dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Otalżyno działkę kupię pilnie - proszę o wasze opinie
  1. gabrycha 2211 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gabrycha 2211 Zarejestrowany: 20.11.2011 Posty: 32
    Witam forumowiczów

    Jestem zainteresowana kupnem działki w miejscowości Otalżyno . Interesuje mnie działka z mediami możliwie blisko jeziora .
    Od znajomych słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej lokalizacji
    Otalżyno jest oddalone tylko o 4 km od miejscowości Kamień a podobno znacznie większa cisza i spokój niż w Kamieniu . Z tego co wiem w Otalżynie już na początku lat dziewiędziesiątych większość działek została wykupiona znane postacie z trójmiasta głownie artystów i polityków . Z tego powodu niesłychanie trudno kupić tam ładnie położoną działkę w normalnej cenie .

    Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tej lokalizacji . Czy opłacalnym jest kupienie tam działki .

    Opinie i oferty działek proszę przesyłać na e-mail [email protected]
  2. Paweł-Jakubczak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Paweł-Jakubczak Zarejestrowany: 26.12.2012 Posty: 17
    To prawda jakiś czas temu ta lokalizacja stała się modna tak jak kiedyś Koleczkowo czy Kamień . Sam jestem zainteresowany zakupem działki w tej miejscowości i szukam jej od dłuższego czasu . Niestety dostać tam działkę w przystępnej cenie jest ciężko . Wynika to w dużej mierze ze specyfiki miejsca - jezioro z dwóch stron otoczone lasem i gmina pozwoliła tylko na budowę jednego osiedla domków . Tereny na , których można było coś pobudować dawno zostały wykupione od miejscowych i zabudowane. Z tego wynika główny mankament tej lokalizacji czyli - wysoka cena zakupu działki . Atutem tej miejscowości jest bardzo niewielka odległość od trójmiasta dobry dojazd . Mój brat mieszka tam już ponad dwa lata kupił tam całoroczny dom i chwali sobie tą lokalizację ze względu na sąsiedztwo . Moim zdaniem to bardzo dogodna lokalizacja jeżeli chodzi o dojazd do 3-miasta i bardzo prestiżowa ze względu na sąsiedztwo .
    Osobiście też szukam tam działki ale ceny są jak na razie wysokie
  3. Tancereczka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tancereczka Zarejestrowany: 24.01.2013 Posty: 24
    W Otalżynie ludzie kupują działkę ze względu na prestiżową lokalizację i odpowiednie sąsiedztwo .Osobiście jezdzimy tam często latem z rodzinką . Na pewno miejsce ma swój własny urok , który widać szczególnie jeśli porównamy to miejsce z położonym niedaleko
    jeziorem Kamień . W Otalżynie jest cicho , spokojnie latem nie ma takiego ścisku w Kamieniu czy Koleczkowie .
  4. *Lesiak* SYMPATYK FORUM (min. 10)
    *Lesiak* Zarejestrowany: 20.01.2012 Posty: 12
    Znalazłem temat przypadkiem i go odświeżam .
    Otalżyno znam dobrze i ostatnio rozglądam się za kawałkiem ziemi w tej okolicy .

    Proszę o kontakt jeśli ktoś z Państwa ostatnio się tam osiedlił.

    [email protected]
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4