dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Szukam działki - gmina Zabierzów
  1. Lennyb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lennyb Zarejestrowany: 26.05.2003 Posty: 24
    Zadawałem to pytanie na grupie dobrych parę lat temu, ale wówczas sprawy potoczyły się inaczej.
    Szukamy działki w północnej części gminy Zabierzów - Ujazd, Brzezie (i tu i tu chyba już nic nie ma...), Bolechowice, Kobylany, Karniowice, Więckowice, Zelków, Tomaszowice ew. Rudawa i Brzezinka. Od 18-20 arów wzwyż, cena do 300-320 tys. zł, zakładamy, że duża działka w tej cenie będzie raczej budowlano-rolna. Szukamy sensownej działki, czyli nie na kompletnym odludziu, w miarę szerokiej, z jakimś znośnym widokiem. Słowem - potrzebny jest ideał Przez ostatnie 2 miesiące odwiedziłem chyba wszystko co jest ogłoszone w internecie i na razie nie ma trafienia. Głównie dlatego, że oferta jest dość skromna, że większość działek jest poniżej 10a, że te o większej powierzchni mają szerokość -nastu metrów i że część sprzedających ceny bierze z sufitu i obraża się na propozycję negocjacji ceny.
    Zakładam, że część z Was, mieszkając w tej okolicy wie pewnie, że sąsiad byłby skłonny sprzedać albo, że ktoś kupił a nie będzie się budować bo wyjechał do Anglii itd.
    Będę wdzięczny za odpowiedzi.

    Tomek
  2. Lennyb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lennyb Zarejestrowany: 26.05.2003 Posty: 24
    Już znalazłem, nieaktualne.

    T
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2