dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Naleczow i okolice.
  1. babaszek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    babaszek Zarejestrowany: 11.02.2015 Posty: 11
    Witam! Zastanawiam sie czy na forum znajde osoby budujace z okolic naleczowa? Jestesmy dopiero na etapie warunkow zabudowy ale chetnie wymienimy sie doswiadczeniami Pozdrawiam!
  2. EWBUD ELITA FORUM (min. 1000)
    EWBUD Zarejestrowany: 30.01.2010 Posty: 1950
    Ja mam takie doświadczenie związane z Nałęczowem: macie dobrą dziczyznę w Karczmie
    Może komuś pomoże
  3. akpm WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    akpm Zarejestrowany: 10.07.2014 Posty: 6
    My jesteśmy na etapie rozbudowowy domu w okolicy Nałęczowa, teraz jesteśmy na etapie skąd wziąśc więźbę dachową i jaką blachodachówkę. Jak poszukujesz ekipy do budowy mogę poleci moją-szybko, sprawnie, czysto, z wyboraźnią i co najważniesze w rozsądnej cenie.
  4. akpm WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    akpm Zarejestrowany: 10.07.2014 Posty: 6
    My nie mieliśmy problemów z urzędami. Mamy projekt indywidualny ale nasz architekt to porażka w trakcie rozbudowy wychodzą niedociągnięcia.
  5. babaszek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    babaszek Zarejestrowany: 11.02.2015 Posty: 11
    Cytat Napisał akpm
    My nie mieliśmy problemów z urzędami. Mamy projekt indywidualny ale nasz architekt to porażka w trakcie rozbudowy wychodzą niedociągnięcia.
    Witam sąsiada
    Mogę wiedzieć jaki to architekt?
    Jeżeli chodzi o ekipę budowlaną to bardzo chętnie dowiem się więcej na ich temat i oczywiście poproszę o jakieś namiary własnie szukam jakiejś sensownej brygady. Pozdrawiam!
  6. gubik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gubik Zarejestrowany: 06.01.2015 Posty: 230
    Z Nałęczowa do Miłocina to "szmat drogi", pozdrawiam.
  7. babaszek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    babaszek Zarejestrowany: 11.02.2015 Posty: 11
    Cytat Napisał gubik
    Z Nałęczowa do Miłocina to "szmat drogi", pozdrawiam.
    Dlaczego szmat drogi?
    Jak dla mnie nie za daleko
  8. McBoss SYMPATYK FORUM (min. 10)
    McBoss Zarejestrowany: 30.08.2015 Posty: 13
    Witam Panowie. I mnie dopadło w przyszłym roku ruszam z budową w Tomaszowicach
    Jestem na etapie poszukiwań architekta do adaptacji projektu oraz powoli rozglądam się za ekipą do postawienia stanu surowego bez wierzby dachowej i pokrycia gdyż tu mam porządnego fachowca, a zarazem kolegę. Gdyby ktoś szukał Geodety to nie trzeba daleko sięgać w Tomaszowicach jest takowy.
  9. babaszek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    babaszek Zarejestrowany: 11.02.2015 Posty: 11
    Witam Witam!
    No miło wreszcie kogoś powitać w tym temacie
    U mnie juz kończy kłaść się dach, więc juz murarke mam za sobą i mogę z czystym sumienie polecić swoich murarzy. Jak masz ochotę dam Ci kontakt na priv. Pozdrawiam!
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9