dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
ŁAZIENKA - ŁÓDŹ - POSZUKUJE EKIPY - p i l n e
  1. maestroo WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maestroo Zarejestrowany: 21.04.2011 Posty: 2
    Czy są wsród Państwa osoby z a d o w o l o n e z prac wykończeniowych Waszej ł a z i e n k i ? Czy ktoś może polecic odpowiedzialną, solidną ekipę, która weźmie odpowiedzialność za wykonanie/uszczelnienie brodzika z płytek (odplyw liniowy) i da na tą usługę g w a r a n c j ę ? Szukam ekipy, która wie jak uszczelnić brodzik od A do Z. Łazienka jest mała 5mkw, usytuowana w bloku w Łodzi na 2p. Projekt jest przygotowany przez architekta.

    Będę wdzięczny za informacje.

    Proszę podać tel, ja oddzwonie lub napisac maila.

    Pozdrawiam, Michał - [email protected]
  2. rafal291 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rafal291 Zarejestrowany: 19.09.2010 Posty: 4
    Jeżeli jeszcze aktualne to Grzegorz Światłowski - super glazurnik z Łodzi, zna się na technologii. Ja jestem z Brzezin - u mnie 2 łazienki robił i w jednej odpływ liniowy. Człowiek super dokładny z zamiłowaniem do swojej roboty.
  3. Stulp SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Stulp Zarejestrowany: 10.10.2011 Posty: 95
    Możesz podać na priw telefon do p. Grzegorza?
  4. lukasz860910 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lukasz860910 Zarejestrowany: 25.03.2010 Posty: 819
    Cytat Napisał maestroo
    Czy są wsród Państwa osoby z a d o w o l o n e z prac wykończeniowych Waszej ł a z i e n k i ? Czy ktoś może polecic odpowiedzialną, solidną ekipę, która weźmie odpowiedzialność za wykonanie/uszczelnienie brodzika z płytek (odplyw liniowy) i da na tą usługę g w a r a n c j ę ? Szukam ekipy, która wie jak uszczelnić brodzik od A do Z. Łazienka jest mała 5mkw, usytuowana w bloku w Łodzi na 2p. Projekt jest przygotowany przez architekta.

    Będę wdzięczny za informacje.

    Proszę podać tel, ja oddzwonie lub napisac maila.

    Pozdrawiam, Michał - [email protected]
    Płytkarz łódz Mariusz 501-953-077 solidna firma - powiedz że numer masz od Łukasza od posadzek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4