dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Szukam wykonawcy dla pompy ciepła z Rybnika lub okolic
  1. bushido SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bushido Zarejestrowany: 10.08.2011 Posty: 62
    Witam Wszystkich

    Tak jak w temacie, szukam wykonawcy dla instalacji grzewczej ziemia-powietrze.
    Dlaczego pytam na forum? Bo z tego co słyszałem, w naszym regionie jest niewielu fachowców potrafiących pompę ciepła porządnie zaprojektować a potem zainstalować. A jak źle to zrobią to zdarzają się awarie a pompa niewłaściwe działa a w konsekwencji a rachunki są wysokie i trzeba do wszystkiego dopłacać. Z kilkoma osobami rozmawiałem i niestety nie jest to rzadkością, więc poruszę temat na kilku forach i może ktoś poleci firmę którą potem sobie sprawdzę - wasze referencje znaczą dla mnie więcej niż opłacane przez firmy pozycje w google.

    Z góry dziękuję!
  2. karola_zimna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karola_zimna Zarejestrowany: 03.07.2010 Posty: 48
    Cytat Napisał bushido

    Dlaczego pytam na forum? Bo z tego co słyszałem, w naszym regionie jest niewielu fachowców potrafiących pompę ciepła porządnie zaprojektować a potem zainstalować.
    Chyba jednak trochę przesadzasz. W okręgu Rybnickim jest wiele firm, które bardzo dobrze radzą sobie przy montażu czy produkcji PC. Wiem bo moja firma dostarcza im narzędzia oraz technologię i co jakiś czas przeprowadzamy tam audyty. Jakość ich usług w waszym regionie wcale nie odbiega od średniej krajowej, a wręcz jest kilka firm, które robią swoją pracę wykonują naprawdę na najwyższym poziomie europejskim.
  3. marstan Banned
    Zarejestrowany: 23.09.2013 Posty: 19
    Cytat Napisał karola_zimna
    W okręgu Rybnickim jest wiele firm, które bardzo dobrze radzą sobie przy montażu czy produkcji PC.
    wydaje mi się, że autor oczekiwał raczek konkretów, a twoja wypowiedź właściwie nic nie wnosi do tematu...
  4. karola_zimna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karola_zimna Zarejestrowany: 03.07.2010 Posty: 48
    @marstan: nie podawałam nazw bo nie chciałam być posądzona o reklamę. ale skoro nalegacie, to np. firma PGB System jest w mojej ocenie warta sprawdzenia.
  5. bushido SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bushido Zarejestrowany: 10.08.2011 Posty: 62
    Cytat Napisał karola_zimna
    @marstan: nie podawałam nazw bo nie chciałam być posądzona o reklamę. ale skoro nalegacie, to np. firma PGB System jest w mojej ocenie warta sprawdzenia.
    to ta firma: https://www.google.pl/maps/place/PGB...feec037f?hl=pl ??
  6. karola_zimna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karola_zimna Zarejestrowany: 03.07.2010 Posty: 48
    podany przez ciebie link mi nie działa, ale biuro mają na ul. Sygnały 6 w Rybniku.
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6