dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Instalacja Pompy Ciepła
  1. bushido SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bushido Zarejestrowany: 10.08.2011 Posty: 62
    Witam,
    poszukuję użytkowników pomp ciepła z Rybnika lub okolic, w celu omówienia kwestii z użytkowaniem instalacji tego typu. sam zastanawiam się nad instalacją pompy ciepła w swoim domu, ale mam pewne wątpliwości, które wolałbym najpierw wyjaśnić z kimś kto ma doświadczenie w temacie. jest tu może ktoś, kto będzie w tanie mi pomóc?
  2. paw.szikur SYMPATYK FORUM (min. 10)
    paw.szikur Zarejestrowany: 22.09.2014 Posty: 15
    Cytat Napisał bushido
    Witam,
    ale mam pewne wątpliwości, które wolałbym najpierw wyjaśnić z kimś kto ma doświadczenie w temacie. jest tu może ktoś, kto będzie w tanie mi pomóc?
    Ja mam u siebie instalację PC. Ale co konkretnie chcesz wiedzieć?
  3. bushido SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bushido Zarejestrowany: 10.08.2011 Posty: 62
    Mam kilka takich ogólnych wątpliwości odnośnie montażu, użytkowania i obsługi pompy ciepła - dużo by pisać. Tak jak pisałem zależy mi na spotkaniu, żeby sobie to wszystko na spokojnie omówić...
  4. daniel.m Banned
    Zarejestrowany: 04.02.2014 Posty: 19
    Cytat Napisał bushido
    Mam kilka takich ogólnych wątpliwości odnośnie montażu, użytkowania i obsługi pompy ciepła - dużo by pisać. Tak jak pisałem zależy mi na spotkaniu, żeby sobie to wszystko na spokojnie omówić...
    tego typu wątpliwości najlepiej wyjaśniać ze specjalistą - nie każdy użytkownik pc musi znać się na szczegółach funkcjonowania takiej instalacji. może być nawet, że ktoś nieświadomie wprowadzi cię w błąd. sam mam w domu instalację tego typu, ale poza podstawoymi informacjami na temat użytkowania, nie dowiedział byś się ode mnie za wiele na ten temat. jak chcesz wyślę ci namiary na gościa, który się u mnie zajmował projektem i instalacją, zadzwonisz sobie do niego i dowiesz się co i jak.
  5. bushido SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bushido Zarejestrowany: 10.08.2011 Posty: 62
    Cytat Napisał daniel.m
    jak chcesz wyślę ci namiary na gościa, który się u mnie zajmował projektem i instalacją, zadzwonisz sobie do niego i dowiesz się co i jak.
    Jasne, że chcę. Pisz w temacie albo na PW.
  6. daniel.m Banned
    Zarejestrowany: 04.02.2014 Posty: 19
    Cytat Napisał bushido
    Jasne, że chcę. Pisz w temacie albo na PW.
    Jecek z pgb system z Rybnika - gościu naprawdę zna się na rzeczy. Mam tylko nr kom do niego: 530 720 743.
  7. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 22.07.2011 Posty: 585
    Witaj. Ja mam PC w starym i nowym domku. Konkrety są uzależnione od rodzaju pompy, zasobnika, odbioru ciepłej wody , warunków montażowych itp. Każda pc ma swoje plusy i minusy- musisz wiedzieć czego potrzebujesz a fachowiec ci doradzi co lepsze. Ja brałam ze sklepu Kran w Tychach- jest tam super obsługa. Oni montują na co dzień PC i znają się na tym dość dobrze. Zadzwoń, podpytaj- będziesz zadowolony. Ceny konkurencyjne! Adam tel.
    535 966 155
  8. domworliczkach WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    domworliczkach Zarejestrowany: 21.10.2017 Posty: 2
    a jakie macie domy pow m2 i jakie rachunki wam wychodzą ?
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8