dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Factor Sosnowiec, Gliwice, Olkusz - Oknapremium.pl
Strona 1 z 2
  1. tomek1796 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomek1796 Zarejestrowany: 20.09.2013 Posty: 4
    Wpis został usunięty jako niezgodny z regulaminem Forum.
  2. PHU Lider WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PHU Lider Zarejestrowany: 17.10.2013 Posty: 3
    Szanowni Państwo

    Z uwagi na wiele niepozytywnych opinii na temat firmy „Grupa Factor” z Sosnowca, która była właścicielem salonu okien MS w Gliwicach, oraz jest właścicielem salonów w Sosnowcu oraz w Olkuszu, chcielibyśmy poinformować, że od 20.10.2013 wznawia działalność salon okien MS w Gliwicach, ul. Tarnogórska 239 pod sterami nowego właściciela- „PHU Lider” z siedzibą w Gliwicach.

    Jednocześnie informujemy, że nowy salon MS w Gliwicach od chwili jego odkupienia od firmy „Grupa Factor” nie jest związany z wspomnianą firmą. Prosimy o nie łączenie firmy „PHU Lider”, właściciela salonu, oraz samego salonu w Gliwicach z firmą z Sosnowca.

    Od dnia 20.10.2013 firma „PHU Lider” oraz salon okien MS w Gliwicach ul. Tarnogórska 239 zostają oficjalnym Partnerem Handlowym firmy MS Więcej niż Okna. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej firmy „MS Więcej niż Okna”

    Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach ul. Tarnogórska 239. Salon jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w następujących godzinach: Poniedziałek, wtorek, czwartek , piątek- 11-17; Środa: 11-19; Sobota- 9- 13

    Kontaktować się można z nami również telefonicznie: 537 857 478 lub mailowo: [email protected]
    W najbliższym czasie do Państwa dyspozycji oddanie zostanie również strona internetowa: www.okna-lider.pl
  3. Adam4302 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Adam4302 Zarejestrowany: 25.10.2013 Posty: 7
    U mnie tak samo jak u wszystkich powyżej, a temat okien MS ciągnie się od sierpnia.
  4. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18617
    Ja także należę do grupy klientów oszukanych przez Grupę Factor.
    Zastanawiam sie, czy oddac sprawe do sądu, czy najpierw sprawdzić skutecznośc którejs z firm windykacyjnych.
    Co do zakupu okien MS w nszym regionie, to polecam dealera z Mikołowa. Salon w Gliwicach na miejscu potencjalnego klienta omijałbym szerokim łukiem.
  5. Adam4302 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Adam4302 Zarejestrowany: 25.10.2013 Posty: 7
    Ja już złożyłem wniosek do sądu o wydanie nakazu wypłaty. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    A swoją drogą, trochę dziwi mnie brak reakcji ze strony producenta.
  6. prend WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    prend Zarejestrowany: 30.10.2013 Posty: 1
    Cytat Napisał fotohobby
    Ja także należę do grupy klientów oszukanych przez Grupę Factor.
    Zastanawiam sie, czy oddac sprawe do sądu, czy najpierw sprawdzić skutecznośc którejs z firm windykacyjnych.
    Co do zakupu okien MS w nszym regionie, to polecam dealera z Mikołowa. Salon w Gliwicach na miejscu potencjalnego klienta omijałbym szerokim łukiem.
    Ja w tamtym tygodniu zakupiłem okna MS w Gliwicach. Wiedziałem o problemach poprzedniej firmy Factor, ale zmienił się właściciel, którego dogłębnie sprawdziłem. Dzwoniłem bezpośrednio do fabryki i mówili, że polecają tego partnera. O wyborze zdecydowała lepsza obsługa w gliwickim salonie oraz niższa zaoferowana mi cena. Jak będzie po montażu napiszę Mam nadzieję, że się "nie przejadę".
  7. mada_em SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada_em Zarejestrowany: 14.11.2012 Posty: 13
    Grupę Factor tez polecali....
  8. mada_em SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada_em Zarejestrowany: 14.11.2012 Posty: 13
    Grupę Factor tez polecali....
  9. mada_em SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada_em Zarejestrowany: 14.11.2012 Posty: 13
    Znalazłam ciekawe informcję jak w podobnej sytuacji zachował się OKNOPLAST : http://www.forumbudowlane.pl/vt/3323...t-nigdy-wiecej
  10. mada_em SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada_em Zarejestrowany: 14.11.2012 Posty: 13
    A tu opinię MS na temat Grupy Factor http://forum.budujemydom.pl/Problem-...31#entry372331
  11. PHU Lider WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PHU Lider Zarejestrowany: 17.10.2013 Posty: 3
    Cytat Napisał mada_em
    A tu opinię MS na temat Grupy Factor http://forum.budujemydom.pl/Problem-...31#entry372331
    Cytat Napisał mada_em
    Grupę Factor tez polecali....[/url]
    Rozumiem zdenerwowanie i nadwyrężone zaufanie do firmy MS oraz do partnerów handlowych, jednak firma MS Więcej niż Okna ma 250 partnerów handlowych (różnego rodzaju: autoryzowany partner handlowy, partner handlowy, firmy współpracujące czyli punkty sprzedaży oferujące produkty MS i innych fabryk) nie można generalizować, że wszyscy jej partnerzy będą zachowywać się nieuczciwie wobec klientów.

    Staram się zabezpieczyć interesy klienta i dać mu pewność, że wybrał odpowiedniego dostawcę. Dzisiaj są to tylko słowa, jestem przekonany, że będą mogły zostać potwierdzone przez kilku pierwszych klientów, którzy pomimo tego co przydarzyło się Grupie Factor w miejscu prowadzenia mojej działalności zaufali i złożyli zamówienia, które są w realizacji już od chwili podpisania umowy.
  12. almah SYMPATYK FORUM (min. 10)
    almah Zarejestrowany: 20.07.2010 Posty: 16
    Witam,
    Również należymy do pechowych klientów Grupy Factor. Niestety - brak okien i brak zwrotu zaliczki
  13. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18617
    Czy ktoś odzyskal zaliczkę, albo choc część zaliczki wpłaconej Grupie Factor za okna ?
    Czy ewentualnie doczekał się realizacji zamówienia ?
  14. imrahil Lider FORUM (min. 2800)
    imrahil Zarejestrowany: 28.05.2012 Posty: 4090
    Cytat Napisał prend
    Ja w tamtym tygodniu zakupiłem okna MS w Gliwicach. Wiedziałem o problemach poprzedniej firmy Factor, ale zmienił się właściciel, którego dogłębnie sprawdziłem. Dzwoniłem bezpośrednio do fabryki i mówili, że polecają tego partnera. O wyborze zdecydowała lepsza obsługa w gliwickim salonie oraz niższa zaoferowana mi cena. Jak będzie po montażu napiszę Mam nadzieję, że się "nie przejadę".
    specjalnie rejestrowałeś się na forum, żeby o tym napisać?
  15. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18617
    Cytat Napisał imrahil
    specjalnie rejestrowałeś się na forum, żeby o tym napisać?
    Dziwne, prawda... ?
    Mało tego, od momentu, jak to napisał, to nawet nie zajrzał na Forum.
  16. mada_em SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mada_em Zarejestrowany: 14.11.2012 Posty: 13
    a co z Jaguarem ? sprzedał biedaczek ?
  17. Adam4302 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Adam4302 Zarejestrowany: 25.10.2013 Posty: 7
    Strona www też już zdechła.
  18. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18617
    Co takiego nieregulaminowago zawierał pierwszy post, że został usuniety ??
  19. tomek1796 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomek1796 Zarejestrowany: 20.09.2013 Posty: 4
    No pierwszy post zawierał całą prawdę o kochanej firmie FACTOR.
    Nie dostałem nawet wiadomości dlaczego usunięto mój wpis.
  20. Adam4302 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Adam4302 Zarejestrowany: 25.10.2013 Posty: 7
    Za to zmienił się w KRS-ie prezes zarządu. Już nie Edyta tylko Maria Imielska jest prezesem. Hmmm
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
Strona 1 z 2