dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Ekipa budowlana?
  1. pepe77 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pepe77 Zarejestrowany: 22.02.2011 Posty: 31
    Witam, poszukuję firmy budowlanej z okolic Częstochowy, jeśli ktoś ma namiar na budowlańców godnych polecenia, to proszę o info, pozdrawiam
  2. SŁAWOMIRD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SŁAWOMIRD Zarejestrowany: 02.05.2007 Posty: 35
    Cytat Napisał pepe77
    witam, poszukuję firmy budowlanej z okolic częstochowy, jeśli ktoś ma namiar na budowlańców godnych polecenia, to proszę o info, pozdrawiam
    zadzwoń pod 504-234-856 wis-bud
  3. DorciaD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DorciaD Zarejestrowany: 16.03.2011 Posty: 86
    Dołączam się do prośby pepe77 czy ktoś jeszcze poleca tę firmę, a może ktoś zna inną??

    Pozdrawiam
  4. banc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    banc Zarejestrowany: 15.01.2010 Posty: 14
    jeżeli szukasz firmy budowlanej prosze o kontakt; 792908662 pozdrawiam
  5. OlegGrom WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OlegGrom Zarejestrowany: 30.01.2012 Posty: 2
    Witam, ja ostatnio budowałem dom, i jestem bardzo zadowolony z murarzy poleciła mi ich hurtownia w, której zaopatrywałem się w materiały budowlane , porządna uczciwa rodzinna firma, mury wybudowali szybko i bardzo estetycznie nr tel 505 385 881, firma się nazywa Kędziora Władysław, niestety strony nie mają, na marginesie mogę dodać, że skład materiałów budowlanych firma Bislex z Wręczyckiej, także jest godna polecenia, zawsze można u nich spytać o murarza wskazanego wyżej. Gdybyście Państwo nie mogli znaleźć podaje link http://www.bislex.pl/ do hurtowni budowlanej.
  6. S_CZĘSTOCHOWA WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    S_CZĘSTOCHOWA Zarejestrowany: 11.04.2013 Posty: 6
    Cytat Napisał pepe77
    Witam, poszukuję firmy budowlanej z okolic Częstochowy, jeśli ktoś ma namiar na budowlańców godnych polecenia, to proszę o info, pozdrawiam
    jak chcesz do zadzwoń do mnie jestem przedstawicielem hurtowni materiałów budowl. moge podjechać dać kilka namiarów na dobrych wykonawców wycenić poszczególne materiały i doradzić. pozdrawiam sebastian tel .501999807 email [email protected]
  7. katrinqq Banned
    Zarejestrowany: 28.04.2014 Posty: 1
    obecnie poszukuję ekipy do budowy domu energooszczędnego co polecacie .
  8. Yazon WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Yazon Zarejestrowany: 24.06.2013 Posty: 2
    Cytat Napisał OlegGrom
    Witam, ja ostatnio budowałem dom, i jestem bardzo zadowolony z murarzy poleciła mi ich hurtownia w, której zaopatrywałem się w materiały budowlane , porządna uczciwa rodzinna firma, mury wybudowali szybko i bardzo estetycznie nr tel 505 385 881, firma się nazywa Kędziora Władysław, niestety strony nie mają, na marginesie mogę dodać, że skład materiałów budowlanych firma Bislex z Wręczyckiej, także jest godna polecenia, zawsze można u nich spytać o murarza wskazanego wyżej. Gdybyście Państwo nie mogli znaleźć podaje link http://www.bislex.pl/ do hurtowni budowlanej.
    Potwierdzam, mnie budował właśnie Kędziora ale syn, Paweł, tata jest głosem doradczym Budowali świetnie, mogę powiedzieć, że to mój najlepszy wykonawca: doradził, podsuwał zawsze kilka rozwiązań jakiegoś problemu, opowiedział o wadach i zaletach każdego i dał czas do wyboru. Było szybko, było sprawnie, pomysłowo i bez fuszerek. Piszę szczerze, nic za to nie mając poza ładnym domkiem, z którego teraz piszę. Pzdrv. Bislex też mnie zaopatrywał, dobra hurtownia, mili ludzie, ceny ok, nawet czasem bardzo ok.
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8