dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Ekipa budowlana
  1. APS APS WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    APS APS Zarejestrowany: 01.03.2011 Posty: 5
    Witam
    Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę domu. Czy może ktoś zna solidną i godną polecenia ekipę do wykonania stanu surowego. Dodam że jest to dom podpiwniczony z poddaszem w okolicy Lublina ok 10 km.
    Pozdrawiam
  2. profihouse Banned
    Zarejestrowany: 19.07.2010 Posty: 20
    Cytat Napisał APS APS
    Witam
    Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę domu. Czy może ktoś zna solidną i godną polecenia ekipę do wykonania stanu surowego. Dodam że jest to dom podpiwniczony z poddaszem w okolicy Lublina ok 10 km.
    Pozdrawiam
    Posiadamy wolne terminy na budowę od czerwca 2011.
    Budujemy stany surowe, deweloperskie, lub pod klucz. Służymy pomocą również na etapie zakupu projektu i jego adaptacji, czy uzyskania finansowania.
    Proponujemy atrakcyjne ceny. Wstępnie koszt budowy zawierający robociznę, materiały, nadzór Kierownika, zaplecze socjalne i magazynowe, obsługę geodezyjną dla:
    - stanu surowego zamkniętego - 958 zł/m2 + VAT
    - stanu deweloperskiego - 2 161 zł brutto/m2 + VAT
    - stanu pod klucz z odbiorami - 2 425 zł brutto/m2 + VAT
    Ceny do negocjacji po przedstawieniu szczegółowego projektu i uzgodnieniu rozwiązań projektowych, materiałów wykończeniowych, instalacji wewnętrznych.
    Nie budujemy bez faktur dlatego jeśli myślisz o oszczędzaniu w ten sposób to raczej sobie oszczędź kontakt z nami. Stawiamy na wysoką jakość realizacji. Podstawą do roszczeń gwarancyjnych mogą być jedynie dokumenty potwierdzające wykonanie umowy. Nie wierz w to, że ktoś udziela gwarancji pisemnej jedynie na podstawie podpisanej umowy. Skoro umowa została podpisana, a nie zostały wystawione żadne dokumenty potwierdzające sprzedaż wykonanych prac, oznacza to że zlecenie nie zostało wykonane, a więc nie ma mowy o gwarancjach.
    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas, referencjami, galerią zakończonych i bieżących realizacji na naszej stronie www.profihouse.pl
  3. lukasz.sokol FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukasz.sokol Zarejestrowany: 28.04.2011 Posty: 125
    Cytat Napisał APS APS
    Witam
    Jestem na etapie załatwiania pozwolenia na budowę domu. Czy może ktoś zna solidną i godną polecenia ekipę do wykonania stanu surowego. Dodam że jest to dom podpiwniczony z poddaszem w okolicy Lublina ok 10 km.
    Pozdrawiam
    Poproszę o kontakt na priv.
  4. szabegedes WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szabegedes Zarejestrowany: 20.02.2011 Posty: 7
  5. lukas_lbn SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas_lbn Zarejestrowany: 09.12.2008 Posty: 56
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy remontowo - budowlanej z Lublina na: www.solidhaus.republika.pl
    Wykonujemy kompleksowe usługi wykończeniowe.
  6. Eluś DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Eluś Zarejestrowany: 04.01.2005 Posty: 892
    Polecam grupę pana Wojtka tel.609833806 Za to jak sprawnie i solidnie się spisali będę go zawsze Wam polecać.Na dodatek są słowni.Nie windują cen.Pozdrawiam
  7. Jarek_Lublin WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jarek_Lublin Zarejestrowany: 16.06.2012 Posty: 1
    Cytat Napisał Eluś
    Polecam grupę pana Wojtka tel.609833806 Za to jak sprawnie i solidnie się spisali będę go zawsze Wam polecać.Na dodatek są słowni.Nie windują cen.Pozdrawiam
    Witam serdecznie,
    czy mogę prosić o jakieś bliższe informacje o tej grupie np. gdzie i kiedy budowali itp.
    Pozdrawiam
  8. lukasz.sokol FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukasz.sokol Zarejestrowany: 28.04.2011 Posty: 125
    Cytat Napisał Jarek_Lublin
    Witam serdecznie,
    czy mogę prosić o jakieś bliższe informacje o tej grupie np. gdzie i kiedy budowali itp.
    Pozdrawiam
    Aktualnie budujemy pod klucz domek pod Grójcem i rozpoczynamy w Konopnicy, w lipcu rozpoczynamy stanu "0" w Strzeszkowicach. Można podjechać i obejrzeć.
    Jeśli chodzi o terminy to jeszcze są wolne na lato br. ale w jesieni pewnie ruszą kolejne budowy dla których obecnie uzyskujemy pozwolenia na budowę.
  9. mari50 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mari50 Zarejestrowany: 19.04.2010 Posty: 46
    Polecam ekipę Pana Zygmunta . Pan ten buduje od podstaw z dwoma synami . U mnie właśnie kładą dachówkę , wszystko czysto ,sprawnie i bez problemowo a co najważniejsze nie są drodzy. Jak ktoś poszukuję mogę wysłać kontakt.na pw.
  10. sterlitz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sterlitz Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 17
    A ja mogę polecić pana Jacka Kozłowskiego z Niedrzwicy Dużej tel. 602505438. Ma własną koparkę. Jest słowny i uczciwy, a oprócz tego ma kilka innych zalet, które się przydają. Jakby co służę referencjami tzn. własną chatą jego produkcji.
  11. lucjus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lucjus Zarejestrowany: 22.01.2013 Posty: 83
    Czy ktoś jeszcze zaczyna budowę w lubelskim 2013?
  12. iwo-ska WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iwo-ska Zarejestrowany: 23.02.2013 Posty: 5
    Cytat Napisał lucjus
    Czy ktoś jeszcze zaczyna budowę w lubelskim 2013?
    Witam - mam umówioną ekipę na początek maja. Budowa w Lublinie. Póki co dopinam papierkowe sprawy - nie było najgorzej Mam nadzieję na wymianę doświadczeń
  13. monwon WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monwon Zarejestrowany: 14.04.2013 Posty: 3
    Cytat Napisał iwo-ska
    Witam - mam umówioną ekipę na początek maja. Budowa w Lublinie. Póki co dopinam papierkowe sprawy - nie było najgorzej Mam nadzieję na wymianę doświadczeń
    Witam! My również planujemy budowę w lipcu z tym,że nie możemy znaleźć ekipy do stanu surowego może macie kogoś do polecenia? Mamy propozycję,ale na koniec sierpnia trochę późno.
  14. tomahawk_aa WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomahawk_aa Zarejestrowany: 25.04.2008 Posty: 2
    Witam, mamy do sprzedania duży blaszany garaż o wymiarach aż 3x5 m.
    To absolutnie niezbędnik budowlany każdej budowy.
    Lokalizacja gmina GŁUSK - Wilczopole.

    Dla zainteresowanych mail [email protected].
    Prześlemy zdjęcia garażu



  15. pitras013 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pitras013 Zarejestrowany: 09.07.2013 Posty: 1
    Witam wszystkich forumowiczów!

    W 2014 roku planuję rozpoczęcie budowy parterowego domu jednorodzinnego oraz garażu kilka kilometrów od Bychawy. Czy mógłby mi ktoś polecić jakąś lokalną, solidną, uczciwą i niedrogą ekipę? Najlepiej takich ludzi którzy wszystko zrobią sami, od fundamentów aż po dach. Pozdrawiam
  16. Greg_81 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Greg_81 Zarejestrowany: 09.07.2009 Posty: 467
    Czy ktoś jeszcze z forumowiczów jest wstanie polecić ekipę budowlaną ???
  17. email9 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    email9 Zarejestrowany: 12.01.2014 Posty: 72
    Poszukuję ekipy budowlanej do budowy domku parterowy częściowo podpiewniczony pow. całkowita 162m2, budowa będzie jakieś 15km od Białej Podlaskiej.
  18. kasiagigi WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kasiagigi Zarejestrowany: 25.09.2014 Posty: 2
    Poszukuję ekipy budowlanej z lubelskiego do budowy domu w Swidniku.
    Dom z pracowni Domy dla Ciebie, projekt nowinka, z podpiwniczeniem pod połową domu.
    Chcielibyśmy zacząc w połowie kwietnia.
    Interesuje mnie budowa kompletna od piwnicy po dach,
    Zainteresowanych proszę pisać na adres
    [email protected]
  19. piterson975 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piterson975 Zarejestrowany: 22.04.2015 Posty: 1
    Sam też ostatnio miałem podobny problem. Też szukałem ekipy budowlanej godnej zaufania i dobrego fachowca. Szukałem w internecie i znalazłem stronę http://budpartnerzy.pl/ , na której możesz znaleźć zarówno dobrego fachowca jak i ekipę budowlaną. Sam skorzystałem i jestem zadowolony
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19