlanej z doświadczeniem w murowaniu ścian z silikatów. Wschód Łodzi , okolice Stróży i Wiśniowej Góry.
    będe bardzo wdzięczny za pomoc.
  8. PrzemcioM WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PrzemcioM Zarejestrowany: 20.09.2021 Posty: 1
    Witam,
    potrzebuję porady. Mieszkam w domku jednorodzinnym (budował go mój teść) i chodzi o kaloryfery. To są kaloryfery płytowe i do regulacji ciepła służą jakieś czerwone pokrętła (jedna strzałka jest do plusa druga strzałka jest do minusa) - znaczy tak twierdzi mój teść. Ale jak za bardzo się je odkręci to one schodzą. Czy to są takie prymitywne termostaty czy tylko takie zaślepki na zawór regulujący?
  9. Karolka Lider FORUM (min. 2800)
    Karolka Zarejestrowany: 26.08.2005 Posty: 3121
    Witam serdecznie
    Jeśli byłby ktoś zainteresowany kupnem glazury to proszę o kontakt
    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Pokaż wyniki od 24841 do 24849 z 24849