dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Tadzik07 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Tadzik07 Zarejestrowany: 11.06.2006 Posty: 117
    Witam Forumowiczów,
    poszukuję dobrego fachowca do serwisu kotła gazowego Vaillant (Trójmiasto lub okolice). Może ktoś polecić?
  2. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Poszukiwani niedrodzy kierownicy robót branżowych: wod-kan i elektryka, za namiary będę wdzięczny.
    pozdrawiam
  3. Basia Z. DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Basia Z. Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 634
    Cytat Napisał Artur_3Miasto
    Z czystym sumieniem moge polecic p. Rafala Bisewskiego - 501 034 874 - jedna z niewielu ekip ktorej moge dac 10/10.
    U mnie z 10 lat temu wykonywała firma Air Comfort. Jak do tej pory nie mam żadnych problemów. Ale parę lat minęło, więc nie wiem jak jest teraz https://www.aircomfort.pl/
  4. Margo333 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Margo333 Zarejestrowany: 02.03.2020 Posty: 1
    Cytat Napisał Tadzik07
    Witam Forumowiczów,
    poszukuję dobrego fachowca do serwisu kotła gazowego Vaillant (Trójmiasto lub okolice). Może ktoś polecić?
    Hej, co do kotła gazowego mogę polecić Eugeniusza Słowika, jest świetnym fachowcem.

    Ja aktualnie zastanawiam się nad budową domu ekologicznego w okolicach Gdańska; z pompą ciepła, panelami słonecznymi, rekuperatorem tylko zastanawiam się czy faktycznie będzie on taki eko dla mojego portfela no może przy takich zimach da radę

    Mam do was pytanie, mam możliwość wzięcia firmy z Trójmiasta, która wykona mi cały dom pod klucz, ale cena mnie zwala z nóg... raczej sam poszukam osobno fachowców. Znalazłem fajną firmę od pomp ciepła i fotowoltaiki https://ciepla.net.pl , pomogą mi w uzyskaniu dotacji na wymienniki. Teraz poszukuje dobrych fachowców do budowy domu w stanie surowym, znacie kogoś godnego polecenia w pomorskim? Czy może nie bawić się w szukanie ekip bo wyłysieje z nerwów i zapłacić i mieć święty spokój?
  5. marek212 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marek212 Zarejestrowany: 04.03.2020 Posty: 2
    Witam

    Poszukuję architekta z okolic trojmiasta do adaptacji projektu oraz dalsza pomocy przy załatwieniu dokumentów niezbędnych do budowy.
  6. marcinryngwel WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinryngwel Zarejestrowany: 27.03.2020 Posty: 1
    Cytat Napisał Margo333
    Hej, co do kotła gazowego mogę polecić Eugeniusza Słowika, jest świetnym fachowcem.

    Ja aktualnie zastanawiam się nad budową domu ekologicznego w okolicach Gdańska; z pompą ciepła, panelami słonecznymi, rekuperatorem tylko zastanawiam się czy faktycznie będzie on taki eko dla mojego portfela no może przy takich zimach da radę

    Mam do was pytanie, mam możliwość wzięcia firmy z Trójmiasta, która wykona mi cały dom pod klucz, ale cena mnie zwala z nóg... raczej sam poszukam osobno fachowców. Znalazłem fajną firmę od pomp ciepła i fotowoltaiki https://ciepla.net.pl , pomogą mi w uzyskaniu dotacji na wymienniki. Teraz poszukuje dobrych fachowców do budowy domu w stanie surowym, znacie kogoś godnego polecenia w pomorskim? Czy może nie bawić się w szukanie ekip bo wyłysieje z nerwów i zapłacić i mieć święty spokój?
    Cześć a czy ktoś korzystał z firmy z Gdańska https://pompy.net.pl ? Gdynia to moje miasto więc będę też szukał jak najbliżej ale może Ci z Gd. są ok?
    Wogóle województwo pomorskie to chyba zagłębie firm robiących pompy ciepła! Trójmiasto - czy ktoś coś poleci?
  7. amir STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amir Zarejestrowany: 07.04.2003 Posty: 364
    Cytat Napisał marek212
    Witam

    Poszukuję architekta z okolic trojmiasta do adaptacji projektu oraz dalsza pomocy przy załatwieniu dokumentów niezbędnych do budowy.
    Ogarnąłeś? Bo jak nie to mogę Ci polecić kilku - jednak żaden z trójmiasta. Tutaj jest straszna drożyzna!
  8. amir STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amir Zarejestrowany: 07.04.2003 Posty: 364
    Cytat Napisał marcinryngwel
    Cześć a czy ktoś korzystał z firmy z Gdańska https://pompy.net.pl ? Gdynia to moje miasto więc będę też szukał jak najbliżej ale może Ci z Gd. są ok?
    Wogóle województwo pomorskie to chyba zagłębie firm robiących pompy ciepła! Trójmiasto - czy ktoś coś poleci?
    W sensie co Ci potrzeba? Trochę się zajmowałem i zajmuję tematem (sprowadziłem parę pomp z CHRL i pomagałem kilka instalować oraz obecnie pilnuję ich pracy)...
  9. amir STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amir Zarejestrowany: 07.04.2003 Posty: 364
    No to ceny kosmos tutaj za te pompy. Obecnie ciągniemy bezpośrednio z CHRL PC i kompletna kotłownia na monoblocku 9kW wychodzi 19.900pln brutto z 8% VATu i do tego zbiornik z nierdzewki CWU jak ktoś nie ma w promocji razem tylko z instalacją za 2500pln. Tutaj ogłoszonko:
    https://www.olx.pl/oferta/najtansza-...8-IDI857N.html
    Z uwagi na to, że ściągamy bezpośrednio pod klienta to termin realizacji wynosi kilka miesięcy - tak więc prosimy o wcześniejszy kontakt w razie zainteresowania. Dzięki jednak temu cena jest znacząco niższa gdyż nie magazynujemy towaru co rodzi dodatkowe koszty.
  10. Pagin ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin Zarejestrowany: 09.12.2002 Posty: 1021
    Witam Wszystkich z Grupy Trojmiejskiej,
    Minelo wiele lat od czasu mojego udzielania sie w grupie Trojmiejskiej i na forum. Wracam po 20 latach od czasu zarejestrowania sie. Poprzednia budowa juz sprzedana. Przede mna nowa budowa domu przez dewelopera - Domu w Milorzebach 19GB (Archon). Przypuszczam ze poprzedni czlonkowie grupy juz sie nie tutaj pojawiaja. A moze sie myle? Z przyjemnoscia poznam nowe osoby.
    Pozdrawiam,
    Wojtek
  11. MarcinU ELITA FORUM (min. 1000)
    MarcinU Zarejestrowany: 07.01.2004 Posty: 1230
    Cytat Napisał Pagin
    Witam Wszystkich z Grupy Trojmiejskiej,
    Minelo wiele lat od czasu mojego udzielania sie w grupie Trojmiejskiej i na forum. Wracam po 20 latach od czasu zarejestrowania sie. Poprzednia budowa juz sprzedana. Przede mna nowa budowa domu przez dewelopera - Domu w Milorzebach 19GB (Archon). Przypuszczam ze poprzedni czlonkowie grupy juz sie nie tutaj pojawiaja. A moze sie myle? Z przyjemnoscia poznam nowe osoby.
    Pozdrawiam,
    Wojtek
    Witaj!
    Ja wracam po latach 17 chyba i też zaczynam nową przygodę z domem. Może jednak jakaś reaktywacja nastąpi
  12. Ivo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ivo Zarejestrowany: 03.12.2002 Posty: 452
    Cytat Napisał Pagin
    Witam Wszystkich z Grupy Trojmiejskiej,
    Minelo wiele lat od czasu mojego udzielania sie w grupie Trojmiejskiej i na forum. Wracam po 20 latach od czasu zarejestrowania sie. Poprzednia budowa juz sprzedana. Przede mna nowa budowa domu przez dewelopera - Domu w Milorzebach 19GB (Archon). Przypuszczam ze poprzedni czlonkowie grupy juz sie nie tutaj pojawiaja. A moze sie myle? Z przyjemnoscia poznam nowe osoby.
    Pozdrawiam,
    Wojtek
    Ja też wróciłam po ok. 20 latach
    Drugi dom budujemy.
    Ale dyskusja w tym wątku jednak dużo słabsza... A szkoda...
Pokaż wyniki od 21861 do 21872 z 21872