dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał annatulipanna
    Rekuperację montowała mi firma ZCI Pajos. Mogę polecić Montują też pompy ciepła. Natomiast nie wiem, czy rozkładają podłogówkę i zajmują się hydrauliką.
    Namiar na mojego hydraulika: Grzegorz 509 634 662.

    Pozdrawiam
    Ania
    Aniu, bardzo dziękuję!
  2. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Sabat
    Tomasz Sulej, u mnie robili podłogówkę i hydraulikę kotłowni wiem że robią też pompy itd ekipa sprawna mają profil na fb można zobaczyć co i jak
    http://www.cieplydom.szczecin.pl 501007005 Powołaj się na Henryka z Darniowej
    Dziękuję bardzo i powołam się oczywiście z przyjemnością
  3. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał q-bis
    Spróbuj Verso w Mierzynie, albo Krzysztof Bergiel 602 289 329 z Dobrej
    Dziękuję
  4. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Jesteście super! Normalnie bardzo super
    Jutro murujemy ostatni szczyt na wieńcu... sami... Taki nam się ostał niedokończony przez murarza (dostał kasę i już nie wrócił ), a dom już zadaszony.

    Dzisiaj przywlókł się nowy murarz, urąbany w trzy klocki. Ręce opadają. Zamierzam odczynić niebawem wszelkie uroki na naszej budowie. Gdy zobaczycie dym na prawobrzeżu i dziwne śpiewy - to ja z rodziną. Kupię jeszcze szałwii by się mocno dymiło i będę odprawiać te cholerny czary.
    Chyba nie ma innej opcji, by zostawiły nas te złe moce. Co za pierun...

    Za to okna będą nam montować już w czwartek. Juhuuu
  5. annatulipanna ELITA FORUM (min. 1000)
    annatulipanna Zarejestrowany: 06.11.2016 Posty: 1642
    dome, widzę, że niezłe masz przeboje z budowlańcami .
    W jakiej części prawobrzeża się budujesz? Żebym w razie czego nie wzywała odpowiednich służb, jak zobaczę te dymy


    A tak z innej beczki. Zbieram się do zakupu drzwi wewnętrznych i za cholerę zabrać się za to nie mogę. Może macie jakieś godne polecenia sklepy z drzwiami wewnętrznymi w Szczecinie?
  6. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    annatulipanna Tak... Mamy Jednak pogoda ducha nie umknęła i są też tacy Wykonawcy, że jest i miło i przyjemnie
    Okolice Jezierzyc, obiecuję, że zachowam wszelkie środki ppoż. Śpiewać nie potrafię, więc może to jedynie wywołać szok u mieszkańców, a starać się głośno będę, by mi się czary udały.

    Ja w kwestii drzwi nie pomogę... Obecnie to jeszcze temat dla mnie z kosmosu. Drzwi mam cudne z desek i blachy dziurawej. Ale bardzo mogę Cię mentalnie wspierać

    Gdy przymierzałam się do drzwi wewnętrznych, by pilnować rozmiarów ościeży, nie trafiłam na firmę, którą polecono by ze środka spokojnego inwestorskiego serca...
  7. annatulipanna ELITA FORUM (min. 1000)
    annatulipanna Zarejestrowany: 06.11.2016 Posty: 1642
    dome, jak coś, dawaj znać. Pomogę Ci śpiewać
  8. dark01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dark01 Zarejestrowany: 29.04.2011 Posty: 54
    Witam wszystkich,

    jesteśmy na samym początku budowy w Szczecinie i potrzebujemy poleconych... w zasadzie prawie wszystkich wykonawców
    Na początku ma ktoś namiar na ogarniętego projektanta/architekta?
  9. annatulipanna ELITA FORUM (min. 1000)
    annatulipanna Zarejestrowany: 06.11.2016 Posty: 1642
    Cytat Napisał dark01
    Witam wszystkich,

    jesteśmy na samym początku budowy w Szczecinie i potrzebujemy poleconych... w zasadzie prawie wszystkich wykonawców
    Na początku ma ktoś namiar na ogarniętego projektanta/architekta?
    Oj ciężka sprawa! Ja nie trafiłam na dobrego architekta Współpracowałam z dwoma. Ludzie z kosmosu, oderwani od rzeczywistości i realiów budowy. Gdybym uległa pomysłom architektów, pewnie jeszcze bym się budowała i szukała finansów na realizację szalonych pomysłów.

    Ale może ktoś ma lepsze doświadczenia i wspomoże namiarami


    Ja życzę powodzenia i dużo cierpliwości
  10. dark01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dark01 Zarejestrowany: 29.04.2011 Posty: 54
    Cytat Napisał annatulipanna
    Oj ciężka sprawa! Ja nie trafiłam na dobrego architekta Współpracowałam z dwoma. Ludzie z kosmosu, oderwani od rzeczywistości i realiów budowy. Gdybym uległa pomysłom architektów, pewnie jeszcze bym się budowała i szukała finansów na realizację szalonych pomysłów.

    Ale może ktoś ma lepsze doświadczenia i wspomoże namiarami


    Ja życzę powodzenia i dużo cierpliwości
    Właśnie chcę uniknąć takich wizjonerów. Może ktoś jednak słyszał o porządnym architekcie?
  11. Nasz Domek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nasz Domek Zarejestrowany: 14.06.2004 Posty: 347
    Cytat Napisał Sabat
    Dzięki zapiszę na przyszłość Wziąłem "Yeti" Tomaszewskiego przecieki zlikwidował i pokazał gdzie patrzeć na przyszłość
    Styropian, elewację i podbitkę zadzwoń do Piotra Dąbrowskiego 690013511 ma fajnych chłopaków

    tynki wewnętrzne mi robił Lis ze Stargardu, ale pewnie ma pełno roboty
    Andrzej Lis 601-715-786
    LIs nie ma czasu.
    Kto poratuje sprawdzonym wykonawcą tynków wewnętrznych?
  12. annatulipanna ELITA FORUM (min. 1000)
    annatulipanna Zarejestrowany: 06.11.2016 Posty: 1642
    Cytat Napisał Nasz Domek
    Kto poratuje sprawdzonym wykonawcą tynków wewnętrznych?
    Tynki Adam 500 357 698. Robili u mnie tynk c-w. Ekipa z polecenia znajomych. Wykonują tynki pod gładzie.
  13. wuj3k3 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wuj3k3 Zarejestrowany: 10.08.2017 Posty: 2
    Witam, Stargard i okolice ktoś poleci hydraulika, pełna hydraulika, podłogówka, instalacja pompy ciepła lub pieca na ekogroszek w nowo budowanym domu jednorodzinnym ?
  14. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Aniu - to będziemy śpiewać razem

    Mam doskonałą Panią Architekt: Justyna Bernat-Łagoda. Jest to jedyna osoba, na którą od początku budowy mogliśmy liczyć i to na każdym etapie.
  15. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał dark01
    Właśnie chcę uniknąć takich wizjonerów. Może ktoś jednak słyszał o porządnym architekcie?
    Polecam osobiście, a jestem inwestorką przeczołganą i po przejściach z wykonawcami oszołomami

    Architekt Pani Justyna Bernat-Łagoda: 603 777 337, w mojej opinii jest doskonała. Oprócz pracy własnej wyłapuje błędy wykonawców i sprawia, że rzeczy stają się proste i możliwe. Pracuje również z bardzo dobrą Panią Konstruktor: Dorotą Sukiennik.
  16. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Marzą mi się piękne drzwi zewnętrzne, wsiowe. Macie wykonawcę godnego polecenia?
  17. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Cytat Napisał dome
    Marzą mi się piękne drzwi zewnętrzne, wsiowe. Macie wykonawcę godnego polecenia?
    U góry na panelu reklamowym polecają VOX
  18. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał q-bis
    U góry na panelu reklamowym polecają VOX
    Dziękuję
    Oni niestety mają drzwi ze standardowymi opaskami, a ja to bym chciała taką szeroką opaskę drzwiową
  19. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał Korozja
    Hej, witam sie po dłuższej przerwie

    Biorę sie za zabudowy wnęk w mieszkaniu (sypialnia, przedpokój, łazienka) i przychodzę z zapytaniem czy ktoś może polecić sprawdzona osobę/firmę od szaf? Jako że drzwi szafy maja być przesuwne zależy mi na porządnym wykonaniu żeby po roku mi na łeb nie spadły. Wiem, że jakość kosztuje i z tym się liczę ale nie chciałabym sprzedawać nerki Bedę wdzięczna za każdy namiar!

    POlecam bardzo Ruciński Przemysław 664 453 595 porzadny stolarz, solidny i terminowy. Jak coś truknij ze masz kontakt od Teski z Kościna
  20. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Czas mnie nagli...poszukuję kompetetntnej osoby do odbioru mieszkania od dewelopera , no i osoby która zrobi termowizję...chodzi mi o mostki przy oknach, szlag mnie trafia i nie odpuszcze deweloperowi. Macie kogos???
Pokaż wyniki od 77801 do 77820 z 77901