dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    faltra Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 131
    Witam,
    Poszukuje opinii o wykonawcy tynków wewnętrznych firmy Pana Piotra Kostyry (firma STUKADOOR). Czy ktoś miał do czynienia z nią?
  2. WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Aga_85 Zarejestrowany: 18.03.2018 Posty: 1
    Witam,
    Szukam niedrogiego architekta do adaptacji domu gotowego, i geodety budowa okolice konstantynowa- lutomierska, moze ktoś polecić?
  3. SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aSandra Zarejestrowany: 08.05.2018 Posty: 33
    Witajcie, czy ktoś tu jeszcze zagląda w 2019?
    to mój pierwszy post na stronie grupy łódzkiej, mimo, że wiele razy zaglądałam na nią i korzystałam z waszych poleceń i zawsze były to strzały w dziesiątkę Bardzo dziekuję Mam prośbę , chciałam się przymierzyć do wykonania w tym roku opaski wokół domu oraz zrobienia podjazdu, czy możecie polecić sprawdzoną ekipę, która wykonałaby to dobrze i za rozsądna cenę??? Dziękuje i pozdrawiam
  4. SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ergo14 Zarejestrowany: 18.01.2017 Posty: 42
    Witam,

Planuję budowę domu z tego projektu http://www.naszprojekt.pl/projekt-hg-i22/index.html w województwie Łódzkim.
    Czy ktoś może polecić sprawdzone ekipy budowlane z naszego województwa które by wybudowały SSO + pokrycie dachu?
  5. WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    edmun Zarejestrowany: 26.06.2019 Posty: 5
    chciałbym wybadać trochę nastroje osób - myślę nad rozpoczęciem kooperatywy budowlanej od 2020 roku (koniec max 2023), projekt, dokładne miejsce etc to wszystko w fazie analizy. Pytam bo nosze się z pomysłem. Czy jednak wszyscy samodzielnie?
  6. SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agf Zarejestrowany: 14.03.2011 Posty: 52
    Witam,
    poszukuję firmy do zrobienia obudowy kominka. Takiej, co to przede wszystkim fachowo doradzi i estetycznie wykona. Planuję cały słup zrobić betonem architektonicznym, ale nie mam pojęcia czy to się nada. Chodzi o samą obudowę, kominek już działa od 4 lat.
Pokaż wyniki od 24841 do 24846 z 24846