dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Projekt Dk ROBINSON
  1. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Witam,
    Szukam ludzi którzy budują dom według projeku DK ROBINSON.
  2. Paulina NT Guest
    Paulina NT Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał lilly20
    Witam,
    Szukam ludzi którzy budują dom według projeku DK ROBINSON.
    Witam! bingo nareszcie znalazłam kogoś kto buduje Robinsona! U mnie plan na ten rok- fundamenty.Czekam na pozwolenie na budowę.Pozdrawiam i licze na wymianę doświadczeń.Paulina ps.wylewaliście ławy w szalunkach czy na folii???
  3. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Witam, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale nie liczyłam na jakąkolwiek odpowiedź Nasz Robinson już stoi w stanie surowym od sierpnia Ławy były wylewane w szalunkach. Mogę odpowiedzieć na wiele więcej pytań a na priva mogę przesłać zdjęcia. Dom jest zarąbisty, projek spełnił nasze oczekiwania i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru właśnie tego projektu . Pozdrawiam
  4. toe WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    toe Zarejestrowany: 26.09.2012 Posty: 4
    Witam, ja też się cieszę że ktoś już postawił taki dom, bardzo podoba mi się ten projekt i jeśli starostwo się zgodzi to będziemy taki budować,
    dasz radę podesłać zdjęcia stanu surowego na mail ? oraz jakieś uwagi z procesu budowy, jak ekipa, czy były jakieś problemy ? Ciekaw też jestem jakie masz ściany ( z jakiego materiału) i jak docieplone. Oraz jakie ogrzewanie zastosowano ?
    Pozdrawiam
    Jakub
  5. toe WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    toe Zarejestrowany: 26.09.2012 Posty: 4
    I jeszcze jedna drobna uwaga, ustawcie sobie subskrypcje tego wątku to będziecie na bieżąco dostawać na mail powiadomienie jak coś się zmieni
  6. mateusz.mikolow WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mateusz.mikolow Zarejestrowany: 16.12.2012 Posty: 1
    Cytat Napisał lilly20
    Witam, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale nie liczyłam na jakąkolwiek odpowiedź Nasz Robinson już stoi w stanie surowym od sierpnia Ławy były wylewane w szalunkach. Mogę odpowiedzieć na wiele więcej pytań a na priva mogę przesłać zdjęcia. Dom jest zarąbisty, projek spełnił nasze oczekiwania i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru właśnie tego projektu . Pozdrawiam
    Witam serdecznie,

    Ja z żoną planujemy ruszyć z budową wiosną 2013. Projekt jest bardzo funkcjonalny, a sam dom nowoczesny, stylowy i elegancki.
    Prosimy o przesłanie kilku zdjęć na adres mailowy [email protected]
    Jesteśmy bardzo ciekawi końcowego efektu
    Mamy kilka pytań:
    - Czy w domu jest schowek pod schodami ?
    - Czy wykorzystaliście garderobę na piętrze w inny sposób np.pralnia ?
    - Czy zostawiliście drzwi do garażu bezpośrednio z domu ?

    pozdrawiam,
    Mateusz
  7. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Witam, dam radę zdjęcia powysyłać, Jakub podaj maila albo wogóle napisz do mnie na [email protected]. Ściany są z porothermu, docieplone płytami grafitowymi 15 cm, dokonaliśmy drobnych zmian w projekcie: zmniejszenie drzwi balkonowych/tarasowych, zmniejszone okno na piętrze nad tarasem, rozbudowaliśmy kotłownię - jest poszerzona ( nie mamy tego słupa ), zmieniliśmy strop nad parterem na terivę. Ekipa spisała się u nas na medal, naprawdę godni polecenia ( na maila podam namiary ) nie było żadnych problemów podczas budowy. Ogrzewanie będzie na paliwa stałe, na parterze podłogówka, na piętrze kaloryfery. Jesteśmy zadowoleni z wybranego projektu. Dom jest piękny i robi niezłe wrażenie w naszej okolicy. Mamy piękny grafitowy dach, elewacja będzie w jasnym kolorze Pozdrawiam
  8. Hanas WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hanas Zarejestrowany: 23.07.2013 Posty: 2
    Witam Forumowiczów,
    Czy ma ktoś może pomysł jak można sensownie w Robinsonie zorganizować spiżarnie? Przyznam, że brakuje mi tego pomieszczenia w projekcie. Ponadto, czy osoby już użytkujące Robinsony zauważyły na etapie eksploatacji jakieś potrzeby zmian w projekcie? Czy daszek, który jest nad wyjściem z salonu na ogród jest na tyle duży, że można pod nim zmieścić stół z krzesłami ogrodowymi.
    Pozdrawiam.
  9. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Witam małą spiżarkę można sobie zorganizować pod schodami. Daszek nad tarasem jest mały, więc dużego stołu na tarasie tylko pod daszkiem nie postawimy, ale sam taras ( bez daszku ) można sobie wydłużyć. My mamy taras taki jak w projekcie, nie zmienialiśmy świadomie - tak nam odpowiada. Póki co, nic mi w domu nie przeszkadza i nie wiem co bym zmieniła. Jest OK - nigdy w żadnym domu nie będzie idealnie! Pozdrawiam
  10. Hanas WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hanas Zarejestrowany: 23.07.2013 Posty: 2
    Cytat Napisał lilly20
    Witam małą spiżarkę można sobie zorganizować pod schodami. Daszek nad tarasem jest mały, więc dużego stołu na tarasie tylko pod daszkiem nie postawimy, ale sam taras ( bez daszku ) można sobie wydłużyć. My mamy taras taki jak w projekcie, nie zmienialiśmy świadomie - tak nam odpowiada. Póki co, nic mi w domu nie przeszkadza i nie wiem co bym zmieniła. Jest OK - nigdy w żadnym domu nie będzie idealnie! Pozdrawiam

    Dzięki za informacje.
    Pozdrawiam.
  11. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Muszę jeszcze dodać, że jednak brakuje mi pralni lub suszarni. Na początku nie zdawałam sobie sprawy z braku takiego pomieszczenia. Pralke trzeba wstawić raczej do łazienki na górę ( więcej miejsca ). Pozdrawiam
  12. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Witam wszystkich Robinsonków U nas rozpoczyna się dalszy etap prac. Czekamy na okna, powoli robią się instalacje. Do grudnia 2014 chcemy zamieszkać. Pozdrawiam.
  13. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Witam Nasz Robinson ma okna Wnętrze jest wreszcie jasno. Jutro dalszy etap zamykania otworów typu drzwi i brama .
  14. lilly20 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lilly20 Zarejestrowany: 05.01.2012 Posty: 182
    Witam Jeszcze trochę i zaczynamy tynki, zdecydowaliśmy, że będzie tradycyjnie - cementowo - wapienne. Budowa już przypomina dom, są instalacje i jest posprzątane przed wejściem tynkarzy. Pozdrawiam Robinsonków
  15. dank6 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dank6 Zarejestrowany: 22.08.2014 Posty: 1
    witam,
    jestesmy w trakcie budowy robinsona i jestesmy na etapie wyboru okien, czy macie może fotki ze zdjeciami waszych domów, jakie macie kolory okien? czy okno w sypialnia zostawiliscie owalne? czy ktoś może zrobił sobie okienko w sypialni prostokątne?
    będę wdzięcza za jakieś fotki i ewentualne rady
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15