dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Teska
    POlecam bardzo Ruciński Przemysław 664 453 595 porzadny stolarz, solidny i terminowy. Jak coś truknij ze masz kontakt od Teski z Kościna
    To ja sobie też ten kontakt przygarnę...
  2. ksz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ksz Zarejestrowany: 02.09.2017 Posty: 11
    Witam serdecznie,

    Oddam w dobre ręce około 8 worków tynku gipsowego twardego kreisel 651t - zostało po tynkach i leży na palecie.
    Ktoś chętny? Okolice Wielgowa.
  3. tomkowz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomkowz Zarejestrowany: 15.10.2019 Posty: 272
    Dzień dobry, w przyszłym roku będę zaczynał budowę domu w Kobylance. Chętnie przyjmę słupki drewniane do ogrodzenia działki. Pozdrawiam
  4. dpo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo Zarejestrowany: 21.12.2009 Posty: 392
    Witam
    Do oddania posiadam proszek PUR (około 10m3 w big bagach - jak na aukcji).
    https://www.olx.pl/oferta/pur-prosze...8-IDCJeDi.html
    Służy do obsybki fudndamentów , zrobienia opaski przeciwwysadzinowej lub izolacji pod posadzkę na gruncie.
    Jest wiele realizacji opisanych na forum wraz z materiałem zdjęciowym (wystarczy wpisac proszek pur albo pigeon na forum).
    Przeliczyłem się i zostało mi go zbyt dużo po budowie. Pewnie zmieszczę jeszcze maksymalnie 1-2 m3 pod taras.
    Przepakowane w worki ponieważ łatwiej go tak przetransportować i oryginalne worki foliowe nie były na tyle wytrzymałe aby sprostać ponownemu transportowi.

    W razie pytań proszę o maila na priva lub telefon (601997697).
    pozdrawiam
  5. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Fajna sprawa Orange przyłącza światłowód. Podłączyli już szkoły a w przyszłym roku wybrane adresy.
    Lista jest tu: https://uniaswiatlowodowa.pl/szczeci...ska/instalacje w środku strony jest link na pomarańczowo z wykazem adresów.
    Moja chata jest
  6. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4807
    No u mnie kabel położyli - rozryli przy okazji wszystko po drodze. Nie wiedza co to przeciski pod drogą.
    I tak mało osób się podepnie z tego co widzę.
  7. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał ksz
    Witam serdecznie,

    Oddam w dobre ręce około 8 worków tynku gipsowego twardego kreisel 651t - zostało po tynkach i leży na palecie.
    Ktoś chętny? Okolice Wielgowa.
    Mikołaj przyjechał Ja chcę!
  8. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał dpo
    Witam
    Do oddania posiadam proszek PUR (około 10m3 w big bagach - jak na aukcji).
    https://www.olx.pl/oferta/pur-prosze...8-IDCJeDi.html
    Służy do obsybki fudndamentów , zrobienia opaski przeciwwysadzinowej lub izolacji pod posadzkę na gruncie.
    Jest wiele realizacji opisanych na forum wraz z materiałem zdjęciowym (wystarczy wpisac proszek pur albo pigeon na forum).
    Przeliczyłem się i zostało mi go zbyt dużo po budowie. Pewnie zmieszczę jeszcze maksymalnie 1-2 m3 pod taras.
    Przepakowane w worki ponieważ łatwiej go tak przetransportować i oryginalne worki foliowe nie były na tyle wytrzymałe aby sprostać ponownemu transportowi.

    W razie pytań proszę o maila na priva lub telefon (601997697).
    pozdrawiam
    Mikołaj przyjechał Ja chcę i jutro zadzwonię
  9. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał q-bis
    Fajna sprawa Orange przyłącza światłowód. Podłączyli już szkoły a w przyszłym roku wybrane adresy.
    Lista jest tu: https://uniaswiatlowodowa.pl/szczeci...ska/instalacje w środku strony jest link na pomarańczowo z wykazem adresów.
    Moja chata jest
    To dla szczęśliwców w Dobrej... W Jezierzycach bociany zawracają
  10. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Czy macie doświadczenie z firmą: http://www.ekoinstalacjewalczak.pl/
    Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie.
  11. dark01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dark01 Zarejestrowany: 29.04.2011 Posty: 54
    ma ktoś kogoś od podłogówki i fotowoltaiki?
  12. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał dark01
    ma ktoś kogoś od podłogówki i fotowoltaiki?
    Ja szukam też od fotowoltaiki plus od podłóg (wylewka) i od tynków. Sypnijcie kontaktami ...
  13. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Szukam kogoś kto mi zrobi zabudowę pod skosami z płyt meblowych. Generalnie chodzi o same drzwiczki.
    Ma ktoś jakiś kontakt?.
  14. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Sabat
    Szukam kogoś kto mi zrobi zabudowę pod skosami z płyt meblowych. Generalnie chodzi o same drzwiczki.
    Ma ktoś jakiś kontakt?.
    Przyłączam się do Twojego pytania. Ja szukam kogoś do kuchni i zabudowy wnęk... Jestem po kilku spotkaniach z firmami, które mają swoje punkty sprzedaży. Zapewne konieczność opłacenia wynajmu pomieszczeń, "Pani Jadzi" od kawy i telefonów powoduje, że kuchnia 12 m2 kosztuje 70 tysięcy...
  15. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Cytat Napisał dome
    Przyłączam się do Twojego pytania. Ja szukam kogoś do kuchni i zabudowy wnęk... Jestem po kilku spotkaniach z firmami, które mają swoje punkty sprzedaży. Zapewne konieczność opłacenia wynajmu pomieszczeń, "Pani Jadzi" od kawy i telefonów powoduje, że kuchnia 12 m2 kosztuje 70 tysięcy...
    Dlatego u nas kuchnia skończyła się na Ikea od 3 lat generalnie nie ma problemu, każda przestrzeń wypełniona, blat porządny, jedynie zlew do bani, ale będziemy reklamować. Za całą kuchnię ze sprzętem agd zapłaciliśmy tyle co tutaj chcieli za same korpusy i 25 lat gwarancji
  16. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Sabat
    Dlatego u nas kuchnia skończyła się na Ikea od 3 lat generalnie nie ma problemu, każda przestrzeń wypełniona, blat porządny, jedynie zlew do bani, ale będziemy reklamować. Za całą kuchnię ze sprzętem agd zapłaciliśmy tyle co tutaj chcieli za same korpusy i 25 lat gwarancji
    To bardzo dobre wyjście. Ja też w pierwszej wersji myślałam o Ikei. Obawiałam się jedynie zamawiania na odległość. U nas Ikea dopiero w 2021
    Jednak sądząc po Waszym zadowoleniu, wszystko udało się bez problemów
  17. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Cytat Napisał dome
    To bardzo dobre wyjście. Ja też w pierwszej wersji myślałam o Ikei. Obawiałam się jedynie zamawiania na odległość. U nas Ikea dopiero w 2021
    Jednak sądząc po Waszym zadowoleniu, wszystko udało się bez problemów
    Tak, trzeba wziąć dokładne wymiary pomieszczenia. Zrobić plan na miejscu w Poznaniu lub przez planer ikea.
    https://kitchenplanner.ikea.com/PL/U...Detection=true z wyceną
    I przywożą kurierem w paczkach.
    Niestety trzeba samemu złożyć i najważniejsze pilnować poziomów. Lub komuś zapłacić. Ja składałem sam z kumplem.
  18. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Sabat
    Tak, trzeba wziąć dokładne wymiary pomieszczenia. Zrobić plan na miejscu w Poznaniu lub przez planer ikea.
    https://kitchenplanner.ikea.com/PL/U...Detection=true z wyceną
    I przywożą kurierem w paczkach.
    Niestety trzeba samemu złożyć i najważniejsze pilnować poziomów. Lub komuś zapłacić. Ja składałem sam z kumplem.
    Dziękuję Ci bardzo! Myślę, że to będzie również bardzo dobre wyjście i dla nas. Zaraz wypróbuję planer. Na pewno wyjdzie taniej nawet pojechać osobiście do Poznania i złożyć zamówienie przy pomocy pracownika sklepu.
  19. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Chętnie odkupię 10 sztuk dachówki kalenicowej, czasem zostają po budowie ....
  20. olga03 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    olga03 Zarejestrowany: 21.11.2005 Posty: 27
    Ja mogę polecić Bożenę Radacz - ARKIR, znajdziesz w internecie kontakt. Praktycznie niezadrogo, mnie uratował poscysji z innym architektem.
Pokaż wyniki od 77821 do 77840 z 77901