dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Ja z zapytaniem...... czy macie jakiegoś poleconego człowieka który zajmuje się odbiorem mieszkań od developera?
  2. Nasz Domek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nasz Domek Zarejestrowany: 14.06.2004 Posty: 347
    Witam
    Potrzebuję ekipy do zrobienia elewacji ( styropian, tynk, obróbki)
    Niestety pilna sprawa.
    Z jakim kosztem za 1m2 muszę się dziś liczyć?
    Pozdrawiam
  3. Nasz Domek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nasz Domek Zarejestrowany: 14.06.2004 Posty: 347
    Cytat Napisał olga03
    Widzę że ceny poszły w górę 3 lata temu dostałam od Siergieja za dom o podobnej wielkości wycenę na 260tyś. Ostatecznie budował p. Darek Kozak i jego mogę polecić z czystym sumieniem. 602 612 434
    Siergiej zawsze cenowo wyprzedzał konkurencję, zawsze był drogi.
  4. Nasz Domek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nasz Domek Zarejestrowany: 14.06.2004 Posty: 347
    Cytat Napisał Sabat
    Pobudowali się i juz nie potrzebują pomocy
    Ma ktoś dobrego dekarza, komin mi cieknie, a gość który mi budował dom przestał odbierać telefony :/
    czy pytanie jeszcze aktualne?
    Bardzo polecam dekarza Darek 664901867 sprawdzony na kilku budowach
  5. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Dzięki zapiszę na przyszłość Wziąłem "Yeti" Tomaszewskiego przecieki zlikwidował i pokazał gdzie patrzeć na przyszłość
    Styropian, elewację i podbitkę zadzwoń do Piotra Dąbrowskiego 690013511 ma fajnych chłopaków

    tynki wewnętrzne mi robił Lis ze Stargardu, ale pewnie ma pełno roboty
    Andrzej Lis 601-715-786
  6. trobe ELITA FORUM (min. 1000)
    trobe Zarejestrowany: 15.06.2004 Posty: 1831
    Witajcie po wielu latach. Długo tu nie zaglądałam, bo budowa zakończona dawno ale teraz przymierzam się do instalacji fotowoltaicznej i chcę zapytać o Wasze doświadczenia, ew. polecenie firmy. Niestety, nie mam czasu na przekopywanie się przez wszystkie wątki na forum, może więc uda mi się znależć w naszej grupie lokalnego "guru". Dziękuję z góry za pomoc.
  7. barnich DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    barnich Zarejestrowany: 20.11.2007 Posty: 515
    Podobnie jak trobe witam po chyba 8 latach. I dokładnie to samo pytanie fotowoltaika. Dzięki temu forum dużo łatwiej i taniej udało wybudować mi się, ale ten czas zap.... przerażające. Bardzo proszę o namiary i doświadczenia z firmami.
  8. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Cytat Napisał barnich
    Podobnie jak trobe witam po chyba 8 latach. I dokładnie to samo pytanie fotowoltaika. Dzięki temu forum dużo łatwiej i taniej udało wybudować mi się, ale ten czas zap.... przerażające. Bardzo proszę o namiary i doświadczenia z firmami.
    Ja to sobie liczyłem swojego czasu i z chłopakami w pracy co pewien czas wracamy do tematu jak któryś dostanie telefon lub ofertę od jakiegoś przedstawiciela firmy, i dalej mi to się nie kalkuluje. Jedynie w momencie jeżeli samemu się wykona instalację i montaż, oraz wszystko będzie bezawaryjnie działać przez 12-15 lat to powinno się zwrócić. Powinno. Za parę lat może coś nowego wymyślą. Szybciej chyba zdecydowałbym się na klimatyzację, jeżeli tak będzie szło z tym klimatem. Problem jest tez w przepisach, które rządzący mogą zmienić w każdej chwili :/
  9. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4808
    No ja też ile razy nie przeliczałem to lipa z tą fotowoltaniką.
    Jedyne co ewentualnie można przemyśleć, to opcja bez akumulatorów. Wtedy sporo mniej skomplikowane, mniej roboty i taniej. Wada oczywiście jasna: prąd tylko gdy słońce świeci a nie w nocy itp)
  10. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    A mój sąsiad się napalił ... bo był u drugiego i "wszystko super", nawet mu powiedział, że nie ma ograniczenia w mocy "ile potrzebujesz to na tyle budujesz, 2,4,8 KW".
    Ale ja w innej sprawie - szukam namiaru na osobę/firmę, która mi dorobi napęd do bramy, do której nie ma napędu w oryginale, konkretnie to Zentruro Betafence.
  11. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4808
    No Betafence sprzedają chyba ciągle tylko dwie firmy (ta na Chopina i na Świerczewskiej).
    Stawiam (szczególnie w tej drugiej), że dorobią napęd do tego.

    Fantom
  12. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Aha, dzięki. Właśnie w Teleporcie się nie podejmą ... spróbuję na Świerczewskiej.
  13. Korozja ELITA FORUM (min. 1000)
    Korozja Zarejestrowany: 04.06.2009 Posty: 1579
    Hej, witam sie po dłuższej przerwie

    Biorę sie za zabudowy wnęk w mieszkaniu (sypialnia, przedpokój, łazienka) i przychodzę z zapytaniem czy ktoś może polecić sprawdzona osobę/firmę od szaf? Jako że drzwi szafy maja być przesuwne zależy mi na porządnym wykonaniu żeby po roku mi na łeb nie spadły. Wiem, że jakość kosztuje i z tym się liczę ale nie chciałabym sprzedawać nerki Bedę wdzięczna za każdy namiar!
  14. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4808
    No ja kilka lat temu robilem w www.jezmeble.pl
  15. iwcia74 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    iwcia74 Zarejestrowany: 23.02.2008 Posty: 51
    Czy zagląda tu ktoś, kto remontował mieszkanie (najlepiej w starym budownictwie) i może polecić sprawną ekipę remontową?
  16. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    I nadszedł TEN czas, że mamy siwe włosy (budowa sic!) i szukamy firmy, która wykona nam podłogówkę z pompą ciepłą, rekuperację i hydraulikę. Pomóżcie Forumowcy Drodzy.
    Wasze doświadczenie jest bezcenne. Kompleksowo? Osobno firmy do poszczególnych etapów? Ostatnio odwiedził nas Pan z odręcznym kosztorysem na gazecie w wysokości 140 tys zł. ...
  17. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    strach już szukać samej, bez polecenia.
  18. annatulipanna ELITA FORUM (min. 1000)
    annatulipanna Zarejestrowany: 06.11.2016 Posty: 1642
    Cytat Napisał dome
    I nadszedł TEN czas, że mamy siwe włosy (budowa sic!) i szukamy firmy, która wykona nam podłogówkę z pompą ciepłą, rekuperację i hydraulikę. Pomóżcie Forumowcy Drodzy.
    Wasze doświadczenie jest bezcenne. Kompleksowo? Osobno firmy do poszczególnych etapów? Ostatnio odwiedził nas Pan z odręcznym kosztorysem na gazecie w wysokości 140 tys zł. ...
    Rekuperację montowała mi firma ZCI Pajos. Mogę polecić Montują też pompy ciepła. Natomiast nie wiem, czy rozkładają podłogówkę i zajmują się hydrauliką.
    Namiar na mojego hydraulika: Grzegorz 509 634 662.

    Pozdrawiam
    Ania
  19. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Tomasz Sulej, u mnie robili podłogówkę i hydraulikę kotłowni wiem że robią też pompy itd ekipa sprawna mają profil na fb można zobaczyć co i jak
    http://www.cieplydom.szczecin.pl 501007005 Powołaj się na Henryka z Darniowej
  20. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Spróbuj Verso w Mierzynie, albo Krzysztof Bergiel 602 289 329 z Dobrej
Pokaż wyniki od 77781 do 77800 z 77901